Hattat Erkunt Çekişmesi

Ynt: Hattat Erkunt Çekişmesi

kim ne derse desim ne new holland ne massey ne john dere ben karalama yapmıyom yanlış anlamayın ama yıllardır trak tör üretn firmalar hala bi götü boklu kompresör koymuyorlar traktörlere ama memleketin traktörü koymuş yapmış adam tamm kimisi kompresör özellikmi dio olmaya bilir ama varmı var kompresör kimiyerde hayat arkadaş düşün yolda giderkern romorkun lasitiğn havası inid napcam köye gidip komresörmü getircen yoksa ilk benzinlikte ayarlatcanmı hakkını yememek lazım adamlar yapmış. nh bnm daha çok hoşuma gidiyor yeni modeller ama sırf kompresör yok die nh den soğdum nasp olursa erkunt alcam hiç deilse kompresör var buda benim için önemli

tahir link=topic=54705.msg580445#msg580445 date=1334427729' Alıntı:
kim ne derse desim ne new holland ne massey ne john dere ben karalama yapmıyom yanlış anlamayın ama yıllardır trak tör üretn firmalar hala bi götü boklu kompresör koymuyorlar traktörlere ama memleketin traktörü koymuş yapmış adam tamm kimisi kompresör özellikmi dio olmaya bilir ama varmı var kompresör kimiyerde hayat arkadaş düşün yolda giderkern romorkun lasitiğn havası inid napcam köye gidip komresörmü getircen yoksa ilk benzinlikte ayarlatcanmı hakkını yememek lazım adamlar yapmış. nh bnm daha çok hoşuma gidiyor yeni modeller ama sırf kompresör yok die nh den soğdum nasp olursa erkunt alcam hiç deilse kompresör var buda benim için önemli
Haklısın kardesım ama sadece komperösör yok die traktörden vagecılmez sonrada taktırırsın olur biter

JOSEPH link=topic=54705.msg580447#msg580447 date=1334427840' Alıntı:
Haklısın kardesım ama sadece komperösör yok die traktörden vagecılmez sonrada taktırırsın olur biter
ya zevk ve renk meselesi kardeş öle deyim. kim nederse desin ben nh almam şahsıma konuşuyom belki nh de intercol var elktronik ön firen var ama ben almam kardeş bnm zetor var şuan 8441 82 hp köydede nhtd 95 var adam bnm önümde çifte girmiyo yok dio ben zetorla aynı tarlada çift sürmem dio bunu bi nhci diyo neden alyamki

768 link=topic=54705.msg580397#msg580397 date=1334424532' Alıntı:
Yorum yazmayayım dedim ama duramadım.O yazıyı yazan kesinlikle hayatında henüz 90 lık bir Erkunt görmemiş. Anlaşılıyor ki bu video yeni seri Erkuntları karalamak için çekilmiş ama bu çabalar nafile... noo-*-s

Değil ki 90, Servet 80.4 olduğu bile mechul abi.. :)

;D ;D
tahir link=topic=54705.msg580459#msg580459 date=1334428444' Alıntı:
ya zevk ve renk meselesi kardeş öle deyim. kim nederse desin ben nh almam şahsıma konuşuyom belki nh de intercol var elktronik ön firen var ama ben almam kardeş bnm zetor var şuan 8441 82 hp köydede nhtd 95 var adam bnm önümde çifte girmiyo yok dio ben zetorla aynı tarlada çift sürmem dio bunu bi nhci diyo neden alyamki
umarım öyledir kardeşim :D

kederci link=topic=54705.msg580380#msg580380 date=1334423371' Alıntı:
güçç*-*sen okumanda sorunm uvar kardes benım nımete dedım servete deıl ama sorun yok td65d yı surukledım td75 denmı korkacam bız görduk ormanda olsun tarlada olsun camurda olsun karda olsun erkunt u da gorduk nh yıde bız orman kesımı yapıyoruz 2 aydır ve daglarda 1 metreden fazla kar vardı erkuntlar o karda senın nh lerını kurtarırken nerdeydi nh nin gücü gel her turlu anahtar teslım takalım amcamda servet80.3 var senın tarktorunun ayarı ıkmısıde aynı ama senınkı 4 pıston yınede sorun yok
Tamam her türlü varım.

Emin Ünal link=topic=54705.msg580373#msg580373 date=1334423061' Alıntı:
Tamam gel senin 80.4 le benim td75 i her koşulda çekiştirek ?

bizimburda kaç tane powershuttle td75 var hiçbiri 80.4 e yan gözle bakamıyor.80.4 bu boru degil o hattat 110hp.kıymetin emsali o hattat.

tarım tek. diye facede bi sayfada erkunt 70t ile td75 i kafa kafaya itiştiriyolar erkuntun önü askıya almasına ragmen berabere kalıyorlar.

wood link=topic=54705.msg580536#msg580536 date=1334433161' Alıntı:
bizimburda kaç tane powershuttle td75 var hiçbiri 80.4 e yan gözle bakamıyor.80.4 bu boru degil o hattat 110hp.kıymetin emsali o hattat.

tarım tek. diye facede bi sayfada erkunt 70t ile td75 i kafa kafaya itiştiriyolar erkuntun önü askıya almasına ragmen berabere kalıyorlar.
Erkunta basıyorlar ağırlığı.Çekiştirmenin sonucunu bilmem ama pullukta yarıştıracak olsak.Td75 le çok rahat alırım.

Emin Ünal link=topic=54705.msg580539#msg580539 date=1334433299' Alıntı:
Erkunta basıyorlar ağırlığı.Çekiştirmenin sonucunu bilmem ama pullukta yarıştıracak olsak.Td75 le çok rahat alırım.

nasıl basıyolar? ikiside agırlıksız 3600 erkunt agırlıklı 100kg daha agır.hatta 100kg yoktur bile.

4 metre lazerde Erkunt ' la kapışma. İzle gör

bu tarlada 5 li pullukla adım atabilecenmi td75le?

kederci link=topic=54705.msg580372#msg580372 date=1334423053' Alıntı:
hattatın 110 luna bınene kadar erkunt un 60 lına bınerım, pekı senın dedın gıbıyse hattat 110 sa bu ne salaklık pekı neden 75 hp lik traktore takmış erkunt 110 luga taksınya bakalım sonuç ne olacak zuha-*-s

yozgatlıymışsın gardaş bende yozgatlıyım . erkuntu çok övme istersen bizde biliyoruz neyin ne oldugunu haberin ola

evet yozgatlıyım sen bogazlıyanda erkuntun marıfetlerını duymadın sanırım senın valtra a95 kıymet ne hale getırdı sanırım gormedın ben her turlu varım yokte tarlada camurda arkadaşlar ben akşama kadar ormanda çalısıyorum bız hem çiftcılı khemde orman keısmı yapıyoruz koyumuzde hemen hemen her marka var arayıp sora bılırsınız bayılerden erkutun ormanda gıttıgı kadar ne hattat nede nh gidemiyor bunu bız denedık idia edenler arkasına baka baka geri gittiler boş lafa gerek yok biz burda kısmet 55 e 4 lü11inç takıyoz hattat 65 ise yıne aynısını takıyolar erkunta kafa tutmak her baba yiidin harcı deıl hodri meydan

kederci link=topic=54705.msg580928#msg580928 date=1334505281' Alıntı:
evet yozgatlıyım sen bogazlıyanda erkuntun marıfetlerını duymadın sanırım senın valtra a95 kıymet ne hale getırdı sanırım gormedın ben her turlu varım yokte tarlada camurda arkadaşlar ben akşama kadar ormanda çalısıyorum bız hem çiftcılı khemde orman keısmı yapıyoruz koyumuzde hemen hemen her marka var arayıp sora bılırsınız bayılerden erkutun ormanda gıttıgı kadar ne hattat nede nh gidemiyor bunu bız denedık idia edenler arkasına baka baka geri gittiler boş lafa gerek yok biz burda kısmet 55 e 4 lü11inç takıyoz hattat 65 ise yıne aynısını takıyolar erkunta kafa tutmak her baba yiidin harcı deıl hodri meydan
bir cazgın diye üyemiz vardı oda senin gibi çok överdi erkuntu o artık bıraktı sen başladın bu ne aşk tır arkadaş

arkadaşlar yurdum malı bu kadar kötülemeyelim sonucta herkesın kendı malı kendıne guzeldır önemli olan işini görmesi erkunt güzel traktör ama hattatta ondan aşağı kalmazdır hergun traktörlerı arka arkaya baglayıp çekecek degılız

ormanda diğer markalardan üstün olduğu konusunda haklısın. ne hikmetse tomruğu taktınmı yürü.... birde sameler var dağda on numara çalışan. daha öncedende enter leri severlerdi ormanda.. ama sen gibi kimseyle kafa mafa tutamam.bende sen gibi bazı arkadaşları ikna etmeye çalıştım ama olmaz. herkes kendini över. inanmayan gelir ocağın başında çayını içerken beni ve erkuntumu seyreder. olmassa bide kendi traktörünü sokar içeri bakalım sürtmede iyimi diye. çıkamayanları erkunt çeker nasıl olsa. :) :)