erkunt 4lü 11 inç case 4lü 12inç case erkuntun üzerine çıkıyor:):

Ynt: erkunt 4lü 11 inç case 4lü 12inç case erkuntun üzerine çıkıyor:):

fatih381985 link=topic=34386.msg294542#msg294542 date=1283884306' Alıntı:
kardeş verdiğin linkteki erkuntun arkasındaki pulluk alpler 3lü 12 li kadar anca yer götürüyor yani öndeki traktörün çektiği pulluk en arkadaki traktörün çektiği pulluk kadar anca ter götürüyor omu çektiği pulluk al sana 70 66 taktığı pullğa ve götürdüğü yere bak bide traktör dediğin çift sürerken biraz yatar ki sürdüğü çift belli olsun http://www.izlesene.com/video/amator-trakkulup/2490565
kardeşim yanlış gormussun arkasındaki 70 ligin 3 lu 8 numara pulluk anca çekiyo sizinkilerde 10 lu 14 numara pulluk goturuyo tamam mı oldumu

Bu kadar saçma paylaşım görmedim case neden arkadan gidiyor önde gitsede görsek aradaki farkı hem erkuntun kaaç saatte olduğuda malüm daha yeni gibi...

simyam link=topic=34386.msg294751#msg294751 date=1283966790' Alıntı:
Bu kadar saçma paylaşım görmedim case neden arkadan gidiyor önde gitsede görsek aradaki farkı hem erkuntun kaaç saatte olduğuda malüm daha yeni gibi...
kardeşim erkunt yeni kasa belli açılmadıgı 68 bg ile 83 bg i kapıştırıyolar artı açılmamış erkunt la ne istiyolarsa bu markadan bu millet bu kadar bendede var aynı erkunt super gidiyo ama kotulemek için kıçını yırtıyo bu millet bu traktoru

bu vidyoya yorum yapmıcaktım ama şimdi burda fark fln boş geçin onu orda erkunt çekip göturseydi pullugu erkuntçular artık susmazdı?
yalanmı? gidin bakn erkunt bölumune ;)

cazgin0020 link=topic=34386.msg294758#msg294758 date=1283969855' Alıntı:
kardeşim erkunt yeni kasa belli açılmadıgı 68 bg ile 83 bg i kapıştırıyolar artı açılmamış erkunt la ne istiyolarsa bu markadan bu millet bu kadar bendede var aynı erkunt super gidiyo ama kotulemek için kıçını yırtıyo bu millet bu traktoru
Mesajlarınızda argo Kullanmayınız....

ceya023 link=topic=34386.msg293714#msg293714 date=1283549031' Alıntı:
şuan bu video ile karsılaştırma yapılamaz.. arada tam 15bg güç farkı var.. case80 =83bg erkunt nimet 70=68bg şimdi bu nasıl deneme anlamadım ben.. zaten gunduz gözüyle case 80 ile servet 80 t nin kapışması var ordada case yetişemiyor erkunt a.. case burda iyi gidiyor ama güç farkı ortada 15bg güç farkı var burda karşılaştırma yapılamaz...

siz demiyormuydunuz 80lik erkunt diğer markaların 100lüğüne eşit diye ?
birazda motora değinelim JX 80de 2.9 Litre 83 hp motor var... Erkuntta ise 3.3 Litre 69 hp motor var... buda demek oluyor ki Erkuntun motor hacmi daha yüksek )))

cazgin0020 link=topic=34386.msg294758#msg294758 date=1283969855' Alıntı:

sorun Erkunt değil
sorun Erkuntun farklı yöntemlerle tanıtmaya veya kandırmaya çalışmaları
site halkıda bundan bıktı dolaysıyla Erkunttanda bıkmış oldu
daha önce gönderilen videolardan bazıları :
Erkunt 80 aynı pullukta TL 100A yı eziyordu
dahada ilginci Erkunt 80 TM 120 yi çiğniyordu...
sonuç aksini gösterdiğinde Erkuntçuların hepsi ayaklanıyor neden acaba ???
Erkunt açılmamış diyorsun peki case açılmışmı ? binip saatlerine baktın mı ?

ali erkunt u da 80 lik yapın güçleri eşitleyin gündüz çekimi ayrıntılı olsun görelim case yesin erkunt un 80 liğini bizde eyvallah diyalim case büyükmüş diyelim salih kaç kere erkunt kullandın aca sen millete diyorsun üzerine çıkıp baktınmı diye sen erkunt la sürüm yaptın mı burda yorum yapıyorsun ama ben case yi gördüm o yüzden karalama kampanyasına dönüştürmeyin olayı he umurumda olur mu olmaz ben memnunum motorumdan erkuntun fabrikasının reklamını da almadım ama kötülemenin bir anlamı yok türk ün malı bu motorun sonra diyoruz ki elin ingiliz i amerikan ı bizi sömürüyor bilmem ne yapıyor bize az bile azzz

erkunt servet 80t ile case nin kapışması erkunt bölümünde var.. orda pullukta case ye fark atıyor erkunt.. mardinde sanırım denenmiiş baya bi kalabalık önunde hemde case bayisi deniyor sanırım..

kardeşim onu bunu boşverin o erkunt 68 bg gucunde 70 bg lik bi motorla deneyin farkı gorun onu çekip atın şuraya ne kadar fark varmış aralarında gorun 70 lik değil 80 lik erkunttan daha fazla bg gucu olan traktor le 70 ligi deneyebiliyosunuz ancak elinizden bu geliyo ve o 10 120 bg lerle 70 75 bg traktor asla yarışmaz bunların reklam oldugunu biliyorsunuz da neden inanıyorsunuuz inanmayın ama emsallariyle yarıştırın yenerseniz erkuntu tamam diyelim bizde elimizdeki kullandıgımız erkuntları bizi hangi marka traktor geçerse onlarla değiştirelim yani :D

cazgin0020 link=topic=34386.msg296409#msg296409 date=1284977579' Alıntı:
kardeşim onu bunu boşverin o erkunt 68 bg gucunde 70 bg lik bi motorla deneyin farkı gorun onu çekip atın şuraya ne kadar fark varmış aralarında gorun 70 lik değil 80 lik erkunttan daha fazla bg gucu olan traktor le 70 ligi deneyebiliyosunuz ancak elinizden bu geliyo ve o 10 120 bg lerle 70 75 bg traktor asla yarışmaz bunların reklam oldugunu biliyorsunuz da neden inanıyorsunuuz inanmayın ama emsallariyle yarıştırın yenerseniz erkuntu tamam diyelim bizde elimizdeki kullandıgımız erkuntları bizi hangi marka traktor geçerse onlarla değiştirelim yani :D
ii tamam.madem 75 bg lik motoru geçiyor ? 4lü 12 çekiyor case madem onuda geçmesi lazım? aşa yıkarı aynı.erkunt 4 lü 11 çekior.bnce o vidyoların hepsi palavra.

ozgurefe09 link=topic=34386.msg296014#msg296014 date=1284759734' Alıntı:
ali erkunt u da 80 lik yapın güçleri eşitleyin gündüz çekimi ayrıntılı olsun görelim case yesin erkunt un 80 liğini bizde eyvallah diyalim case büyükmüş diyelim salih kaç kere erkunt kullandın aca sen millete diyorsun üzerine çıkıp baktınmı diye sen erkunt la sürüm yaptın mı burda yorum yapıyorsun ama ben case yi gördüm o yüzden karalama kampanyasına dönüştürmeyin olayı he umurumda olur mu olmaz ben memnunum motorumdan erkuntun fabrikasının reklamını da almadım ama kötülemenin bir anlamı yok türk ün malı bu motorun sonra diyoruz ki elin ingiliz i amerikan ı bizi sömürüyor bilmem ne yapıyor bize az bile azzz

ben kullanım açısından değil bazı arkadaşlar erkunt açılmamış dedi onun için üstüne binip saatine baktınızmı dedim...
karalama kampanyasını bugüne kadar Erkunt bayileri yaptı... 80lik erkunt 120lik motoru herkte çiğniyor sizce bu karşılaştırma hilesiz mi ???
Erkunt Türk malı ona lafımız yok ama Case-İH JX serisi yerli üretim: Türkiyeye hiç kar payı bırakmasa fabrikanın ödediği vergi yeter... buda yerli modele eş değer olur... JX serisi Türk Traktör fabrikasında üretiliyor bu sayede 2000 kişi istihdam sağlıyor, buda demek oluyorki Amerikalılardan çok bu fabrikadan Türkler kazanıyor...
ayrıca bu fabrikanın % 51i İtalyanların, % 25i KOÇ Holdingin, % 24üde halka açıldı... Türk Traktör Fabrikası üretim yaptığı sürece Erkunt kazanır çünkü Türk Traktör dökümü Erkunttan alıyor...

POYRAZLI SALİH link=topic=34386.msg296413#msg296413 date=1284981366' Alıntı:
ben kullanım açısından değil bazı arkadaşlar erkunt açılmamış dedi onun için üstüne binip saatine baktınızmı dedim...
karalama kampanyasını bugüne kadar Erkunt bayileri yaptı... 80lik erkunt 120lik motoru herkte çiğniyor sizce bu karşılaştırma hilesiz mi ???
Erkunt Türk malı ona lafımız yok ama Case-İH JX serisi yerli üretim: Türkiyeye hiç kar payı bırakmasa fabrikanın ödediği vergi yeter... buda yerli modele eş değer olur... JX serisi Türk Traktör fabrikasında üretiliyor bu sayede 2000 kişi istihdam sağlıyor, buda demek oluyorki Amerikalılardan çok bu fabrikadan Türkler kazanıyor...
ayrıca bu fabrikanın % 51i İtalyanların, % 25i KOÇ Holdingin, % 24üde halka açıldı... Türk Traktör Fabrikası üretim yaptığı sürece Erkunt kazanır çünkü Türk Traktör dökümü Erkunttan alıyor...
tamam sen diyorsun ki 80 lik le 120 liği kıyasladılar oky diyelim 4 lü 13 lü sabanı kaç bg lik motor çeker benim motorun video ları var canavar gibi çekiyor bayii motorumu değil

ozgurefe09 link=topic=34386.msg296454#msg296454 date=1285010197' Alıntı:
tamam sen diyorsun ki 80 lik le 120 liği kıyasladılar oky diyelim 4 lü 13 lü sabanı kaç bg lik motor çeker benim motorun video ları var canavar gibi çekiyor bayii motorumu değil
sen motorunu bindir kamyona getir bnm toprağımda çek o pullukları ben sana bnm td65 i verricem.ziraat mühendisi dedi bn bütün şehirleri gezdim ama bileciğin toprağı kadar sert ve verimlisi görmedim dedi adam.

firari11 link=topic=34386.msg296463#msg296463 date=1285012541' Alıntı:
sen motorunu bindir kamyona getir bnm toprağımda çek o pullukları ben sana bnm td65 i verricem.ziraat mühendisi dedi bn bütün şehirleri gezdim ama bileciğin toprağı kadar sert ve verimlisi görmedim dedi adam.
firari doğru demiş sertini fazla bilem ama td65 e 3 lü 14 lü pulluk taktığına göre sertdir. verim olarak paylaştığı resimlerden çok verimli arazi olduğu belli