Dünmak havalı ekici

Ynt: Dünmak havalı ekici

konyaspor link=topic=73593.msg873544#msg873544 date=1396179053' Alıntı:
Sonuna kadar haklisin biladerim ama burda bir haksizlik var yorum yapilacaksa masa basinda ezbere deyilde meydanda yani tarlada bakilir sonra yorum yapilir!!

yazdıgın msjda beni bilinçsizlikle suçladın birşey demedim
yazdııgn msjda beni bu firmanın makinasını almak isteyip alamamış biri gibi gösterip suçladın yine birşey demedim
yazdın msjda beni boş konuşmakla suladın yine birşey demedim
çünkü bu dediklerin bana yaptıgın şahsi terbiyesizliklerdi seni önemsemedim o yüzden birşey demedim

ama yazdıgın msjda 4. maddede gaspardo vs gibi pahalı mibzer alanlar için onlara geçiriyorlar dedinki bunu senin söylemeye hakkın yok terbiyesizligin lüzumuda yok
isteyen istedigi malı alır istedigi malı almaz burda bu markanın fotografları paylaşılmış bende fotolarda ve tvde bu markayı inceledim fotolardan ve tvden anladıgım gördügüm şeyleride burda yazdım,
buraya çıkıpta firmA temsilcisi veya bayisi gibi konuşmanın lüzumu yok
birde tarlada sahada denemeden konuştugumu söylüyorsun
kıymetli firman her ile her ilçeye her köye birer tane deneme mibzeri gönderdide bizmi kullanmadık
konya konusuna gelirsek
konyalı 1-2 firma hariç kaç tane düzgün konya firması var
hep merdiven altı kopyala yapıştırcı firmalar
burda bir çiftçi tanımadıgı 1 ürünü alırsa 10-15bin zarar eder bir çiftçi içinde bu rakam önemli bir para
fakat bir firma eger iyi bir firmaysa madem piyasaya yeni giriyor ozaman malını getirir birçok köye ve arazide tanıtır malını
bunuda geçtim zaten bir mal gönüşünden kendini gösterir insan bakınca ya ben bunu begenmedim der almaz yada bakınca işte bu der hemen pazarlık yapıp alır ki işte bu diyecek bir makina göremdim ben ortada
kaldıki senin 4 sene kullanman o makinanın iyi veya kötü oldugunu ıspatlamaz
bende 3 yıldır gmg(güngör) mibzeri kullanıyorum ve mibzerimi begenmiyorum
benim 3 yıldır bu mibzeri kullanmam bu mibzerin süper oldugu anlamına gelmiyor

buraya gelip beni tahrik etmeye provake etmeye çalışıyorsan boşa yorma kendini senin gibi niceleri var burda
yok eger bayi firma temsilcisi vs isen kullanıcı adını degiştir herkes ögrensin

ve yine tekrar ediyorum konya milliyetçisi olma ÇİFTÇİ MİLLİYETÇİSİ OL çiftçi kardeşini çiftçi abini savun firmaların reklamını yapma

yaw arkadaşlar erkan konuyu düzelttikçe siz gene aynı yerden devam ediyorsunuz...
yavuz bey sizden rica etsem işimize baksak..
biz sizin değerli yorumlarınızın farkındayız...

konyaspor üyemizdende gene aynı şekilde rica ediyorum lütfen meseleyi kapatalım burada..
konya olmasa yedek parçada orjinallere kafa tutmasa orjinal 100 tl lik parça bugün 1000 tl ye dayarlardı bunuda biliyoruz..

yani abiler gerek yok gerçek metaya şahit ispat istemez ..
sizler bizler için değerlisiniz...
kimsenin küsüp kırılmasını istemem açıkçası..
gene hep beraber konulara akalım olurmu... hatırım varsa tabi

Milliyetcilkten bahsetme uste cikmaya calisma yazdiklarin ortada kafani kaldir ufkunu genislet aslan parcasi tutturmusuz bir gaspardo nilliyetciysen once kendi memmleketini tercih edersin konyaya gel bir bak osmaniye kadar sanayisi var kabigunu kir gozunu ac sen adamin malini camurla sonrda masuma yat oldu biravo