grip, kökü kazınıyor mu?

10 gündür kovid tedavisi görüyorum en sevdiklerim şuan hastanede bu hastalığın hiç şakası yok .
Haberiniz olsun.ayni nezle grip gibi geliyor ama gitmiyor koku ve tat kaybı olursa halsizlik sırt ağrısı şikayeti olduğu anda biran önce hastaneye gidin hatta geç bile kalinabiliyor.cok kötü bir hastalık sanki buzda yatmışsın gibi sırt ağrısı çekiyorsunuz.cok ama çok dikkat edin arkadaşlar 43 yaşındayım böyle hastalık girmedim insallah kimse görmesin.allaha emanet olun.
Çok geçmiş olsun

• Beğen
Tepkiler: Alexander
10 gündür kovid tedavisi görüyorum en sevdiklerim şuan hastanede bu hastalığın hiç şakası yok .
Haberiniz olsun.ayni nezle grip gibi geliyor ama gitmiyor koku ve tat kaybı olursa halsizlik sırt ağrısı şikayeti olduğu anda biran önce hastaneye gidin hatta geç bile kalinabiliyor.cok kötü bir hastalık sanki buzda yatmışsın gibi sırt ağrısı çekiyorsunuz.cok ama çok dikkat edin arkadaşlar 43 yaşındayım böyle hastalık girmedim insallah kimse görmesin.allaha emanet olun.
çok geçmiş olsun

• Beğen
Tepkiler: Alexander
Ben iki sene bi grip oldum nerdeyse ölecektim nefes alamıyorum kemiklerimi ufaliyorlar sanki o derece ağriyordu tat koku ne varsa gitti ateşim uçtu konuşamaz hale geldim tam 17 gün yattım sela vereceklerdi nerdeyse ondan beri grip olmuyorum yaşım da genç bazı insanlara acayip vuruyor bu grip
kardeşlerim covid 19 oldu ayakta hiçbirsey olmamiş gibi geçirdiler