Gezer biçer patozu yolda karşıladık

Ynt: Gezer biçer patozu yolda karşıladık

tahir link=topic=58070.msg623871#msg623871 date=1345830068' Alıntı:
hayrlı ugrlu olaun kardeş güle güle kullann keşke video felnda paylaşsaydın ama bekliyorz

teşekkürler kardeş

inanki sabahtan bu yana youtube la cebelleşiyorum yükleme yapmıyor akşam Windows 8 i kurmuştum ondanmıdır bilmiyorum
başka upload sitelerinede yüklemek istemiyorum

Hayırlı olsun Muzaffer, ben şahsen elimi biraz daha taşın altına koyup 2000 model civarı biçerdöver almayı yeğlerdim. Şartlarını tam bilemiyorum, bizim buralarda alanlar şimdi biçerdöver alma gayreti içindeler.
Tek rakibin, ramazanpullu.:D

nailyetek link=topic=58070.msg623875#msg623875 date=1345830514' Alıntı:
Hayırlı olsun Muzaffer, ben şahsen elimi biraz daha taşın altına koyup 2000 model civarı biçerdöver almayı yeğlerdim. Şartlarını tam bilemiyorum, bizim buralarda alanlar şimdi biçerdöver alma gayreti içindeler.
Tek rakibin, ramazanpullu.:D

teşekkürler nail abi

ilerdeki yıllarda onuda alacam abi şimdilik çıraklık dönemini bir atlatalım kalfalık döneminde biçer döverde alırız inşallah....
ramazan abiye diyin o zaman trakklupte görmiyim yada gelsin ortak olalım bitsin bu iş ;D ;D ;D ;D ;D ;D
yoksa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa slk-*-s slk-*-s
:) :) :) :) :) :)

şerefli1 link=topic=58070.msg623880#msg623880 date=1345831277' Alıntı:
teşekkürler nail abi

ilerdeki yıllarda onuda alacam abi şimdilik çıraklık dönemini bir atlatalım kalfalık döneminde biçer döverde alırız inşallah....
ramazan abiye diyin o zaman trakklupte görmiyim yada gelsin ortak olalım bitsin bu iş ;D ;D ;D ;D ;D ;D
yoksa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa slk-*-s slk-*-s
:) :) :) :) :) :)
İnşallah. ramazan şimdi havuçta, biter birmez gelir senin oraya.:D

nailyetek link=topic=58070.msg623882#msg623882 date=1345831391' Alıntı:
İnşallah. ramazan şimdi havuçta, biter birmez gelir senin oraya.:D

iyi iyi ramazan abi gelmeden biter ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ertuğ Aslan link=topic=58070.msg623900#msg623900 date=1345833336' Alıntı:
hayırlı olsun abi güle güle kullan

Allah razı olsun kardeşim sağol

kobra47 link=topic=58070.msg623919#msg623919 date=1345837662' Alıntı:
Hayirli uğurlu olsun hasilatan memnun kalmana sevindim muzafer kardeş inşallah ilk senede güzel kazanç elde edersin

inşallah hayırlı olur musa abi

aslında hasılattan memnun kalmadık durumlar içler acısıydı genelde hep aynıydı bidahaki yıla bakacağız artık dizimizi karnımıza çekip oturacak değiliz tabiki daima araştıracağız bu olmadı tamam her bitti demeden başka yolları deneyeceğiz ama bizim elimizde gelen sadece çaba göstermek geçen yıl çok soğuk gitti bu da ürünlerimize ciddi boyutlarda zarar verdi bakalım bu yıl ne olacak