erkunt 814 dayanıklılık testi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: erkunt 814 dayanıklılık testi

cazgin0020 link=topic=40592.msg360440#msg360440 date=1300182824' Alıntı:
la ahmet tabi sokcekler motoru nasıl zıplatacaklar oyle olmasa :D bende dusunuyorum aslında on ve arka agırlıkları sokturmeyi normal motorların agırlıgı gibi olur 3700 3100 e duser mazot falan 3200 rahat gelir :)
3 lü 12 pullukta Al :D:D

ben buna test diyen adamın aklından şüphe ederim 2 tane iş bilir motorunan şov yapmışlar yazık
bu videoyu erkunt yetkili kişilerin ,izlemesini ve bunu yapan herkimse derhal işten atılmasını taleb ediyorum
test dedigin baglar cihaza testini yapar yoksa erkuntun test etme cihazları yokmu tek firenle dönmenin neresi test
O MOTORU ONDAN SONRA CİFTCİ KARDEŞİMİZ ALACAK ŞANZUMANINDAN SESGELECEK UGRAŞ BABAM UGRAŞ PARA VERİYORUZ SELAM DEGİL
SESİMİ DUYUN ERKUNT YETKİLİLERİ at-*-* at-*-* at-*-* at-*-* at-*-* at-*-*

ceksparow-1986 link=topic=40592.msg360920#msg360920 date=1300250352' Alıntı:
ne deneme motoru ne test adam almış oynuyor motorla
kardeşim ondan falan bişey olmaz motoru darbelere karşı dayanıklılıgını test ediyorlar tek fren yapıyorlar motor nasıl rahat donebiliyomu yoksa kendini kilitliyomu on akslar dayanıklımı falan die kontrol ediyorlar ve kanatim bunları deneme motoru die bayilere gonderiyorlar bunlar yapılıp denenmese 4 gun sonra elimizde kalacagı belli deil tarlada 4 hoplayınca motor dagılacaksa hiç dagılmasın ve o video fabrikada çekilmiş bi video izin vardır yani emin ol snn hattat larıda denemişlerdir ama video çekmemişlerdir ok-*-s

ya biraz gec oldu ama video silinmiş herelde su vidyoyu ne youtube de nede izlesenede bulabildim tekra yukleme veya link verme sansınz warmı cok merak edyorm su videoyu catlıcam bulamadım duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...