En sonunda kırıldı...

Ynt: En sonunda kırıldı...

Yorum yapan arkadaşlar hepiniz sagolun bugün takacaklarmış cumada almaya gitcem.Biz türk milleti ne kadarda kazık yesekte illa yanlışları tekrarlıyoruz.Şunuda söylemek istiyorum bundan sonra yerli marka bir traktor almam kendi görüşüm.

HassaN20 link=topic=67164.msg762960#msg762960 date=1375285738' Alıntı:
Demek ki servis yada yedek parça satan bayilerinde olması yetmiyormuş bunlarında yeterince dolu ve yeterince bilgili olması gerekiyormuş.

servis evet yetmiyor ve çok aldatmaya yönelikler bir iki iş yaptımmı üçüncüde hileye başvuruyorlar çoğuda böyle...yedek parça bayisi olmadığı için erkunt bir golüde burada yiyor her şeyi sevise teslim etmiş elin oğlu ssenin eşşeğini ne kadar güderki...

Geçmiş olsun. Servis işi ehil kişilerde olmayınca sorunlar art arda geliyor. Ankara ' ya 2 güne gelen parçaya ne diyelim. Fabrikanın bu işe ciddi bir şekilde eğilmesi lazım.

şerefli1 link=topic=67164.msg762958#msg762958 date=1375285564' Alıntı:
erkunt servis yüzünden alınacak motor değil ben bunu öğrendim bide avrupaymış gibi parça istiyoz ya ulen nh ye gidiyon adam içerden getirip takıyoz parça istmede ndeki avrupa traktörmü aldık ne oldu duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0

yemeyip içmeyip onun hesabını kesecem kafaya koydum sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa

;D ;D ;D ;D zuha-*-s

kardeşim bir türk olarak utanarak söylüyorum ama türk malı çin malı ile kalitesizlikte yarışacak bir seviyededir hep kazık yersin hiç hizmet göremez rahat edemezsin zihniyet budur onun içindir ki bir arpa yol gidemiyoruz,traktor alırken yerli tercih etmekle en büyük hatayı yapmışsın nediyim geçmiş olsun bu deneyim sana bazı şeylerin farkına varmanda yardımcı olmuştur.

• Beğen
Tepkiler: KANDIRALI

senin traktör zf şanzımandı demi geçmiş olsun inşallah bir an önce hallolur sıkıntıyı giderirler ben senin yerinde olsam atlar fabrikaya giderim gerekirse kendim servise parçayı götürür yaptırırım

Bizim firmalarımız müşteri memnuniyetinin arızalara filan anında geri dönüş yapılarak karşılanacağını sanıyor galiba... Adam akıllı traktör yap, arıza yapmasın, çekişi, yakıtı, konforu iyi olsun bak bakayım şikayet eden oluyor mu.. Bizdekiler adam akıllı traktör yapmıyor sonra da önceliğimiz müşteri memnuniyeti diyorlar.

koparanlı 80.4 servet link=topic=67164.msg762714#msg762714 date=1375216070' Alıntı:
Arkadaslar tarlada sürüm yaparken ileri geri kolu ortada kaldı traktor yürümüyordu kurtarıcıyla servise götürdük vites çatalını kırmış şanzımanın üstünde bi parça onu kırmış.Öncedende hidroligin arkadaki milini kırmıştı.Parça 1 günede gelir 1 haftayada gelir diyo servis nerden geliyorsa parça artık düşünemiyorum.Erkuntun suyu ısınmaya başladı artık...
hahaha :D
servislere ölüyorum gerçekten :D
agacım geçmiş olsun hiç ugraşma sitedeki ulaşım bölgesinden oraya maili yapıştır eğer traktör acil lazımsa ver verestir kardeşim hmn bölge sorumlusu döner ..
;)