erkunt ve yakıt tüketimi

Ynt: erkunt ve yakıt tüketimi

köylü link=topic=8994.msg227077#msg227077 date=1257704041' Alıntı:
şuan tarladan geldim.ve yazıyorumç5 li 14 inç çok rampa ve ça mur bir arazide 1 litrenin çok az üstünde.gramla ölçmedim.onuda ölçecegiz ama 1.100-1.150 lire 1000 metre kare dönüm ölçüsü 50 dönö yer sürdük 61 litre yaktı eve gelmek şartıle 4 km yol geliş 4 km gidiş 1500 1600 devirde tarla bir ve yol bir karma çok rampada tarla 1 düz ve rampa aşagı yol bir.haftaya tekrar deneyecegiz.ve bayagı bir kalabalık olacak yalaı dolanı olmadan hilesi olmadan bunda daha titiz ve davranacagız.1600-2000 devir arasında.deneme yapacagız.hafta sonu yağmur olmassa.ama mutlaka deneyecegiz. elimde çok güzel gerçek çekim dürüst çekim videoler var.yakında gönderecegiz.
5 li pullukta az yakması normal bnce çünkü 3 lüye 4 lüye göre daha çok yer götürür!

bende askerden sonra mf285 imi satıp servet 4 çeker almayı düşünüyorum.devamlı araştırma yapıyorum alanların çogu memnun çogu yakıtının az oldugunu söyluyor inşallah dogrudur alacagım günü sabırsızlıkla bekliyorum heryönden güzel bi motor.

araştır ki gerçegi gör.dünyada ve ülkemizde herşey degişti.reno ve tofaş dan sonra neler çıktı neler.artık mf ve nh dan başka güllerde var.koklamakda yarar var.ama kanadın varsa.almadan önce markanı belirle ve araştır.dere dururken ırmaktan atlama.....

orada erkuntun adı geçmiyor.şimdi kafanda erkunt var askerden gelince başka bir marka.milletin belirlediği iki marka dışında da markaların olduğu nu anlatıyorum.alım gücünü anlatıyorum.tarımdaki kötü gidişatı anlatmaak istedim.ne erkuntu ne başkası herkes hür.ne alırsan al.sen kullanacaaksın sen kazanacksın sen batacaksın.sistem ortada da.

Adam HAklı :D Senin işine Yarayan motor lazım;)
köylü link=topic=8994.msg227667#msg227667 date=1257963702' Alıntı:
orada erkuntun adı geçmiyor.şimdi kafanda erkunt var askerden gelince başka bir marka.milletin belirlediği iki marka dışında da markaların olduğu nu anlatıyorum.alım gücünü anlatıyorum.tarımdaki kötü gidişatı anlatmaak istedim.ne erkuntu ne başkası herkes hür.ne alırsan al.sen kullanacaaksın sen kazanacksın sen batacaksın.sistem ortada da.

slm arkadaşlar benimde iki tane erkuntum var 80likle 9lu çizerle 60 dönüm yer sürdüm 115 tllik mazot yaktı burda mazot şuan 2.720 tl buda 0.700milim mazot yapıo azmı cokmu bilmiom başka motor denemedim hiç ama 60lıkerkunttan biraz çok yakıo işide yapıoo ben beğeniyorum motorlarımı...