evet bugday ekımınde ucuncu gun masseycı adıge

Ynt: evet bugday ekımınde ucuncu gun masseycı adıge

fatıh kardes 16 li evet mımzer tabıkı kucuk gelıyor ama ekım sartlrına gore ıdeal buyuk oldumu her yere gırmıyor bızım buralarda parcalı yerler cok yetıyor bıze.tarım oz mımzerden memnunum kardes bızım burda cekılı mımzerler tarım oz her yerı taslı yerlerı cok rahat ekıyor dısklerı saglam celık tohum ve gubreyıde ayarına gore guzel atıyor

masseyci_adige link=topic=8088.msg84644#msg84644 date=1223920223' Alıntı:
fatıh kardes 16 li evet mımzer tabıkı kucuk gelıyor ama ekım sartlrına gore ıdeal buyuk oldumu her yere gırmıyor bızım buralarda parcalı yerler cok yetıyor bıze.tarım oz mımzerden memnunum kardes bızım burda cekılı mımzerler tarım oz her yerı taslı yerlerı cok rahat ekıyor dısklerı saglam celık tohum ve gubreyıde ayarına gore guzel atıyor
anladım alihan abi.videolarınıda bekliyorum....

güzel paylaşım..bereketli olur inş..motordan memnun musun? eniştemler 266G ile ekti ama övdükleri kadar güzzel bir motor değil çekişten çabuk düşüyor...

masseyci_adige link=topic=8088.msg85106#msg85106 date=1224071134' Alıntı:
kardes 266 goldda kendı capında ıdeal mator amam tabıkı 288 ın kucugunun kucugu 288 kadar olamz ben 2 hızlıyla ekıyorum hıcte zorlamıyor
ya tabi 266 ile 288 kıyaslanamaz..üstelik 266 tek çeker oysa seninki 4x4 mutlaka üstündür...