Fiat 750 tarla sürümü

Ynt: Fiat 750 tarla sürümü

Kolay gelsin güzel paylaşım için teşekkürler.Benim de en çok merak ettiğim fiat serilerindendir 750 special.640 la idare ediyoruz artık :D Birde motorun teknik özellikleri ne acaba bilen var mı hp tork bir arkadaş 310 Nm demiş ama çok geldi bana o yılda üretilen bir makinaya :S

Evet şaşırılacak bir durum yok bence 80 hp 4600cc motor ve olduk ca ağar devirli şanzıman ve carlı defransiyal eskilerde daha çok iş var bence turbo yok senkromeçli şanzıman yok imkanlar kısıtlı. 4200 motor 74 beygir 296 nm Tork ureten bir süper forduda yakından inceleyin tabii temiz olmak şartı ile artık piyasada numunelik temizleri var ne olursa olsun eskiler daha dayanıklı ve güçlüdür her tarafı plastık olan traktörün de motorunun çekişinin kalitesini de bunlarla asla bir tutulmaması gerek bence zamanında DEVRİM di bu traktörler. Enter Fiat Ford John deere stayir bu traktörler gerçek bir efsane bence neresinden bakarsan bak hepsinin sah eser bir modeli var

Yeni gördüm konuyu Fehim Abi, kusurumu mazur gör.

Fehim Abi paylaşım yapmış, yorum yapmaz mıyız hiç :D

1-) pulluğu az daha yatırırsan uyuyacak :D
2-) o nasıl bir fantezi sürüm şekli be Abi. Traktörün üzerine bindiğimde bana söylenen ilk şey: 'toprakta ekipman varsa, hangi akipman olursa olsun, sadece düz gideceksin' cümlesiydi.
3-) 50 bine tarlayla birlikte veriyorsun di mi motoru? Yanlış anlaşılma olmasın :D

Takılmalarıma umarım kısmazsın..

doganbey1 link=topic=77403.msg919571#msg919571 date=1410900980' Alıntı:
Ben hiç beğenmedim :) :) Sana bi go pro lazım Fehim abiii. :D

go pro neyse o onuda bana sen alıver gayri.

sebazios

sesim kart çıksa da şakalaşmayı severim. buradaki tarla sürümünde şöför benim çocuk ben de amatör kameraman . tarlayı üzgünüm ki satamam çünkü benim değil bende icarcıyım. traktöre gelince onuda hanıma sormam lazım.

historyman link=topic=77403.msg919657#msg919657 date=1410945963' Alıntı:
Yılmaz pullukların yatıklığından sola yatık olmasını kastediyorsun sanırım hakikaten farklı bir fantezi denemiş Fehim abi.

fantazi değil bizim yerlerde biraz sola yatırmadığın zaman yer pulluğu çoğu zaman kabul etmiyor etse bile sürerken bir bakıyorsun pulluk yere hiç batmadan arkanda sürgü gibi geliyor.