enter 624

ön takım komple malzemeleri , hidrolik yag kaçırıyor. hidrolik conta takımı , hararet müşürü ve saati , lazım. bu servis nerede ve kargo yapıyor mu ?
kardeşim benim enter baba yadigarı 15 yıldan beri babamdaydı.ben geçen sene arazi aldım 60 dönüm. sonra traktör ihtiyaç oldu gittim kendine temiz john deere 1120 aldım . ben traktör aldıktan sonra babam ben traktörü satıyorum dedi. galerici ile telefonda pazarlık yapıyordu. 4000 tl anlaştılar. bende duydum 4000 tl traktör mü satılır dedim. tamam 4000 tl ben alıyorum dedim verdim parasını aldım. traktöe çalışıyor ama bakımsız. bakımları yaparsam taş gibi olur. en kötü ihtimal arkasına takarım su tankerini su çeksin dursun dedim. şiimdi parçalarını alacagım kendim toplayacagım. elimden gelir ustalık

• Beğen
Tepkiler: karga
ön takım komple malzemeleri , hidrolik yag kaçırıyor. hidrolik conta takımı , hararet müşürü ve saati , lazım. bu servis nerede ve kargo yapıyor mu ?
Marmara bayi , servis verdiğin ustayada götürür kargoyla sanada gönderir
HİC BİR SIKINTI YAŞAMASIN ..
zaten çok büyük masraf gözükmüyor
hayırlısı olsun güzel bır makine almışsın senden sonra torunun kullanır
milletin lafına bakma kullanınca anlarsın gücünü kalitesini
kolay kolay arıza yaptıramasın , 12 no pullukta rahatlıkla takarsın
nasıl bir canavara sahıp olduğunu anlarsın
selamlar .

• Beğen
Tepkiler: özfer10
Marmara bayi , servis verdiğin ustayada götürür kargoyla sanada gönderir
HİC BİR SIKINTI YAŞAMASIN ..
zaten çok büyük masraf gözükmüyor
hayırlısı olsun güzel bır makine almışsın senden sonra torunun kullanır
milletin lafına bakma kullanınca anlarsın gücünü kalitesini
kolay kolay arıza yaptıramasın , 12 no pullukta rahatlıkla takarsın
nasıl bir canavara sahıp olduğunu anlarsın
selamlar .
rıfkı kardeşim , ben traktörleri hangara kilitledim şimdi. yurtdışına çıktım. bu bayinin adı nedir. internet üstünden alım yapacagım. mayıs sonunda gelecegim haziranda hasat başlayacak. hasattan evvel bakımları bitirecegim. birde senden ricam enter kullanıcısı oldugun için soruyorum. arka lastik ölçüleri nedir 654 aynı 624 lastikleri.bir çift lastik alacagım.

• Beğen
Tepkiler: rifkiseker