Gübre serpme makinası

Arkadaşlar merhaba elimde 1 tonluk gübre serpme makinası var kapak açma pistonu tek girişli ve yay geri getirmeli çok sorun oluyor tam açmıyor kapalıyken yavaş yavaş açılıyor bunun için pistonu değiştireceğim ve iki girişli piston takacağım İnternet te bulamadım nereden temin edebilirim satış yapan firma var mı bildiğiniz iki girişli yani çift etkili

Arkadaşlar merhaba elimde 1 tonluk gübre serpme makinası var kapak açma pistonu tek girişli ve yay geri getirmeli çok sorun oluyor tam açmıyor kapalıyken yavaş yavaş açılıyor bunun için pistonu değiştireceğim ve iki girişli piston takacağım İnternet te bulamadım nereden temin edebilirim satış yapan firma var mı bildiğiniz iki girişli yani çift etkili
Pistonu ters tak birde oyle dene acikkken yay gergin olsun sorun ortadan kalkar

Matador Hidrolik, Führer vs ile iletişime geçip ölçü özellik verirseniz gerekirse özel yapıp gönderirler. Hazırı vardır büyük ihtimal.
Veya yayları değiştirebilirsiniz, kulaklara lama vs kaynatıp gergin duracak şekilde takabilirsiniz gerginliği gitmiş yayların.