Gübre denemeye gönüllü arkadaşlar aranıyor

Ynt: Gübre denemeye gönüllü arkadaşlar aranıyor

sahin aga link=topic=73525.msg859611#msg859611 date=1394135810' Alıntı:
Yapan adam bi kimyacı.açıkçası birazda çatlak bi herif.sordum içinde ne var diye.bi çok özelliği ile diğer gübrelerle aynı şeyler var dedi.
fakat farklı bişey daha koyuyormuş benm farkım bu diyo onu da söylemedi. zaten söylesede anlayacağımı sanmıyorum.
ben kum ve toprakta 2 farklı tarlada 50 şer dekarlık tarlalarda denedm.yakın köylerde farklı topraklarda dostlarıma verdim.

Hatırlar mısınız bilmem zamanında ürünleri don vurmasın diye ilaçlar dolanıyordu piyasada millete dağıttılar denettiler filan. Sonuç ne oldu bilenler bilir Allahtan gelene Kul yapısı bişeyin fayda etmeyeceği ispatlanmış oldu. Sizinki de bu hesaba yakın içine sihirli madde mi ilave ediyor ki çok çok faydalı olsun ? Toprağınızın neye ihtiyacı varsa onu verin gerisine itibar etmeyin.

Bu konuda yapılması gereken deneme tarlalarındaki pratik uygulamaların sonuçlarını görmek.

Elbetteki verimi arttırmak için yapılan bir ürünüdür ama akibetinin ne olduğunu, nelere kadir olduğunu ancak bu şekilde öğrenebilirler.

Denemek isteyenlere sözüm olmaz. Sonuçta bu tarz konularda aslolan gönüllülüktür. Bugün kanser ilaçları bile son testlerini canlı denekler (insan) üzerinde tamamlıyor.

Lakin hakkında hiçbirşey bilmediğim ne olduğu resmen ortaya konmamış bir kimyasalı şahsen ben kullanamam.

100 ml Zapper ' in (yeşilödüren) neler yapabildiğini gördükten sonra sizin de kullanmadan önce düşünmenizi tavsiye ederim.

geçer sene çekirdek ekcek zamanı gübre almaya ilçeye gittim bir çeşit denemelik gübre var dediler yok sağol dedim tkkler yap garanti veriyoz dediler birsey olmaz dediler neticede olumlu yada olumsuz birsey olmadı tkk garantisi doğru çıktı neticede ;D civa vardı gübrede bu arada 17 dönüm yerde yarı yarıya 25 dönüm yerde yarıyarıya yapdık

arkadaşlar ben bilmediginiz ürünü kullanmanızı tavsiye etmem ben geçen sene afyon tarlasında denedim ne afyon çıktı. sonrasında ayçiçegi ektim malesef ıspanak ektim o da çıktı ama sararma oldu gelişmedi..şu anda bile tarlada çıkan otlarda bi gariplik var asla denemeyin..

barış pala link=topic=73525.msg867315#msg867315 date=1395054899' Alıntı:
arkadaşlar ben bilmediginiz ürünü kullanmanızı tavsiye etmem ben geçen sene afyon tarlasında denedim ne afyon çıktı. sonrasında ayçiçegi ektim malesef ıspanak ektim o da çıktı ama sararma oldu gelişmedi..şu anda bile tarlada çıkan otlarda bi gariplik var asla denemeyin..
bu afyon ekimi izinemi bağlı acaba merak ettim de :

aradığınız şartlar bana uyar. Kendim öğretmenim aynı zamanda tarımlada uğraşıyorum. Herzaman yenilikten yanayım. Yaklaşık 70 dekar tek parça sulu tarlamda buğday ekili. Ürünün içindekilerin dediğiniz gibi olduğunu tahhüt ederseniz ürününüzü deneyebilirim