Eskişehir Tarım Fuarı 2013 (Bi-lal)

Eskişehirde 4-7 nisan arası olan tarım fuarından bir kaç görüntü çekmeye çalıştım. Ne kadar çabalasamda kalabalık olduğu için hızlı fotoğraf çekmeye çalıştım ve maalesef bazıları bulanık çıktı kusura bakmayın.. Bide orada LS traktörleri vardı pek hoşuma gitmedi ve çoluk çocuk bindirmişler motora motorun anasını bellemişler bende orada fazla oyalanmadım..

12 Tonluk ilavelerle beraber
url=http://bit.ly/c25MCx]
lvd3v.jpg
[/url]

Bunun içinde de pulluk koymuşlar :D

Bu baya dikkatimi çekti..

Bu fotoğrafta gözüktüğü gibi değil baya büyük bişi

Sırada New Holland bölümü var. td110 td100 td95 lik td75d 75-56s ve t5050 vardı çeşit azdı maalesef. Bide fuarın ilk günü motorlardan bişi çalmışlar bu yüzden fuarın başından beri kapıları kilitlemişler bide ben rica ettim işte girip çekebilirmiyim diye sağolsun görevlide yardımcı oldu da binme fırsatı yakaladık.
Bunlar içten TD110D MODELİNİN

Kaputları kapalıydı izin aldım açtım...

Buda New Hollandın küçük motorlarından

buda tt55

Gitmişken Erkunt a da bakalım dedik benimde sadece bu markada resmim var...

http://b1304.hizliresim.com/18/7/lvdqp.jpg

Acaba gelin arabası yerine gelin traktörü olsaymış böyle olacakmış.... zuha-*-s

Ben Erkuntu kurcalarken...

ARKADAŞLAR ASLINDA NEW HOLLANDIN İÇİYLE İLGİLİ BİRAZ DAHA VARDI FAKAT İNTERNETİM DE SORUN ÇIKTIĞI İÇİN KOYAMADIM ...

Ynt: Eskişehir Tarım Fuarı 2013 (Bi-lal)

nh ye gelince sadece td75 le 7556 nın kapıları açıktı .siz dedim buraya motor satmaya geldınız kapı baca kapalı dedım.tt ve 56s t480 çok dar bindim inemedim :D

GELİNCİKLİ link=topic=64534.msg729191#msg729191 date=1365351048' Alıntı:
nh ye gelince sadece td75 le 7556 nın kapıları açıktı .siz dedim buraya motor satmaya geldınız kapı baca kapalı dedım.tt ve 56s t480 çok dar bindim inemedim :D

Ya fuarın ilk günü küçük cocuklar td95in ileri geri kolunu kırmışlar.. O yüzden kapatmışlar... Adam da tanıdık çıkınca açtırdım td110d nin kapısını...

GELİNCİKLİ link=topic=64534.msg729190#msg729190 date=1365350946' Alıntı:
bende aynı erkuntla fotograf çektirdim ordan birine :D
Ya ben bide nh de çektirecektim babam ortalıktan kayboldu kamera da (telefon) ondaydı o yüzden çektiremedim o erkunttakini babam çekti o kadar yanlız nh temsilcisi baya bilgi verdi saolsun... O traktörlerden sonra bizimkine binmeyi canım istemiyor.. :D

hiç birine ısınmadım ya.ls 100 hosuma gitti onunda vitesinde çok boşluk var tak tuk vuruyo vıtes geçişlerınde.erkunt 70e konfor falan güzeldi.takvıyesi ayak altında ufacık kolu var hepsinin bi eksi yönü var.elimizdekine iyi bakalım :D

GELİNCİKLİ link=topic=64534.msg730329#msg730329 date=1365542477' Alıntı:
hiç birine ısınmadım ya.ls 100 hosuma gitti onunda vitesinde çok boşluk var tak tuk vuruyo vıtes geçişlerınde.erkunt 70e konfor falan güzeldi.takvıyesi ayak altında ufacık kolu var hepsinin bi eksi yönü var.elimizdekine iyi bakalım :D
Evet elimizdekiler en iyisi bizim 60-56 ların nesi var. Ben ls ye binemedim orayı küçük çocuklar zapdetmişti hatta ben foto çekmeye çalışırken sorumlusu da çocuklara traktörün anasını bellediniz dedi bende hiç sokulmadım.. Sen vites düzeneklerini nasıl kurcaladın ya bi gitse motor :D

bilal tıraşçı link=topic=64534.msg730480#msg730480 date=1365606873' Alıntı:
sizn orası küçük il oyüzden olmaz ama böyle bir daha olursa ben seni misafir ederim... Bolu ' dan buraya ne var
evet küçük ama bolu tek başına tavuğun %30unu karşılıyor buna rağmen bir tavuk fuarı bile olmuyo :D saolasın bilal :) inşallah diyelim