erkunt kudret 100 almayı düşünüyoruz fikirlerinizi bekliyorum acil

Ynt: erkunt kudret 100 almayı düşünüyoruz fikirlerinizi bekliyorum acil

Kardeşim borç olayından çok anlamam ama traktörden memnun olursun bende yeni aldım ikinci elini bilmem ama bende 2004 mf 3105 verdim memnunum çok şükür alırken çok soru işareti vardı ama Allaha şükür iyi yani yakıtı mf den az mf nin ekipmanları ile kullanıyoruz tam denk geldi sen al bence ama bizim ki haşmet kudreti bilmiyorum almışken büyük al .

tdd alacağına erkunt al derim çünki tdd lerin arka hidrolikleri çok zayıf şöyle diyim td110d nin hidrolik kaldırma kapasitesi sadece 3500 kg o kadar para verecen ek piston dahi olmayan traktör alacan ama erkunt ların kepçe hidroliği gibi sistemi var ben yerli alırsan erkunt al derim

adanalı_01 link=topic=59333.msg640738#msg640738 date=1350683766' Alıntı:
Kardeşim borç olayından çok anlamam ama traktörden memnun olursun bende yeni aldım ikinci elini bilmem ama bende 2004 mf 3105 verdim memnunum çok şükür alırken çok soru işareti vardı ama Allaha şükür iyi yani yakıtı mf den az mf nin ekipmanları ile kullanıyoruz tam denk geldi sen al bence ama bizim ki haşmet kudreti bilmiyorum almışken büyük al .
ama kudret ile haşmet arasında pompa ayarından başka bir fark yok aynı motor aynı kalıp aynı şanzıman zaten haşmet gerçekten 110 hpnin hakkını verebilse 105in ekipmanlarının ona küçük gelmesi lazımdı ben ikisi arasında pek bir fark olduğunu sanmıyorum
şerefli1 link=topic=59333.msg640756#msg640756 date=1350714838' Alıntı:
tdd alacağına erkunt al derim çünki tdd lerin arka hidrolikleri çok zayıf şöyle diyim td110d nin hidrolik kaldırma kapasitesi sadece 3500 kg o kadar para verecen ek piston dahi olmayan traktör alacan ama erkunt ların kepçe hidroliği gibi sistemi var ben yerli alırsan erkunt al derim
evet kendine çeken özelliklerinden en önemli ikisi hidroliğin güçlülüğü ve düğmeli buçuk.. yerlilerin arasında en iyisi