Fendt Neden Alerji Yapar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Fendt Neden Alerji Yapar?

okan6445 link=topic=17151.msg157091#msg157091 date=1235150416' Alıntı:
tamam göstergelere cözüm bulun yagmurada bulundu camurada motoru 3 kişi kullanıyor iki si iyi biliyor diyeride biliyorda az ama oda kullanması gerekiyor yeri geldimi bu az bilen yanlış bi yerine okundu bozdu ne biliyim belki kitledi ozaman ne olcak bikere elektronik heryeri oldu da beyin karıştı az öncede de dedim 3 gün yatması bana 30 milyar zarar bana hemen sabah olduysa akşama yapabilecekmi bunada bul cözümü ben de eyvallah ben yanlış düşünüyorum deyim cekiliyim
Öncelikle nedir bu agresiflik ? Neden tepki veriyorsunuz bu kadar bana anlam veremedim neyse sorunuzun cvp ına geçelim
beyin karışma olayını ben hiç duymadım..., fendt in içine bindiniz mi bilmiyorum ama o kadar da abartılacak uzay teknolojisi yok içerisinde veya nasa da eğitim alınması gerek bir teknoloji yok bir vario ekranı ve bir joystick var zaten joystick her traktörde var artık mf den tutun case e kadar şimdi hadi diyelim bir yerini bozdu ki çok zor bi ihtimal tamam bozdu traktörün kitlemesi diye bir olay yok vario ekranını bozdunuz joystick i yerinden söktünüz olur ya tutunıyım derken kopardı elemanınız o zaman tabanda bir kapak var o kapağı kaldırıyorsunuz levyesini takıyorsunuz servis gelene kadar aynış şekilde vario olmadan manuel şanzımanla işinizi görüyorsunuz ....

buyrun buda fendt in içi
09062008323mw5.jpg

salih nickli arkadaştan alıntıdır

okan6445 link=topic=17151.msg157091#msg157091 date=1235150416' Alıntı:
tamam göstergelere cözüm bulun yagmurada bulundu camurada motoru 3 kişi kullanıyor iki si iyi biliyor diyeride biliyorda az ama oda kullanması gerekiyor yeri geldimi bu az bilen yanlış bi yerine okundu bozdu ne biliyim belki kitledi ozaman ne olcak bikere elektronik heryeri oldu da beyin karıştı az öncede de dedim 3 gün yatması bana 30 milyar zarar bana hemen sabah olduysa akşama yapabilecekmi bunada bul cözümü ben de eyvallah ben yanlış düşünüyorum deyim cekiliyim

Bu sorunuza birde ben cevap vermek istiyorum. Aslında çekinmiyor değilim, çünkü ne oldu da Fendt ' i anlatıyorsun gibi bir soru gelebelir sizlerden. Amacım sadece markaların nasıl anlatılacağını bilmeyenlere(!) göstermek. Sadece bildiğine cevap verip karşındakinin de fikirlerine saygı duymak.

Belki sizlere de denk gelmiştir, bazı traktörlerin beyni telefon etkisiyle bile bozulabiliyor, karışabiliyormuş. Ben bir tane markada şahit oldum isim vermek istemiyorum. Bozulma konusunda yetkili bir üyemiz bilgi vermişti yanlış hatırlamıyorsam, linkini bulursam buraya koyarım.

Şanzıman konusuna gelince makineyi iki şekilde; ister vario ister manuel kullanabileceğimizi, herhangi birinde sorun olduğu zaman diğerine geçme şansı var olduğunu söyledi.

Bu soruları bir yere not ediyorum, en kısa zamanda Türkiye Distribütörü ile irtibata geçip bu soruların cevaplarını öğreneceğim. Ortak sorular var ortada, bu soruların kesin cevaplarını öğreneceğiz.

@byfendt: Bilgiler için teşekkürler. Bu bilgilere nasıl eriştiğinizi, nereden öğrendiğinizi bir mahsuru yoksa öğrenebilir miyiz?

@byfendt: Bilgiler için teşekkürler. Bu bilgilere nasıl eriştiğinizi, nereden öğrendiğinizi bir mahsuru yoksa öğrenebilir miyiz?
tecrübe ve araştırmalarımla öğrendim... Biraz ingilizce birkaç çeviri programı birde yabancı forumlar... yani işin başı araştırma sayın Mustaf-a

okan6445 link=topic=17151.msg157163#msg157163 date=1235161386' Alıntı:
eyvallah bilgiler icin saolun ama ben hala ısınamadım fente nediyem

bunada bul cözümü ben de eyvallah ben yanlış düşünüyorum deyim cekiliyim

yanlış anlaşılmasın bana karşı agresifliğin sebebini anlamış değilim ben sadece sorularınıza cvp verdim ben tekrar ediyorum ne fendt ten kar sağlıyorum nede diğer markalardan amcım öğrenmek öğretmek burası bir paylaşım platformu...

Evet uyanık olan çiftçiler fendt i tercih etmeye başladı emin olabilirsin
fendt yüzünden demediğiniz kalmadı uyanık çiftçiler tercih etmeye başlamış fendt i burda adam 75 bg motorun borcunu ödeyemiyor 3 4 yılda geri veriyor
fendt alanlar uyanık kalanı ne oluyo
aslanlar kediler

ramazanpullu link=topic=17151.msg157170#msg157170 date=1235161691' Alıntı:
fendt yüzünden demediğiniz kalmadı uyanık çiftçiler tercih etmeye başlamış fendt i burda adam 75 bg motorun borcunu ödeyemiyor 3 4 yılda geri veriyor
aslanlar kediler

Ramazan bey, Fendt yüzünden demediğiniz kalmadı derken ne demek istediniz acaba?

ramazanpullu link=topic=17151.msg157170#msg157170 date=1235161691' Alıntı:
aslanlar kediler
Allah aşkına ramazan bey sizin veya bu sitenin benimle ne gareziniz var neden benim her söylediğim şeyin altında art niyet arıyorsunuz bunu anlamış değilim amacınız nedir kavga çıkartmak mı ben kher çiftçi alsın mı dedim herkez kesinlikle mi alsın dedim allah aşkına gareziniz varsa benden önce kim varsa kim bezdirdiyse bazı şeyleri abartarak kim size sunduysa onlara çatın ben sadece fendt alanlar çiftçi diye birşey mi dedim aslanlar da kedigillerdendir bunu unutmayınız ..... Arkadaşlarımızın aklında sorular vardı bildiğim kadarıyla anlattım cvp verdim hepsi bu ....

ramazanpullu link=topic=17151.msg157182#msg157182 date=1235162828' Alıntı:
neyse artık daha fazla uzatmayalım yazdıkca bu işn tadı kaçıyor sizin fendt i anlatım tarzınız çok yanlış oldu
anlatım tarzımda bir uyanık kelimesi mi yanlış oldu ? ramazan bey bunu özelden görüşsek olur mu hatamı bilmek isterim yanlış da tanınmak istemem....

niye bitane bile giriş yapamamış oyöreye ben bide bunu ögrenmek istiyorum sakıncası yoksa şunuda unutma jd ven nh ninde bazı modelleri yeni cıktı piyasaya

okan6445 link=topic=17151.msg157180#msg157180 date=1235162773' Alıntı:
şunu unutma bi yerde sayısını bilmedigin kadar jd ve nh varsa bu nedemek
Bursada da her yerde tofaş şahin var bu ne demek ?

niye bitane bile giriş yapamamış oyöreye ben bide bunu ögrenmek istiyorum sakıncası yoksa şunuda unutma jd ven nh ninde bazı modelleri yeni cıktı piyasaya

okan bey birşey söylüyorsunuz ben onu çürütüyorum öyle olmadığını izah ediyorum en sonunda buna da çözüm bul diyorsunuz ben hata ettim diyeceğim diyorsunuz
ama aksine tekrar başa sarıyoruz neden acaba ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...