Dünya Boştur Lo

Uzun zamandır çiftçilik yapıyoruz. Buna ek Ziraat fakültesinde okuyorum yeni teknikler yeni yöntemler öğreniyorum. yine de kayda değer bir yol aldığımı bişeyleri başardığımı düşünmüyorum. Galiba dünya boştur lo. Sizde durumlar nasıl arkadaşlar bayadır trakkulübe uğramamıştım sizin çiftçilik nasıl gidiyor.

Uzun zamandır çiftçilik yapıyoruz. Buna ek Ziraat fakültesinde okuyorum yeni teknikler yeni yöntemler öğreniyorum. yine de kayda değer bir yol aldığımı bişeyleri başardığımı düşünmüyorum. Galiba dünya boştur lo. Sizde durumlar nasıl arkadaşlar bayadır trakkulübe uğramamıştım sizin çiftçilik nasıl gidiyor.
Valla kardeşim aynen dediğin gibi, boştur dünya...
49 yaşındayım köpek gibi çalışıyoruz bildim bileli,bazen saga bazen sola olmadı kendime kizsamda,calismak bedeni yorsada aklım dağılıyor.
Yanlış anlaşılmasın ülkeme ,milletime kendime ve çocuklarımıza güveniyorum, gelecekten her daim ümitliyim.Fakat ennihayet dunya fani ve bizler geçiciyiz, avucladigimiz toprak bizim yapitasimiz ve tekrar ona dönüşeceğiz. Iste herseyin bittigi nokta bu,ona da Allah kerim...
Bu ara deliler gibi sulama yapıyorum, bu mazot béni bitiriyor...