Fiatagri 140/90**Egesebat Lazer**Same Exp.95*ÖzdumanGoble*Elibollar*Tornado 40**

İşte Kocaoğlan 140/90 Fiatagri Turbo DT

Çeki dediğin böyle olur...

Jantlar ayarlanabilio galiba. İçe ve dışa kaydırılabiliyo

Same Explorer 95

Özduman Goble

Elibollar balya makinası ve Sip Tornado 40 Mısır hasat makinası

Eskiden lazer plane mi vardı tesviye işi bu garibimden sorulurdu :D

Ynt: Fiatagri 140/90**Egesebat Lazer**Same Exp.95*ÖzdumanGoble*Elibollar*Tornado 40**

Tabiki lazım olursa alırsın.. Bu ara çok iş yaptık garibanla sameye takıp lazer öncesi bayağı toprak çektik.. Ama sende lazer var zaten o işine yararmı :D

Ynt: Fiatagri 140/90**Egesebat Lazer**Same Exp.95*ÖzdumanGoble*Elibollar*Tornado 40**

cem eline sağlık....95 same hayırlı 0lsun.....sizin işinizi ç0k rahatlıkla yapar...babanada söyledim zaten....sanayide pullukla denemesini ben yaptım samenin...çekişi süper.....fakat tap m0delleri kadar şöför mahalli geniş deyildir....140/90 dehşet bişey ancak m0t0r gücüne göre ,ağırlığı ç0k ,b0şta kalkarken bile z0rlanıy0r bu benim şahsi görüşüm :)

Sağol Ayhan abi haklısın Same top modelleri kadar rahat ve konforlu değil. Fiat ' a gelincede 4.50 mt. lazerde ne bayılma nede zorlanma var çok rahat çalışıo zaten 8 buçuk ton da ağırlığı varmış saatte 9,5 ila en fazla da 11 lt. yakıomuş.