Gaspardo Drago dc 2500 agrofarm 410 a alacağiZ tavsiye görüşünüz varmi

Dogru tercih.2012den beri halaogluyla beraber bunun yanindada es dost kullaniyor.Daha bicaklarin bitmesinden baska en ufak ariza vermedi.Ben yanlislikla 1250 devirde bile calistirdim yaklasik 8 dekar yer cektim yine sanzumani tik demedi

Bu makina vitesli kaçıncı viteste kullanıyorsunuz yakıt nasil dekar lt yaklaşık 800 dekar yer çekeceğim sizin traktörde çekişi nasil 2.50 yoksa 3.00 tavsiye edersiniZ

Bu makina vitesli kaçıncı viteste kullanıyorsunuz yakıt nasil dekar lt yaklaşık 800 dekar yer çekeceğim sizin traktörde çekişi nasil 2.50 yoksa 3.00 tavsiye edersiniZ

Geldigi gibi kullaniyoruz.vites degilde dişli leri yer degistiriyosun sanirim.uzerinde resimleri var ama ben merak edip hic degistirmedim.Makinayi ortak almıştık sonra biz ciktik ama halen kullaniyoruz.yakit konusu ve vites konusu motorun gucune gore degisir.benim motor 75 lik oldugu için cok derin salmiyoruz aksi halde karinca gibi gidiyor.tohum derinliginder biraz fazla saliyorum ben onuda nadas vitesiyle veya bi altiyla gidiyor.

Ayrica genellikle misir ekecekseniz ve otlu tarlalar icinde aycicegi icinde alabora daha ideal.alaboranin kullanim alani daga genis.mikser ot parcalamaz sap kiymaz ama alabora parca parca eder.Biz bu yil misir yerine mikser cektik sonrasinda saplardan dolayi baska bisey cekmek zordu alabora bulduk bi kat cektik ve ektik.Alabora motorada koymuyor fazla

Ayrica genellikle misir ekecekseniz ve otlu tarlalar icinde aycicegi icinde alabora daha ideal.alaboranin kullanim alani daga genis.mikser ot parcalamaz sap kiymaz ama alabora parca parca eder.Biz bu yil misir yerine mikser cektik sonrasinda saplardan dolayi baska bisey cekmek zordu alabora bulduk bi kat cektik ve ektik.Alabora motorada koymuyor fazla

128436af7175295073eb34146f1bd2d6.jpg
alabora var elimde