Goble diskaro şase seçimi

06.02.2017
1,589
4,708
39
Konya

Goble diskaro almayı düşünüyoruz, iki farklı şase bulunuyor, kullanıcı arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim IMG_0309.jpgDSC_7388.jpg

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

• Beğen
Tepkiler: rahimavci
Imkanınız varsa disk tiller alın goble taşa denk gelince bütün saçlar yukarıda kalıyor
Disk tiller diye bahsettiğiniz bağımsız goble galiba, goble diskaroyu tercih etmemin nedeni ikileme işlemlerinde otlu tarlada daha az kavisle kullanma imkanı olduğu için, kavis ayarlı olması daha cazip geliyor

Bende daha once incelemistim
Bizim bolgede 24 lu mega star serisi çok iyi marka ilgi
Superstar yeni cıktı galiba kullanicilari pek yok daha agir olmasi lazim
Isin durumuna fiyata göre hareket etmeli

Bende daha önce klasik modelleri emanet alıp kullandım artık emanet almak istemiyorum fakat bu süperstar ilgimi cekti, işçiliğine bakılırsa fiyat biraz farklı çıkacak gibi

• Beğen
Tepkiler: hydrbezirci
Merhabalar ben ilgi megastar kullaniciyim 100 hp lik

Bahsettiginiz gibi tasli bolgede kaldiriyor yayli degil ve agir oldugu icin guclu traktor eger kilo olarak hafif kalirsa oldugu yerde hoplamaya basliyor bunun yerine

4d12d782bf91c1e7c77b1cfab5871bfb.jpg

Bunun gibi urunu kullanmayi dusunuyorum aranizda kullanan varmi acaba ?

13 lu ekermak kultuvator sık bacak oldugu icin otlu arazida onden toprak tutmaya basliyor bu urun iki acidanda kullanisli gibime geliyor

Dusunceniz ?

Goble diskaro almayı düşünüyoruz, iki farklı şase bulunuyor, kullanıcı arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim Ekli dosyayı görüntüle 20648Ekli dosyayı görüntüle 20649

İyi akşamlar 2 senedir ilginin megastar modelini kullaniyorum ben opsiyonlu aldım tabaklar büyük kavis ayarı pistonlu felan çok memnunum her türlü işte kullanabilirsin gönül rahatlığıyla ikilemede anizda çekirdek sapında hiç düşünmeden al derim megastar ı ama motor gücünün 100 hp üstünde olması lazım tabaklar 66 cm olursa çünkü kavisi tam yapınca traktörü çektiriyor hafiften

• Beğen
Tepkiler: hydrbezirci
İyi akşamlar 2 senedir ilginin megastar modelini kullaniyorum ben opsiyonlu aldım tabaklar büyük kavis ayarı pistonlu felan çok memnunum her türlü işte kullanabilirsin gönül rahatlığıyla ikilemede anizda çekirdek sapında hiç düşünmeden al derim megastar ı ama motor gücünün 100 hp üstünde olması lazım tabaklar 66 cm olursa çünkü kavisi tam yapınca traktörü çektiriyor hafiften

Traktör 125 hp ben 28 diskli düşünüyorum, tam disk çapı konusunda fikir alacaktımki siz aydınlattınız fiyatlar konusunda aşağı yukarı bilginiz varmı