Doğanşahin Sarsmatik Meyve Silkeleme Makinesi Aldım

25.05.2016
3,693
3,486
27
Niğde

Uzun zamandır aklımda silkeleme makinesi almak vardı ve bugün fabrikadan teslim aldım. Baya araştırmıştım; kullanıcı yorumları Doğanşahin firmasının lehineydi. Hemen kayısı ağacında ilk denememizi yaptık ve sonuç güzel. Ürün Tarım bakanlığından onaylı ruhsatlı, titreşim şanzımanlı, pistonlu ve yağ banyolu. Sağlam, dayanıklı tasarımı sayesinde traktörün şanzımana yük bindirmez ve zarar vermez. Fiyatı 2500 TL.

WhatsApp Image 2020-07-22 at 20.51.26.jpeg
WhatsApp Image 2020-07-22 at 20.51.27 (1).jpeg
WhatsApp Image 2020-07-22 at 20.51.27.jpeg

Örnek video:

Son düzenleme:
Uzun zamandır aklımda silkeleme makinesi almak vardı ve bugün fabrikadan teslim aldım. Baya araştırmıştım; kullanıcı yorumları Doğanşahin firmasının lehineydi. Hemen kayısı ağacında ilk denememizi yaptık ve sonuç güzel. Ürün titreşim şanzımanlı, pistonlu ve yağ banyolu. Sağlam, dayanıklı tasarımı sayesinde traktörün şanzımana yük bindirmez ve zarar vermez. Fiyatı 2500 TL.

Ekli dosyayı görüntüle 51124Ekli dosyayı görüntüle 51122Ekli dosyayı görüntüle 51123

Örnek video:

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın inşAllah.
Üstteki makaraya giren halatı yağlı tutmakta fayda var eski serisinde ısınınca sürmeden dolayı kopma oluyordu yeni serisini hiç kullanmadım ama dikkatli olsan iyi olur

• Beğen
Tepkiler: SefaBakırcı
Hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın inşAllah.
Üstteki makaraya giren halatı yağlı tutmakta fayda var eski serisinde ısınınca sürmeden dolayı kopma oluyordu yeni serisini hiç kullanmadım ama dikkatli olsan iyi olur

Sağ olasın Yunus abi Allah razı olsun. Eski serisi makaralıymış dediğin gibi Halat makara ile sürtünmeden dolayı ısınma yapıyormuş ve kopuyormuş. Bu ise yeni sistem çekiç kafa olarak geçiyor ve kopma sorunu ortadan kalkmış. ısınma yapacağını zannetmiyorum çünkü ortada bir sürtünme kuvveti oluşmuyor. Halatı yağlasam bile hangi yağ ile yağlamak gerekiyor? Her 250 300 ağaçta bir şanzımana bir su bardağı 90 numara yağ koymam söylendi ve çalıştığı müddetçe gres yerlerine gres basmam gerekiyor. Başka da bişey yok.

Eski Sistem bu

4346FA82-7925-473F-BDB4-124C6867558D.jpeg

Hayırlı olsun 1 hafta önce ben aldım ama daha kullanmadım oynar başlık sıkıntı yaratıyormu kolay dönüyormu acaba

Sizede hayırlı olsun inşallah. Çekiç kafadan bahsediyorsanız Bi sıkıntı yok gayet rahat

Hidrolikli ortakolda daha pratik oluyo kullanimi hayirli olsun deseydin burdan alip otobusle yollardık belki 3 5 aşağı olurdu malatyada daha farklı model ureten firmalarda var

Sağolasın abi düşünmen yeter. Yakın zamanda zam gelecekmiş 2700 olacak fiyatı. Burdaki bayisinde kalmamış. O yüzden elimi çabuk tutup fabrikadan alayım dedim. Sağolsunlar özenli şekilde göndermişler. Bir çok marka var dediğin gibi ama Doğanşahin firmasının ki tarım bakanlığından onaylı ruhsatlı olduğu için ayrı bir güven oluştu bende. Yorumlarında etkisi var.

Hayırlı olsun.
Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

sağolasın irfan hocam Allah razı olsun.

Hayırlı olsun ıyı gunlrrde kullan

Sağolasın Ufuk abi Allah razı olsun

Hayırlı olsun güle güle kullan Sefa

sağolasın hemşerim Beytullah abi Allah razı olsun.

Hayırlı olsun sefa iyi günlerde kullanın

sağolasın adil abi Allah razı olsun.

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca ve Adil_d