ERKUNT 60E Perkins etiketli (LÜTFEN ACİL)

Erkunt 60e almaya kalkistim 2011, sonalika 58 hp oldugunu ogrendim, vazgececektim ki motorda perkins etiketi gordum, kafam karisti. Ruhsat başka bir yerde kw bilgisine bakamıyoruz ama bugün alışverişi bitirmem lazım o yüzden çok acil durum. Bilgilerinize ihtiyacım var. Teşekkürler şimdiden...

Resimler ve ekler

• 20220401_135538.jpg
    20220401_135538.jpg
    118.9 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleme:
Sonalika motor, 43,7 kw olması lazım.
Satıldı malelsef kaçırdık. vardır bir hayır.

Fakat araştırdığım kadarıyla eski modellerde perkins 1103c motorlar kullanırlmış, turbosuz. bu motor turboluydu muhtemelen sonradan takıldı. bu da 65-68 hp ve 260 nm civarına çıkabileceği izlenimi verdi. resimde de gördüğünüz gibi etiket Perkins. ilginç. neyse, sağlık olsun, kaçırdık zaten

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Satıldı malelsef kaçırdık. vardır bir hayır.

Fakat araştırdığım kadarıyla eski modellerde perkins 1103c motorlar kullanırlmış, turbosuz. bu motor turboluydu muhtemelen sonradan takıldı. bu da 65-68 hp ve 260 nm civarına çıkabileceği izlenimi verdi. resimde de gördüğünüz gibi etiket Perkins. ilginç. neyse, sağlık olsun, kaçırdık zaten
Hayırlısı buymuş bizde eski kasa bereket 60 vardı Perkins motorluydu bayılma oluyor diye turbo taktırdık motoru yedi
Size tavsiyem fabrika çıkışı üzerinde oynanmamış traktörlere bakın

Satıldı maalesef kaçırdık. vardır bir hayır.

Fakat araştırdığım kadarıyla eski modellerde perkins 1103c motorlar kullanılmış, turbosuz. bu motor turboluydu muhtemelen sonradan takıldı. bu da 65-68 hp ve 260 nm civarına çıkabileceği izlenimi verdi. resimde de gördüğünüz gibi etiket Perkins. ilginç. neyse, sağlık olsun, kaçırdık zaten
Erkunt 65M modele göre yakıt tüketimi biraz daha ekonomik olduğu söyleniyor.