ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS & CLAAS ARES 557 ATX 2014' TEN İLK FOTOĞRAFLAR....!!!

Ynt: ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS & CLAAS ARES 557 ATX 2014' TEN İLK FOTOĞRAFLAR....!!!

image.aspx

Çok zor bir foto, :) nasıl bir araya getirdin, anlaşıyorlar demek.
Telefonun markası modelini yazarmısın.

Ynt: ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS & CLAAS ARES 557 ATX 2014' TEN İLK FOTOĞRAFLAR....!!!

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar....;)

ademin link=topic=71297.msg822049#msg822049 date=1388880624' Alıntı:
bereketli olsun.
kısmet olursa bende bi parlayan almayı düşünüyorum. nasıl memnunmusunuz malum fiyatları biraz pahalı. kanatları pistonla acılanı istiyordum uçuk bi rakam çektiler. bende normal kanat 18 metre istiyorum gecen seneden kalma ama sıfır var ellerinde 1 tane.

Memnunuz. Yeni modelleri daha da modern ve donanımlı. Zaten o yüzden de fiyatları biraz pahalı. Pistonlu almanızı daha çok tavsiye ederim. Çünkü bu kanatları tarlada açmak baya zor oluyor. Öte beri adamı savurur...:D Her kanat parçasını karşılıklı açmak lâzım. Yoksa bir tarafı komple açınca öbür tarafı yüksek yerde uzanıp açmak zor oluyor...:D Hemde her seferinde inip binmesi dert oluyor. O zaman alırken bende dedim pistonlu alalım falan diye. 2000 TL gibi bir farkı vardı sanırsam. Ama babamlar almadı. Gerçi o zaman traktördeki çıkışlarda yetmiyordu. Şimdi 8 tane çıkış var. İstediğimize takardık olsaydı...:D

tahir link=topic=71297.msg822051#msg822051 date=1388881014' Alıntı:
Güzel paylaşım eline sağlık erkan haşmetin içerdeki aydınlatmaların icinemi taktın ledleri

Evet aynı parklardaki gibi onlar içinde ufak ledler var. Bir tanesini sök elektrik aksesuarı satan yerlere göster verirler. Ben içine daha sonra şerit ledte döşemeyi düşünüyorum...

kepirli_ercan link=topic=71297.msg822055#msg822055 date=1388903833' Alıntı:
fotoğraflar çok güzel abi Eline sağlık...Haşmet abi ile alamancı Ares anlaşabiliyomu ben yapcam ben yapcam diyolamı ve küçük kuçu kuçu güzelmiş. alk-*s alk-*s alk-*s

İkisinin işleri ayrı ondan pek kavga etmiyorlar....D:

samet 39 link=topic=71297.msg822056#msg822056 date=1388904423' Alıntı:
güzel paylaşım erkan maşallah her yer çok düzenli görünüyor . ot ilaçlarını neden kök boğazlarla karıştırıp atmadınız zaten kök boğaz zamanıda geldi sayılır ..

Bizim buğdaylar sizinkilere göre daha geç ekiliyor bildiğim kadarıyla. O yüzden daha biraz erken sanırsam.

ismail_17 link=topic=71297.msg822058#msg822058 date=1388906346' Alıntı:
Çok zor bir foto, :) nasıl bir araya getirdin, anlaşıyorlar demek.
Telefonun markası modelini yazarmısın.

Hep bir arada takılıyorlar zaten. 4 tane kedi 3 tane köpek var. Hepsi anlaşıyorlar. Çok ekstrem bi durum olmadıkça kavgaları yok. Arada ufaklık biraz kedileri oyun olsun diye avlu içinde koşturuyor. Ama kavga etmiyorlar. Oynuyorlar beraber. Telefon Samsung Galaxy S4 Zoom...

ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS & CLAAS ARES 557 ATX 2014' TEN İLK FOTOĞRAFLAR....!!!

kökboğaz zamanı geldi dediğim daha bizimde bayağı var ekim ayının 25 inden sonra ekim yapıyoruz bizde .. hepsini karıştırarak kullanıyoruz ot ilacı yulaf ilacı kök boğaz yaprak gübresi :D

Vay hasmet aga sahalara inmiş hemde Sedef kaplamalariyla:D
Guzel paylasım erkan kuyrykmili nasıl randumanlımı :)
Bizimkini durdurmak icin dugmeye basıp debriyaja basiyoruz sizinkidemi o şekilde?

samet 39 link=topic=71297.msg822146#msg822146 date=1388930631' Alıntı:
kökboğaz zamanı geldi dediğim daha bizimde bayağı var ekim ayının 25 inden sonra ekim yapıyoruz bizde .. hepsini karıştırarak kullanıyoruz ot ilacı yulaf ilacı kök boğaz yaprak gübresi :D

Biz Kasım ayı girmeden ekmiyoruz. Eskiden sizin gibi Ekim ayında ekiyorduk. Ama hava şartları değişince artık daha geç ekmeye başladık...

anayurtlu 3105d link=topic=71297.msg822157#msg822157 date=1388934673' Alıntı:
Vay hasmet aga sahalara inmiş hemde Sedef kaplamalariyla:D
Guzel paylasım erkan kuyrykmili nasıl randumanlımı :)
Bizimkini durdurmak icin dugmeye basıp debriyaja basiyoruz sizinkidemi o şekilde?

Kuyruk mili iyi, seçenek çok....:D Bizimki düğme ile duruyor direkt olarak...

memory43 link=topic=71297.msg822165#msg822165 date=1388935834' Alıntı:
güzel paylaşımlar erkan haşmet modifiye başlamış kaplamalar güzel olmuş ok-*-s kaça mal ettin :S

Haşmet ' in tüm kaplaması + 65-46 ' nın direksiyonu 130 TL...

Erkan ekip iyi bakımdan geçmiş ok-*-s benim favorim siyah beyaz alaca kuçu kuçu, çok fena birşeye benziyor grin-*-s valla kollamak lazım ansızın sokulup yakalar paçadan şety*-* Haşmet ağanın kontroller nasıl, rahat mı kullanımı, damper çıkışları ve özellikle hidrolik kollarının? hidroliği indirip kaldırırken elin diğer düğmelere değmiyor mu? bir de e-lif düğmesi yok mu indirip kaldırmak için, onun yeri nerde?

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

ibrahim5959 link=topic=71297.msg822203#msg822203 date=1388942631' Alıntı:
Erkan iyi fotoğraflar çekmişsin. Hammer dan memnunmusynuz verim düşüklüğü yaptığını söylüyorlar

Vallah o tarz birşey duymadım. Kullanıyoruz bir sıkıntı görmedik...

GÜRKAN link=topic=71297.msg822208#msg822208 date=1388943123' Alıntı:
Erkan ekip iyi bakımdan geçmiş ok-*-s benim favorim siyah beyaz alaca kuçu kuçu, çok fena birşeye benziyor grin-*-s valla kollamak lazım ansızın sokulup yakalar paçadan şety*-* Haşmet ağanın kontroller nasıl, rahat mı kullanımı, damper çıkışları ve özellikle hidrolik kollarının? hidroliği indirip kaldırırken elin diğer düğmelere değmiyor mu? bir de e-lif düğmesi yok mu indirip kaldırmak için, onun yeri nerde?

Haşmet ' ide daha önceki haftalarda böyle temizlemiştim. Ama amcam iki günde gene batırdı...:D Yıkamış ama öyle benim gibi incelmemiş. Yağmur gelirse gübre atacağız diye detaya girmemiş. Artık önümüzdeki hafta sonu bir ayar çekerim onada duruma göre. Ufaklık çok fena abi. Bütün gün bir oyana bir buyana avluda koşturuyor. Zaten ondan aldık onu salma köpek olsun diye...:D Kontroller az daha yukarda ve çamurluk üstünde olsa daha iyi olacakmış. Fakat 70-66 ' dan sonra bu çok kolay. En sıkıntı duyduğum hidrolik valf kollarının kısa olması. Onları boy boy yapmışlar farklı olsun diye. Ama uzun olupta benim yaptığım gibi farklı renkte olsaymışlar daha iyi olacakmış. Diğer hidrolik ayarlarında bir sıkıntımız. Ares ' le benzer zaten. El değme gibide bir sıkıntı yaşamadım daha. Zaten arkadaki kontrollere pek elim gitmiyor. E-lift düğmesi dediğin en baştaki ucunda tutma yeri olan düğme abi. Onu hani Ares ' te de görmüştün. Onun yan konulmuş versiyonu olarak düşün. O çıt çıtı yukarı aşağı yaptıkça kaldırıp - indiriyor. Ortada STOP noktası var. Üzerindeki kırmızı şeyde kilit düğmesi. Onunla kitlediğin zaman düğme oynamıyor. Bizim ARES ' te TCE 15 T standartı var. Bunda TCE 9 standartı var. Aynı sistemler aşağı yukarı yani. Zaten aynı segmentte CLAAS ' ın AXOS ' unda, Zetor ' larda falan aynı sistem var. Diğer markalarda da aynı sadece şekli değişik bazısında e-lift ayrı yerde, hasasiyetler başka yerde. Ama standartlar aynı....

Eline sağlık erkan parlamış claas,haşmet de diğer motorların pabucunu dama attırdı heralde :D