EFSANE FORDLAR HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: EFSANE FORDLAR HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZ...

ford 39 bak genç boyundan büyük işlere karışma.
kardeşim ben 22 senedir çiftçilik ve balyacılık yaptım işi bana ögretemssin dersini benden alırsın.ailemde yaklaşık 62 senedir traktör kullanıyor.ve şimdiye kadar tam 33 marka traktörümüz oldu bunun içinde fiat tan tut mf ye ordan forda envayi çşit traktör kullandım ama bildigim için konuşuyorum ford anlattıgınız kadar efsane kelimesine uygun bi motor degil bunun için abartamaya gerek yok.dedelerim bunun için alarsan ford olursun lord demiş.

aksoylar link=topic=34882.msg356967#msg356967 date=1299772986' Alıntı:
ford 39 bak genç boyundan büyük işlere karışma.
kardeşim ben 22 senedir çiftçilik ve balyacılık yaptım işi bana ögretemssin dersini benden alırsın.ailemde yaklaşık 62 senedir traktör kullanıyor.ve şimdiye kadar tam 33 marka traktörümüz oldu bunun içinde fiat tan tut mf ye ordan forda envayi çşit traktör kullandım ama bildigim için konuşuyorum ford anlattıgınız kadar efsane kelimesine uygun bi motor degil bunun için abartamaya gerek yok.dedelerim bunun için alarsan ford olursun lord demiş.
senn kotu bir gecmişin olabilir biz zaten abartmıyoruz sitedeki arkadaslarımızın düşüncelerini yazmalarını istiyoruz ama zorluyormuyuz yok peki baska bır malı asagılıyormuyuz yine yok ee aksoylar kardeşim senin asıl derdin nedir bu fordla sevmezsen sevmiyorum de ama bizim bilgilerimizi körleyip de kötülemeye kalkma lutfen saygılar :S :S cidd*-*-*

bak kardeşim benim geçmişim kötü diye bişey demedim.buralarda her makinenin en iyisini biz getirip kullanırız bunun için babam 1972 de amerikadan o zo,amanın yerli traktör fiyatlarının 3 katına alis chalmes getirdi amcam hala kullanıyo işte efsane dedigin öyle olur.benim fordu kötülememin sebebi 1970 de 5000 lik aldık.8 ay sonra piston dagattı.yaptırdık.3 sene sonra defransiyeli indirdi. artık canıma tak etti sattım açıkçası çalışmasındanda zevk almadım.benim görüşüm ise ford üstüne binilmeyecek kadar kötü bir traktör.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...