Erkunt Bakim Paketi

Merhaba arkadaslar.Traktorumun garantisi bitti ve 800 saatlik bakimi yapilacak.Erkuntun orjinal bakim paketini servis haricinde nereden ne kadara temin edebilirim.Servis nerdeyse 2 kati fiyat cikariyor o yuzden bakim paketini kendim alip bakimini kendim yapmak istiyorum.Traktorum kiymet 90 luks 800 saat bakiminda yag ve filtreler haricinde neleri degistirmek gerekiyor.

Kardeş sanayide hangi ustaya götürürsen yapar. İla ki paket kullanmama gerek yok. Nasıl olsa garanti bitmiş. Bir yağ filitresi, mazot filitresi, açıktan alabileceğin (yani ihtiyacın kadar miktarı) motor yağ almalısın. Hidrolik filitresinide değiştirebilirsin ama genelde direksiyonun dönme kolaylığına göre karar veriyorlar. Çift çeker ise ön dingil yağını da değiştirmen gerek. Bence traktörün servisine bakan ustayı tanıtırsan ona; benim traktörün garantisi bitti, bana bakım paketi kullanma demen bence yeterli. Benimde erkunt traktörüm var ve böyle yapıyorum. Bu şekilde söylemen ve 800 saatlik bakımda ne var dediğinde eminim sana yardımcı olacaktır.