[GoPro] Deutz-Fahr Agrofarm 420 + çekiçkesen discharrow (EMEĞE SAYGI)

Taneye vurdu ise iyi başak kısa kalmasında ;) iki yagmur fazla aldınız bizim köyden bizde bile var mayıs ortasında uyardık pas ilaçı atmakdan çok gübre takviyesi yapmak istedik işlerden fırsat buladık burası olmasa bizde babalar gibi birsey olmaz derdik buradan öğreniyoz ama ilaçlar pahalı geliyor şimdi atsak faydası olurmu diye birkaç kişi attıda hava açtıktan sonra gerek yok diye bu seferde biz atmıyoz bitik tl 100 32 goble çekiyorsa başka birsey gelmiyor aklıma 4 pulluk çekemiyor aynı motor

Taneye vurdu ise iyi başak kısa kalmasında ;) iki yagmur fazla aldınız bizim köyden bizde bile var mayıs ortasında uyardık pas ilaçı atmakdan çok gübre takviyesi yapmak istedik işlerden fırsat buladık burası olmasa bizde babalar gibi birsey olmaz derdik buradan öğreniyoz ama ilaçlar pahalı geliyor �� şimdi atsak faydası olurmu diye birkaç kişi attıda hava açtıktan sonra gerek yok diye bu seferde biz atmıyoz bitik tl 100 32 goble çekiyorsa başka birsey gelmiyor aklıma 4 pulluk çekemiyor aynı motor

Neresine vurduğunu bilmiyorum inşallah dediğin gibidir sararmalar vardı sanki hafif :) Bende, bizim köyde biri attı geçen yıl pas ilacıymış bu zamana kalırmı ilaçlama demiştim içimden o zaman :) Haklısın ilaç pahalıymış söylentilere göre.
tl100 nasıl yani 32 li goble mi:p bizim burda tigemin N120 valtralar çekiyo 30 lu gobleyi fırıl fırıl meğer batmıyomuş:D

ayrıklı yerlere kaz ayağı temiz yerlere tırmık böyle kazayağıyla ölmeyecek yerlere diskaro çektik:D çalışsın ne yazık olacak motora;)
şu basınç meselesi desene bende bu işte bi terslik var diyodum:) ekinler iyi hoşta pas var bizimkilere dedim ilaç atalım diye 'ekinler şaynanacak' diyip tobe şaşları tımtık boldu:)

Eline, emeğine sağlık kardeşim tatarlık mı var sende :)

ayrıklı yerlere kaz ayağı temiz yerlere tırmık böyle kazayağıyla ölmeyecek yerlere diskaro çektik:D çalışsın ne yazık olacak motora;)
şu basınç meselesi desene bende bu işte bi terslik var diyodum:) ekinler iyi hoşta pas var bizimkilere dedim ilaç atalım diye 'ekinler şaynanacak' diyip tobe şaşları tımtık boldu:)

Eline, emeğine sağlık kardeşim tatarlık mı var sende :)
Teşekkürler, evet kırım tatarıyım :eek: