erkunt 80 vs mf 285 4*4 çekişme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: erkunt 80 vs mf 285 4*4 çekişme

her yönüyle erkunt derim Türkler yaparsa alasını yapar mf nin lastiği yenide olsa ağırlık farkı var erkunt götürür...

yaf kardesim nasil bir izlenim yapiyorsunuz 80 hp lik bir traktorle 76 hp bir traktor cekismesi hadi hp leri bos ver mfde ne kabin var lastik yok tabi erkunt ceker siz o erkunt 80 t alin gelin benim 188 le bi takalim tek ceker ama olacak erkunt

böyle olmalı araştırmadan etmeden kimsenin sözüne itibar edilmemelei aslında forumdaki bu çok abimiz kardeşimiz gercekten objectif yorumlarını paylaşıyor.. fakat yeni üyelere dikkat etmek lazım biraz..

aksazli link=topic=25634.msg263954#msg263954 date=1269529179' Alıntı:
iyi araştırma yapmışsın tebrikler boş konuşmuyorsun + rep:)

ceya023 link=topic=25634.msg263952#msg263952 date=1269527988' Alıntı:
[size=10pt][size=10pt]
evet arkadaşlar şimdi loruoglu sana karşı bu tabiri kullanmak istemezdim ama bu kadar iftira atılmaz bi traktöre YALAN SÖYLENMEZ.. Ben şimdi 'İsa İmre 0 388 3111758 Yeni Sanayi Sitesi 13. Blok T 16 No:1 Bor NİĞDE ' erkunt servisini aradım.. altunhisardaki tum traktörlere bu usta bakıyormuş.. isteyen arayıp teyit ettire bilir..

ustanın dedigi şey aynen bu 'ben 2004 ten belli hiç bi erkuntun üst kapagına dokunmadım sökmedim dolayısıyla hiç biri ne conta yaktı nede baska bi arıza verdi.. ayrıca bi haftalık traktörde yok şuan altunhisarda dedi.. hepsinin garantisine ben bakıyorum..'dedi en son 2008model bi erkuttun kasnak kolu debriajı cekiliyken debriajı kullanamsından dolayı debriaj balatasında sorun olmuş usta onu söküp yapmış bunun dışında yakın zamanda hiçbi sorun yaşayan erkuntçuda olmamış..
egerki merak eden loruoglunun dogru söylediigni düşünen varsa arasın servise sorsun.. servis te orda loruoglu sana yakın git sana anlatsın hangi erkuntun hararet yaptıgını :) usta tek bi erkuntun 2004 senesinde hatalı üretim oldugu için üst kapagı kople degiştirdim garantiden onun dışında şuana kadar motorunu söktüğüm hiç bi erkunt yok dedi..

sana allahtan kork diyorum bu kadar bi insanın içine fanatizm işlemez.. erkuntu kullanan ve üreten bu işten emek yiyen yuzlerce kişi var böyle iftira atarak bu kadar kişinin vebalini nasıl alıyorsun.. ayıptır..

ayrıca başka arıza desen inanırdı milet belki ama bu arıza erkuntta olmaz çelik çonta mevcuttur 8 saat kayış kopsa bile çalışabilir yakmaz :))

arkadaşlar normalde loruoglu ile muhattap olmayacaktım ama bunu duyunca sizinle paylaşmak istedim..

isteyen arayıp ögrenebilir servisinin telefonu var!!.. aksini idda eden kişi servisle konusmadan cevap yazmasın lutfen!
[/size][/size]

68cerran68 link=topic=25634.msg263980#msg263980 date=1269538762' Alıntı:
yaf kardesim nasil bir izlenim yapiyorsunuz 80 hp lik bir traktorle 76 hp bir traktor cekismesi hadi hp leri bos ver mfde ne kabin var lastik yok tabi erkunt ceker siz o erkunt 80 t alin gelin benim 188 le bi takalim tek ceker ama olacak erkunt

Usta erkunt 80t 75bg dir.. 80 degil.. ve erkuntun çekişi gercekten iyidir.. bende şans tanımıyorum pek çekişmede mf ye.. kabinsiz modelinin agırlıgı tek çeker 3600kg civarı gelir.. 188 mf güzel makinadır ama erkunt çeker benim fikrimce..

oncelıkle cevabın ıcın tskler ceya kardesım anladım kadarıyla erkunt 80 t nın sen tek cekerı ıcın 3600 kılo dedın pekı 188 nasıl bır traktor onu hıc arastırdınmı ? 2 cisi 188 orjınal olmak sartıyla kac kılo oldunu bılıyormsun ve arkada takılı olan o z cant tanesi kac kılo onu bılıyosundur umarım 3075 asıldı cekemedı bak ıyı dınle 3075 cekemedi aynı bole ıdda vardı ha ben hıc asılmadım o asıldı sadece dıyecem şu kardesım o 188 arkasındakı z cant varya onun kac kılo oldunu bir arasdır senın o erkuntun arkadaki 2 agırla bedel 1 tanesi tskler kardesım...

bak sayın ceya 23 lınklı arkads buraya tel servıs ısmı vermekle bısey degısmez kımse sucunu kabul etmez ben san buyur gel dedım goruselım dedım senın o usta dedıgın arkadasıda ben uzaktan tanırım herkes kendı reklamını yapmak ıcın herseyı soyler ıkı gundur sıtede degıldım yorumu yenı okudum bu senın yaptıgın arastırmalar bos arastırmalar kımse kanmaz bılader adam dıyecek degılya ben kotu iş yapıyorum dıye tabıkı herkes ekmegı ıcın ugrasıyor

68cerran68 link=topic=25634.msg264141#msg264141 date=1269592238' Alıntı:
oncelıkle cevabın ıcın tskler ceya kardesım anladım kadarıyla erkunt 80 t nın sen tek cekerı ıcın 3600 kılo dedın pekı 188 nasıl bır traktor onu hıc arastırdınmı ? 2 cisi 188 orjınal olmak sartıyla kac kılo oldunu bılıyormsun ve arkada takılı olan o z cant tanesi kac kılo onu bılıyosundur umarım 3075 asıldı cekemedı bak ıyı dınle 3075 cekemedi aynı bole ıdda vardı ha ben hıc asılmadım o asıldı sadece dıyecem şu kardesım o 188 arkasındakı z cant varya onun kac kılo oldunu bir arasdır senın o erkuntun arkadaki 2 agırla bedel 1 tanesi tskler kardesım...
arkadasım bosuna yorum yapma arkadsların kafaları bazı seylere basmıyorlar dedıgım dedık caldıgım duduk dıyorlar bosver gul gec sen ve motorunun tadını cıkarmaya bak

SENİ HİÇ Bİ ŞEKİLDE MUHATTAP ALMAM YÜZÜN OLSAYDI BURAYA YAZMAZDIN HALA.. ARKADAŞLAR İNANMAYAN VARSA ARASIN SERVİSİ SERVİS ORDA LORUOGLU SENDE GİT SERVİSLE YÜZLEŞ SERVİSTE SeNİ SORUYRDU KİM DİYORDU BÖYLE YALAN SÖYLÜYOR 10GUNLUK MOTOR YOK DEDİ ALTINHİSARDA.. kaldıki arıza versin !!

ARKADAŞLAR BEN SERVİSİ BAYA SIKIŞTIRDIM SORDUM ADAM ŞİMDİYE KADAR TEK Bİ TRAKTÖR YAKIN ZAMANDA TARLADA ARIZALANDI DEDİ ONUNDA DEBRİAJ PLAKASINDA SORUN OLDU DEDİ ODA KURUKMİLİ DEBRİAJINI CEKİK BIRAKIP HATALI KULLANDIGI İÇİN SORUN YAŞAMIŞ USTA HALLETMİŞ.. ODA 2008 MODEL Bİ TRAKTÖR MÜŞ SÜRÜCÜSÜNUN UNUTKANLIGINDAN..
artı adam 2004 ten belli hiç bi traktörün motor kapagını açmadım dedi arızada şikayette olmadı dedi.. servislerde yapılan tum işlerin listesi vardır garantiden yapılan bi traktörün kaydını tutmak zorundadır.. bunuda gidip görebilirsiniz.. hatta erkunt çalışanları bilgisayardadna bakabilir plaka sorgulamasıyla.. ACIP SORA BİLİRSİNİZ.. LORUOGLUDA TAM İSMİNİ YAZSIN HATTA ARAYIN LORUOGLUNUNDA GERCEK İSMİNİ VERİN GİDİP YÜZLEŞSİN BAKALIM.. BEN ARTIK BU İNSANLA MUHATTAP OLMAYACAGIM !! bir erkunt çalışanı olsaydım ben dava ederdim bu şahsı..

benim hiç bi konu ve mesajıma yönelik Cevap yazma seninle muhattap olmak istemiyorum loruoglu!!..
senin gibi biriyle ne selamım olur nede görüşürüm!!

arkadaşlar kusurabakmayın böyle bi paylaşımın içinde bu muhabetlerin olmasını istemezdim..

68cerran68 link=topic=25634.msg264141#msg264141 date=1269592238' Alıntı:

usta valla 188 i çok bilmiyorum bizim hiç olmadı sadece komşularımızda gördük.. ama bu benim fikrim yani 188 in agırlıgını tam bilmiyorum ama tahminim 3000kg falan olabilir diye düşündüm dikkat edersen orda da yazdım benim fikrim bu.. erkunt zaten 3075 i çekiyor zaten videosuda var sitede. ama 188 mf ve aynı ingiliz mf ler cok guzeller kesek ondan sonra üretilen mf lerde öyle kaliteli olabilseydi.. zaten sana demiştim 188 i çıkarma elinden 285 i satıcaksan sat diye.. erkuntun cekişinide yabana atma derim :) 168 ve 188 gercekten guzel motorlar yani üretildigi yılla göre süper traktör halen daha gunumuzde yakıtı ve çekişiyle deger buluyor..

ceya023 link=topic=25634.msg264244#msg264244 date=1269627707' Alıntı:
SENİ HİÇ Bİ ŞEKİLDE MUHATTAP ALMAM YÜZÜN OLSAYDI BURAYA YAZMAZDIN HALA.. ARKADAŞLAR İNANMAYAN VARSA ARASIN SERVİSİ SERVİS ORDA LORUOGLU SENDE GİT SERVİSLE YÜZLEŞ SERVİSTE SeNİ SORUYRDU KİM DİYORDU BÖYLE YALAN SÖYLÜYOR 10GUNLUK MOTOR YOK DEDİ ALTINHİSARDA.. kaldıki arıza versin !!

ARKADAŞLAR BEN SERVİSİ BAYA SIKIŞTIRDIM SORDUM ADAM ŞİMDİYE KADAR TEK Bİ TRAKTÖR YAKIN ZAMANDA TARLADA ARIZALANDI DEDİ ONUNDA DEBRİAJ PLAKASINDA SORUN OLDU DEDİ ODA KURUKMİLİ DEBRİAJINI CEKİK BIRAKIP HATALI KULLANDIGI İÇİN SORUN YAŞAMIŞ USTA HALLETMİŞ.. ODA 2008 MODEL Bİ TRAKTÖR MÜŞ SÜRÜCÜSÜNUN UNUTKANLIGINDAN..
artı adam 2004 ten belli hiç bi traktörün motor kapagını açmadım dedi arızada şikayette olmadı dedi.. servislerde yapılan tum işlerin listesi vardır garantiden yapılan bi traktörün kaydını tutmak zorundadır.. bunuda gidip görebilirsiniz.. hatta erkunt çalışanları bilgisayardadna bakabilir plaka sorgulamasıyla.. ACIP SORA BİLİRSİNİZ.. LORUOGLUDA TAM İSMİNİ YAZSIN HATTA ARAYIN LORUOGLUNUNDA GERCEK İSMİNİ VERİN GİDİP YÜZLEŞSİN BAKALIM.. BEN ARTIK BU İNSANLA MUHATTAP OLMAYACAGIM !! bir erkunt çalışanı olsaydım ben dava ederdim bu şahsı..

benim hiç bi konu ve mesajıma yönelik Cevap yazma seninle muhattap olmak istemiyorum loruoglu!!..
senin gibi biriyle ne selamım olur nede görüşürüm!!

arkadaşlar kusurabakmayın böyle bi paylaşımın içinde bu muhabetlerin olmasını istemezdim..

[/q

bılader sen lafı nerenden anlıyorsun ben altunhısarda erkunt var demedım kı bızım yan koyden geldıler dedım bu 1 ıkncısı dedıgım koydekı adamlar motorlarını niğdede yaptırmazlar %85 aksarayda yaptırılar buyuk ıhtımalle o adamlarda aksarayda yaptırmıstır motoru tarladan cekıp gıttıler ben tarla suruyordum sonra adam hangı delıge tıktı onu bılmıyorum oyle sagdan soldan teyıt etmeyle olmaz bu işler kımse sucunu kabul etmöez sen servısı sıkıstırma degıl uste para versen bıle kabul etmez bu arad gercekten sende sıkıcı oldun senın erkuntunun taaaa.................... cevap yazma bı daha yok yazacaksan tel ver senınle telde koınusalım

LORUOĞLU link=topic=25634.msg264260#msg264260 date=1269628673' Alıntı:
bılader sen lafı nerenden anlıyorsun ben altunhısarda erkunt var demedım kı bızım yan koyden geldıler dedım bu 1 ıkncısı dedıgım koydekı adamlar motorlarını niğdede yaptırmazlar %85 aksarayda yaptırılar buyuk ıhtımalle o adamlarda aksarayda yaptırmıstır motoru tarladan cekıp gıttıler ben tarla suruyordum sonra adam hangı delıge tıktı onu bılmıyorum oyle sagdan soldan teyıt etmeyle olmaz bu işler kımse sucunu kabul etmöez sen servısı sıkıstırma degıl uste para versen bıle kabul etmez bu arad gercekten sende sıkıcı oldun senın erkuntunun taaaa.................... cevap yazma bı daha yok yazacaksan tel ver senınle telde koınusalım

ADINI SOY ADINI YAZ BEN SENİ BULURUM YÜZ YÜZEDE KONUSURUZ KARŞINDA ÇOCUK YOK!!! İLK FIRSATTA GELECEM MERAK ETME SEN !!
yazdığına verilecek cevabıda biliyorum AMA TERBİYEM MÜSADE ETMİYOR !!... MUHATTABIMDA DEGİLSİN..

arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim...ama siz yorum yazmıyor resmen kavga ediyorsunuz...ayıptır...yaşınızı başınızı almış insanlarsınız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...