erkunt 80 tümosan 82 80 kapışması erkuntun feryadı

Ynt: erkunt 80 tümosan 82 80 kapışması erkuntun feryadı

Güzel çekişme olmuş tümosan gerçekten çok güçlü kim ne derse desin erkunt yine iyi uğraşıyo çekiş olarak tümosan erkunttan masseyden nev hollandan iyi ha kalite dersen başka.

erkunt cekememıs olabılır tumoyu ama erkunt ıyı traktordur ayrıca m.f onunla boy ölcusemez gecen yıl 165 lık mf aldım almaz olaydım tam bır bas belası yumurta kadar tas gelse tekerın altına hemen patınaj edıyo dıreksıyon ağır donmuyo hıdrolık taktırdım serı degıl 76 480 vardı ondan daha serı ve surusu rahattı belkı mf cı arkadaşlar kızacak ama ben bıldıklerımı yazdım

akcaorenli link=topic=34327.msg325226#msg325226 date=1295193448' Alıntı:
haha ne diyon sen ya kafan yerinde mi kardes senın bndekı 266 gold un dengı nımetdır onla kıyaslıyom ama senın kafa basmıyo demkkı
sana göre kafam basmıyo ama bana yetiyo sen basan kafanı masseyi nasıl badanaj ettirmem diye yora koy siz mf ciler böylesiniz motoru alır sonrada gider bi dünya ağırlık alır motora takar ve benim motor çekiyo dersiniz kaç kilo 266 benim kafa basmadığından bilmiyom

aksazli link=topic=34327.msg325374#msg325374 date=1295211711' Alıntı:
sana göre kafam basmıyo ama bana yetiyo sen basan kafanı masseyi nasıl badanaj ettirmem diye yora koy siz mf ciler böylesiniz motoru alır sonrada gider bi dünya ağırlık alır motora takar ve benim motor çekiyo dersiniz kaç kilo 266 benim kafa basmadığından bilmiyom
kantara cıkmadım ztn kendi orginal 230 kg agirlik var onunde biizm burda 2 erkunt nimet var adam 9 lu kaz ayagıyla onu kalkıyor die sonradan onune dizdi agirliklari kahvede bıgun bana geldi diyo senın kı 11lı kaz ayagıyla kalmıyomu dedim bnde 700 kıloya yakın ozduman diskle kalkmıyorkı onla kalsın dedim kardes biizm mflerin on tarafı cok agir yanı arka biraz daha hafif oldugu icin paninaj ediyo kuru toprakdada erkunlar bnm traktorun hızına yetisemiyor en kısa zamnda kantara cıkaracam yazarim burdan ;)

Videoyu izledim. Makinaların birisi 75 bg birisi 82 bg. Üzerindeki adamlar işi bilen insanlar. Takviye ile çekişiyorlar. Lastikler yere iyi tutunuyor. Arada 7 bg lik fark var. Tümosan çekecek tabiki. Fakat tepkim şu olacak. 75 bg lik Erkuntu 85-90 bg lik traktörmüş gibi gösteren bayi ve firma yetkililerine. Madem aktarması çok iyi madem 75 bg lik motor 90 bg lik motoru çeker diyorlar da neden Tümosanı çekemiyor. Erkuntu ve Tümosanı seven birisiyim. İki makinada güzel aletler üretiyor. Fakat hepsinin bir kapasitesi ve klasmanı var. Klasmanlarına göre değerlendirilirse çifçimiz daha güzel anlayacak

Arkadaşlar hemen hemen her konuda söyler olduk holiganlık yapmıyalım o çeker bu çeker benimki seninkini döver artık bizler yazmaktan bıktık ama siz hala devam ediyorsunuz olan konuyu açan arkadaşın konusuna oluyor bizler kiliti vururuz gideriz sizler devam edin

el maktum link=topic=34327.msg325440#msg325440 date=1295215733' Alıntı:
erkuntun tekeri 2dis basiyor tumosaninki 3 disten fazla basiyor o halli zor cekmis bu adalet degil dogru degilmi arkadaslar erkunt tumoyu gercekte parcalar :S
şimdiyece tümosanı parçalayacak makina üretilmediki erkunt nasıl parçalayacak hileli videolarınızla belki 100 lük newhollandı 70 lik erkunta boğduruyonuz

tamam hile yaparlar ama burda hile apacik ortada hileyi gorduysen gordum de gormediysen eyvallah diyelim sonucta ikisinden biri cekecek uyrra*-*-dogruyu savunalim .en makuluda bu degilmi

yaw hp farkı var ama BAZI erkuntu olanlar kendinden büyük olan traktörlere kafa tutuyolar madem tuttunuz hani nerde hp farkından başka hiç bi fark yok neden çekemedi başka topıclerde yazılar var ama hangi üyeler hatırlamıyorm
' ' bükemediğin eli öpeceksin ' '
ama bazı tümo videolarında hile var oo ayrı :D

arkadaşlar erkunt 75 hb 3 silindir.hala devleri taksi motoru kadar beygiri olamayan erkuntla eş degere koyuyorsanız erkunt hakikatten traktörtör müş.her şeyde bir hile her şeyde bir art niyet. bırakın artık bu lafları sevenizde sevmesenizde artık erkunt var.yarın birgün 3 silindir 90-100 hb yaparsa veya 4 silindir 90-100 hb yaparsa olacak ta yakında ozaman 120-150 hb lerle takarlar belki. pek de uzak olmaz bir gün onada yorum yazarız topluca.

memduh44 link=topic=34327.msg325255#msg325255 date=1295199636' Alıntı:
erkunt cekememıs olabılır tumoyu ama erkunt ıyı traktordur ayrıca m.f onunla boy ölcusemez gecen yıl 165 lık mf aldım almaz olaydım tam bır bas belası yumurta kadar tas gelse tekerın altına hemen patınaj edıyo dıreksıyon ağır donmuyo hıdrolık taktırdım serı degıl 76 480 vardı ondan daha serı ve surusu rahattı belkı mf cı arkadaşlar kızacak ama ben bıldıklerımı yazdım
ben malatyalıyım
valla malatyalılar duymasın cok kızarlar hepsi mf 165 hastası 165 den baskasını kabul edemezler bende bu yaz kullandım 165 nefret ettim artık hantal en ufak bişeyde patinaj ediyo neyini seviyolar ben anladım neysekii geri gittim hema 5875 aldımda kurutuldum valla 10 165 degişmem hemayı :

Yuvarlak kovcandır dedikleriniz kesin zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
HEMA 60 link=topic=34327.msg338463#msg338463 date=1297348116' Alıntı:
ben malatyalıyım
valla malatyalılar duymasın cok kızarlar hepsi mf 165 hastası 165 den baskasını kabul edemezler bende bu yaz kullandım 165 nefret ettim artık hantal en ufak bişeyde patinaj ediyo neyini seviyolar ben anladım neysekii geri gittim hema 5875 aldımda kurutuldum valla 10 165 degişmem hemayı :