Fiat 8066 4x4 1996

biraz fazla abartmıyor musunuz ? biz de bu işin içindeyiz Allah aşkına traktör bu kul yapısı radyatör hortumu çürür patlar yolda kalırsın tekere bir şey girer yolda kalırsın 1 ay kim neye garanti veriyor yarın sabah marş motorunun kömürü biter motor çalışmaz bu arada radyatör temizliği diyorsunda şuan avrupada satılan çoğu traktörde ters fan özelliği var radyatörü kendin temizlemekle uğraşmıyorsun :)
Oda bi görüş açısı ters fan evet var dediğin gibi Avrupa'da var bizim burda 4 lü damper valfini koymuyorlar 2020 model traktör de 2 çıkış var herkesin malı kendine güzel kimse burda tarlada kaldığı günleri söylemez söktürdüğü vites arızasını şanzıman arızasını hidrolik arızasını sıfır traktörün tutmayan fren arızasını söylemez bir ay kimse garanti veremez diyorsun ama benim traktörüm 96 model ve 24 senedir şanzıman difransiyel hidrolik beyin cıvatalarında anahtar izi yok motor yapılmış ona lafım yok ben kendi malım diye demiyorum 95-66 80-66 70-66 70-56 65-46 bu gün bu motorların orjinal kabinli klımalısı çıksın almam diyen yoktur

• Beğen
Tepkiler: ismailozmen74
Oda bi görüş açısı ters fan evet var dediğin gibi Avrupa'da var bizim burda 4 lü damper valfini koymuyorlar 2020 model traktör de 2 çıkış var herkesin malı kendine güzel kimse burda tarlada kaldığı günleri söylemez söktürdüğü vites arızasını şanzıman arızasını hidrolik arızasını sıfır traktörün tutmayan fren arızasını söylemez bir ay kimse garanti veremez diyorsun ama benim traktörüm 96 model ve 24 senedir şanzıman difransiyel hidrolik beyin cıvatalarında anahtar izi yok motor yapılmış ona lafım yok ben kendi malım diye demiyorum 95-66 80-66 70-66 70-56 65-46 bu gün bu motorların orjinal kabinli klımalısı çıksın almam diyen yoktur
her şey kullanımda biter ben 6 7 yıldır şantiye içindeyim elimizden ne mercedes 4140 lar 3340 lar ne volvolar ne komatsular geçti iş şöförde bitiyor tamam kötü tasarlanmış kalitesiz aletler var fakat 3 yıldır makas kırmayan mercedes yeni şöför alınca ard arda 2 kez makas kesiyor adam 40 ton yüklü 2 difransiyelide kitlemiş dönmeye çalışıyor alet düz gitmekte ısrar ediyor difransiyel kırsa aa mercedes difransiyel kırdı mı diyecez

Kaç saatte makina

Almayı düşündüğünüz motor şimdiden hayırlı olsun Mesut.

Anladığım kadarıyla genellikle piyasaya balya işi yapıyorsunuz. L95 ve TL100 de şahane makine, performans ve konfor olarak çok fark eder lakin 80-66 kadar sorunsuz ve masrafsız olacağını sanmıyorum. Yaptığınız iş için bu motor yeterli bence, umarım tercihiniz bunu aratmaz.

Same gerçekten güzel motor, biz 98 model 70-56s DT kara kafa verip, 98 model Same Explorer 90 DT aldık. Beklentimizin gayet fazla üstünde çıktı doğrusu, genellikle pişman olmadık, yakıt olarak çok iyi, sağlamlık olarak Fiat kalitesine yakın, yalnız anlayan ustası olacak.

Almayı düşündüğünüz motor şimdiden hayırlı olsun Mesut.

Anladığım kadarıyla genellikle piyasaya balya işi yapıyorsunuz. L95 ve TL100 de şahane makine, performans ve konfor olarak çok fark eder lakin 80-66 kadar sorunsuz ve masrafsız olacağını sanmıyorum. Yaptığınız iş için bu motor yeterli bence, umarım tercihiniz bunu aratmaz.

Same gerçekten güzel motor, biz 98 model 70-56s DT kara kafa verip, 98 model Same Explorer 90 DT aldık. Beklentimizin gayet fazla üstünde çıktı doğrusu, genellikle pişman olmadık, yakıt olarak çok iyi, sağlamlık olarak Fiat kalitesine yakın, yalnız anlayan ustası olacak.
Teşekkür ederim abim Allah razı olsun bakalım 8066 yı verirsem alacağım babam hala daha satma taraftarı değil o yüzden sahibindene falan koymadık bu zamana çoktan gitmişti

Çok istiyorlar same nin piyasası çok dalgalı aynı model aynı saat ve temizlikte ilanlar var aralarında 20-25 bin tl oynuyor.
Bir tane Explorer 90 var 97 model ilk ilan tarihinde 64 bindi geçen hafta 75 yaptı bu hafta 81 bin yazmış 4-5 aylık ilan satamıyır ona rağmen fiyatını arttırıp duruyor
Yunusum senin dediğin olay tam olarak bu :D :D :D
Gerçekten de olay bu şekilde işliyor.

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68
Kardeşim banane samenin piyasasından banane senin ne kullandığın motordan banane yunusun Hasan'ın Hüseyin'in ne dediğinden biz burda malımızı koyuyoruz satılık diye hesabına uyan alır uymayan almaz mal benim para onun karılar matinesi yaptınız ilanı dağılın bi böyle saygısızlık yok kuyruk acısı olan varsa piyasayla ilgili açsın bi konu orda tartışsın

Kardeşim banane samenin piyasasından banane senin ne kullandığın motordan banane yunusun Hasan'ın Hüseyin'in ne dediğinden biz burda malımızı koyuyoruz satılık diye hesabına uyan alır uymayan almaz mal benim para onun karılar matinesi yaptınız ilanı dağılın bi böyle saygısızlık yok kuyruk acısı olan varsa piyasayla ilgili açsın bi konu orda tartışsın
Arkadaş biraz sakin ol.
Ne bu şiddet bu celal,
Sana olmaz duyduğumuz iyi niyet sonra helal!
Senin motoruna bişey dediğimiz yok.
Rastgele bir konuyu açarsan konunun ister istemez başka mevzulara kaydığını görürsün.
Bu duruma bu kadar öfkelenme.
Burda hepimiz birbirimizin dostu, arkadaşı, kardeşi, abisi, bir büyüğü gibi yaşayıp gidiyoruz.
Sakin.
Germe ortamı.

Arkadaş biraz sakin ol.
Ne bu şiddet bu celal,
Sana olmaz duyduğumuz iyi niyet sonra helal!
Senin motoruna bişey dediğimiz yok.
Rastgele bir konuyu açarsan konunun ister istemez başka mevzulara kaydığını görürsün.
Bu duruma bu kadar öfkelenme.
Burda hepimiz birbirimizin dostu, arkadaşı, kardeşi, abisi, bir büyüğü gibi yaşayıp gidiyoruz.
Sakin.
Germe ortamı.
Burda rastgele açılmış bi konu yok bu traktörün satılık olarak buraya konulduğunu anlamamak için neyse uzatmıycam ben burda yeni değilim neyin ne olduğunu iyi biliyorum bu zamana kadar da burda değil büyüğüme küçüğüme bile en ufak bir saygısızlık etmedim şu açıklamayı yapacak duruma bile gelmedim burda saygı Sevgi aile gibi birşeyler paylaşıyorsak konuşuyorsak benim konumu sabote etmeyeceksin işine geliyorsa alacaksın işine gelmiyorsa allah hayırlı müşteriler versin deyip cekileceksin bu kadar basit

Burda rastgele açılmış bi konu yok bu traktörün satılık olarak buraya konulduğunu anlamamak için neyse uzatmıycam ben burda yeni değilim neyin ne olduğunu iyi biliyorum bu zamana kadar da burda değil büyüğüme küçüğüme bile en ufak bir saygısızlık etmedim şu açıklamayı yapacak duruma bile gelmedim burda saygı Sevgi aile gibi birşeyler paylaşıyorsak konuşuyorsak benim konumu sabote etmeyeceksin işine geliyorsa alacaksın işine gelmiyorsa allah hayırlı müşteriler versin deyip cekileceksin bu kadar basit
Sen çok agresifsin.
Bu sözlerin kavga sebebi sayılıyor bak.
Ama büyüklük yapıyor ve seni affediyoruz.
Motoruna da artık laf etmenin vakti geldi.
Fanatiklik yapma burda götü boklu fiat motorun var diye.

Sen çok agresifsin.
Fiatcilar basar burayı karışır ortalık :)
Yinede senin yazdığında olmadi herkesin motoru kendine iyidir, konuyu uzatıp başka yere cekmeyelim sakin olalim biraz..

Mesut Kardeşim sakin olmakta fayda var, Allah var seni tanırız ve senin bizde çok olumlu profilin ve paylasimlarin var kardeşim. Konuyla ilgili herkes bildiğini yada kanısıyla konusur.Bana göre bugün oluşan piyasa sartlarinda senin motor 120 bin ederi vardir.Şöylebir ornek vereyim,benim 99 model 285 i takip ediyorum sahibindende her hafta 5 bin yukseltiyorlar.100 bin sinirini atlamış durumda.Ha bide bu tek cekerleri böyle. Inan satim diyorum da yerine ne alirim hatta ayni model kendisini alamam diyorum...
Bende 3600 yada 5000 bulursam alirim ama gecen yil 25 bin bandinda olan traktorler 50 bin bandinda...
Bende geriliyorum vallaha...
Sakin olalım, Allah cumlemize selamet versin....

Sen çok agresifsin.
Gülüyorum sana beni affediyormuş sende mafyasın kendi çapında sözlerim kavga sebebi demek aramızda yakın bi mesafe olsa çoktan senin o dilini boğazına sıkılardım ben ama yapacak birşey yok öteceğin günler varmış

Gülüyorum sana beni affediyormuş sende mafyasın kendi çapında sözlerim kavga sebebi demek aramızda yakın bi mesafe olsa çoktan senin o dilini boğazına sıkılardım ben ama yapacak birşey yok öteceğin günler varmış
Öpüyorum ellerinden.
Düzce'de E-5 karayoluna 1,5 km mesafede oturuyorum.
Ankara-İstanbul arası git gel yapıyorsan haberleşelim bi çorbamı iç.
Tanışıp kaynaşırız.
Genç ve Hırslı arkadaşım benim.
Bide aklıma gelmişken sormak istedim beyaz Şahinin de var mı?

Fiatcilar basar burayı karışır ortalık :)
Yinede senin yazdığında olmadi herkesin motoru kendine iyidir, konuyu uzatıp başka yere cekmeyelim sakin olalim biraz..
Mahmut kardeşim Fiat çıların toplanmasına gerek yok o arkadasıda anlıyorum ben kendi elindeki para yapmayan kuyruk acısı olan bir arkadaşımız napsın durup durup vuruyor acısı sağa sola saldırıyor