GAP TARIM FUARI 2013 JOHN DEERE STANDI

Ynt: GAP TARIM FUARI 2013 JOHN DEERE STANDI

eyup reis33 link=topic=62609.msg701344#msg701344 date=1360681920' Alıntı:
evet katılıyorum ucuz makine ama fiyatıdan kısarken kalitedende kısıyorlar ve dökümü bence çok saglam değil internette 4 5 tane ortadan bölünmüş rastladım saygılar.
bende sana katılıyorum :) ucuz olmasının sebebi düşük kalitede olması ama öyle bir duruma geldik ki en uzuc maliyetle en üstün performansı nasıl alırız onun hesabını yapar hale geldik

özkan23 link=topic=62609.msg701338#msg701338 date=1360681001' Alıntı:
bende elazığdanım buralarda bu aralar tümosan ii piyasa yaptı
doğrudur elazığın neresindensin. tümosan satılsa da kalite çok düşük yazık verilen paraya uzun ömürlü olmayacağı kesin. elazığ bayiyi gördüm ama satıldığını düşünmüyordum demekki satış trendi yakalamış. heralde elazığda en çok satan valtradır bayiden dolayı

yok tümosan elazığda satışta birinci 2.vatra olabilir bayilerden bolayı evet jd son 3 yılda iyi satış yaptı elazığda ve tuncelidede jd motorlar hepsi genelde satıık durumda bakalım ne olacak ?

yahya link=topic=62609.msg701405#msg701405 date=1360688113' Alıntı:
yok tümosan elazığda satışta birinci 2.vatra olabilir bayilerden bolayı evet jd son 3 yılda iyi satış yaptı elazığda ve tuncelidede jd motorlar hepsi genelde satıık durumda bakalım ne olacak ?
demek tümossan elazığda o kadar sattı. bayi kuvvetli öyleyse önemli olan bayi zaten bak valtracı mustafa ya acayip satıyor. kaça satıyorlar tümoları abi bilgi,n var mı?

evet elazığ tümosan bayi kdir telçeken adamlar eski biçerçiler ve abisinin selatin ustanının elazığ sanayisinde lafı geçiyor tümosanın kalesi tunceli çemişgezek başka firma giremiyor desem yalan olmaz evet vatracı mustafada satıyorda arkasında diyarbakırlı bir zengin var onun parasıyla oynuyor vatranın elazığda başak gibi ilerisi pak yok derim ayrıyeten eski masey bayide tümosanla ortaklar

yahya link=topic=62609.msg701405#msg701405 date=1360688113' Alıntı:
ben pek satlık motor göremedim internetde ama altınçevre köyünde 5065e ler çok tutulmuş malatya baiisi aynı zamanda elazığ bölge baii ve mustafa gezerde facede arkadaşım malatyadan çok elazığa satıyorlarmış traktörleri saygılar.

KUBOCU Bİ TEKER YÜZÜNDEN SEN AMMA TAKMIŞSIN JD YE BENCE JDYİ KÖTÜLEME BIRAK. SANA YANLIŞ YAPILMIŞ OLABİLİR AMA ÇİFTCİMİZ TRAKTÖR KULLANSIN.BU ARADA KUBODA İYİDİR AMA TORK YOK

m serileri bişeye yaramaz türlü türlü oyun dönüyo con dere de övmeyin insanlara boşuna 5085 m aldık illalah dedik arkadaşda 5095m var sattı 5435 massey aldı satana kadar aklka karayı seçti condereyi komşu köyde biri yeni 5105 m aldı oda kabinden şüpheleniyor kabini sonradan takılmış gibi diyor hemde bayiden aldı sıfır bunları kim açıklayacak...5R,6030,6M,6R TRAKTÖR BUNLAR gerisi boş E,M,D serileri alan lar bin pişman