erkunt yakıtı nasıl

Ynt: erkunt yakıtı nasıl

TT 55 link=topic=41195.msg368993#msg368993 date=1301431304' Alıntı:
Gece galerici geldi beni ikna etti gitti kiotiye.sıfıd dk55 kabinli 4x4.lüks traktör otomobil gibi.klima vs. herşey var.hemde 30 000 tl ye.bedava.

köyde kioti var bitane.adamda fiat 540 ve 640 da var.ona sordum.çekişi güzelde dedi.heryıl uşaktaki serviste enaz bir ay yatıyormuş.geçen yıl da shuutle dişlisini 140 gün beklemişler.koreden hollanda ya.oradanda istanbul ' a geliyormuş yedek parça.benim iki tane daha traktör var.kioti bozulunca devam ediyorum.sen tek traktörle zorlanırsın dedi.vazgeçtim. bir shuttle dişlisi almak için koreye mi uçalım şimdi.
koreli kızları görmüş olurdun kötümü zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

kiyotileri bende sevmiştim

Gece galerici geldi beni ikna etti gitti kiotiye.sıfıd dk55 kabinli 4x4.lüks traktör otomobil gibi.klima vs. herşey var.hemde 30 000 tl ye.bedava.

köyde kioti var bitane.adamda fiat 540 ve 640 da var.ona sordum.çekişi güzelde dedi.heryıl uşaktaki serviste enaz bir ay yatıyormuş.geçen yıl da shuutle dişlisini 140 gün beklemişler.koreden hollanda ya.oradanda istanbul ' a geliyormuş yedek parça.benim iki tane daha traktör var.kioti bozulunca devam ediyorum.sen tek traktörle zorlanırsın dedi.vazgeçtim. bir shuttle dişlisi almak için koreye mi uçalım şimdi.
tt de = sanayiye git parçacı aliosman dan al ustaya ver taksın işte iş budur

abi şimdi mal alıyoruz herkesinki parada seninki çakıl taşımı gerçekten servis yedek parça konusunda newhollad bir numara ha servisede öyle ihtiyaçta duymasın biz 3 senede bir uğruyoz....Erkunt yada tümosanda iyilerdir nh kadar değildir beki çünkü yaygınlıkları tartışılır ama bi kiotiden iyidir şimdi perkıns motor aldıktan sonra kiotiye para vermenin mantığı yok ama kubota farklı onların arasından sıyrılıyor .......bi yedek parça için niye koreye gidesin abi dedelerimiz onlar için o kdar savaştı ararız yollarlar

Ya türk malı bu alet neden reklamında armatıtrak filan yazıyo şunun açıklamasını bilen varmı ? Ayrıca madem bu herzaman 600 700 gram yakıyo emsalleri 2 3 litre yakarken dünya çapında bukadar mühendis bilim adamı neden kafa patlatıyo düşük emisyon, fosil yakıtlarının kullanımının azaltılması, sera gazı etkisini filan azaltalım diye tüm labaratuarları kapatıp ERKUNT bayi açsınlar hepsi birden :D