Gecen sezona sizce hangi Kurtlar Vadisi karakteri damgasini vurdu?

acaba kim

• Kullanılan toplam oy
    21

Ynt: Gecen sezona sizce hangi Kurtlar Vadisi karakteri damgasini vurdu?

dennizs link=topic=7156.msg76031#msg76031 date=1221516452' Alıntı:
abim sana bazı yönlerden katılıyorum ama şöyle birşey var bende birkaç şeyi takip ettim mesela anıl polat alemdarla ilgili esprili bi konu açtı sen -rep verdin.Necati Şaşmaz gerçekte böyle bir karaktere sahip midir ? Bu dizi başladığından beri görüyoruz kendi kimliğini rolüne değilde roldeki kimliğini gerçek hayata aktarıyor ... Bu dizi başlamadan da bu bahsi geçen oyuncu böylemiydi bilen var mı merak ediyorum ...Saygılar...
artık benımsemıssın o unluyu kardesım sen nasıl fenrle galata ıle yanı takım ıle yatıp kalkıyorsan mesela buda öyle bırsey ha benım cebıme bes kurus gırmıyor yaptgı ıslerden ama dedgım gıbıkardesım onunla ılgıle habr soylesı gıbı seylerı takıp edıyorum bı nevı fanatıklık kardesım

dennizs link=topic=7156.msg75542#msg75542 date=1221397463' Alıntı:
bu dizi insanlara ne veriyor?? merak ettim
Walla Deniz abi bende aynen senin gibi dusunuyordum ama show tv eski bölumleri gösterildi bende baktim hakketten guzel bi film yani bende artik KVP yu izlemeye basladim

Bence dizi çoğu konuda gerçekleri ele alıyor.Önemli olan kişiler mekanlar değil olay örgüsü benim için.Çoğunun gerçek olduğu söyleniyor.Bilmiyorum belki de siyasi konulara çok ilgili olduğum için çok seviyorum ama süper bir dizi.Herkese tavsiye ederim...

marksman link=topic=7156.msg76205#msg76205 date=1221586695' Alıntı:
Bence dizi çoğu konuda gerçekleri ele alıyor.Önemli olan kişiler mekanlar değil olay örgüsü benim için.Çoğunun gerçek olduğu söyleniyor.Bilmiyorum belki de siyasi konulara çok ilgili olduğum için çok seviyorum ama süper bir dizi.Herkese tavsiye ederim...
benı anlayn bırılerının olması güzel be

ağır abi link=topic=7156.msg76208#msg76208 date=1221586938' Alıntı:
benı anlayn bırılerının olması güzel be
abi ben şimdi alındım ...Seni anlıyorum hiç bir şekilde kötü bir laf da söylediğime inanmıyorum eğer öyle birşey varsa özüer dilerim sadece merakım ben aslen fenerbahçeliyim ama fanatik değilim gs maçına da gittim tribunde de izledim sadece merak ettim ve sorum olay bundan ibaret

Olayın özü şu.Tabi ki para kazanmak için yapılmış bir iş olduğu için,tutana kadar belli bir çizgi belirlendi,sonra o şekilde devam ediyor.Baktılar bu Polat,Çakır vs.. rajonları,kıyafetleri,lafları tuttu adamlar aynı şekilde devam etti.KV Pusuya kadar tek tük birkaç bölüm seyretmişimdir.Çünkü o zaman daha mafyavari,daha pazarlama amaçlıydı bence.Ama artık kendini kanıtladığı için yararlı olduğunu düşünüyorum.Ha şunu da söylemekte yarar var buradaki arkadaşlarımız bu dizinin sanalda kaldığı,gerçek hayatta polat alemdar olmadığının farkında.Zaten herşey için bu önemli.Ama sokakta polat alemdar olmaya çalışan dünya kadar adam var.Bu ayrım yapıldığında güzel bir dizi diye düşünüyorum.Tabi ki isteyen istediği espiriyi yapar,istediğini iyi veya kötü söyler.Zevkler ve renkler tartışılmaz sözünün herkes için geçerli olduğunu unutmamalı...