erkunt eskişehir tanıtım

Ynt: erkunt eskişehir tanıtım

arkadaşım benim şu an 3 traktörüm var ama piyasa malı ben orda mf 135 liği örnek verdim erkuntla mf ve new hollad aynı kefeye koyuyosan sen ya piyasadan anlamıyon yada traktörden neyse almışın artık hayırlı olsun ne diyelim inşallah satmazsın seni bu konuda hiç tatmin etmiyecegine kanaat getiririm

ilotoro link=topic=30410.msg258850#msg258850 date=1267806930' Alıntı:
arkadaşım benim şu an 3 traktörüm var ama piyasa malı ben orda mf 135 liği örnek verdim erkuntla mf ve new hollad aynı kefeye koyuyosan sen ya piyasadan anlamıyon yada traktörden neyse almışın artık hayırlı olsun ne diyelim inşallah satmazsın seni bu konuda hiç tatmin etmiyecegine kanaat getiririm

sıfır traktör alıp satarken zarar etmeyeceğin bir traktör markası varsa söyle bundan sonra hepimiz o traktör markasından alalım.yarı fiyatına verirsin.nh ler tutuluyor demişsin.o zaman 2005 model td65 ile 1999 model 60-66 neden aynı para.herhangi bir galericiye git biraz muhabbet et.maviler başladı nh bitti diyor.mf yi de biz bitirmedik kendi kendine yaptı ne yaptıysa.ve hala yanlış yollarda.hindistan malı tafe traktör yaptırıp türkiyedeki hayran kitlesine satıyor.erkunt steyr den bildiğimiz zf şanzımana perkinsin yüksek torklu dizel motorunu takarak randımanlı bir traktör yapmış.vites sayısı ile hidrolik gücü ile türk çiftçisine uygun bence.

maviler başladı nh bitti diyor bu dusuncenıze katılmıyorum . . . bende de var maviş tt 55 var çok ama çok memnunum aldığı paraya helal olsun. . . . ya zaten mavişlerin ve kırmızıların yanı mf ve nh nın özel müşter,ileri var . . bunun bılen bılır

ilotoro link=topic=30410.msg257424#msg257424 date=1267374752' Alıntı:
beş para etmez bunlar türkiyenin traktörleri mf fiattır bunu bilen bilir ikinci elde öldüm pahasına gidiyolar siz hiç gördünüzmü mf 135 gin aldıgınız paradan daha aşagı satacagınızı bir sene kullan git sat en azz ihtimal aldıgın fiyata verirsin bazende kar bile getirir milletin gözünü boyuyolar niye bu gözteri amaçlı motorlar iyi çekiyoda bayiden alan kişilerinki öle değil her taraf sahtekar kardeşim deneme motorları açında bi inceleyin farkı sizde görürsünüz

Sen hiç gördünmü bu devirde alınan traktörün aynı fiyata satıldığını. Bu arada erkunt deneme için traktör getirmişti denedim 4 lü 14 lü yü çekiş mükemmeldi. Sonra benim teyzemin komşusu aldı gittim onu da sürdüm 4lü 14lü yü çekiş gene mükemmeldi. Yani bırakın bu erkuntu karalamayı onun sınıfında onun gibi çeken yok!Onun gibi az yakan da yok! Erkunt TÜRKİYE ' NİN en baba traktörüdür. Yani ben bir NEW HOLLANDçı olarak bunları söylüyorum. Lütfen kendimizle gurur duyacağımız yere kendimizi karalamayalım.! :)