Hatunsaraylı Tarım Aletleri (Uçtan Yaylı Balta Ayak Şanzımanlı Mibzer)

Ynt: sanzimanli tip uctan yayli balta ayak ekim mibzeri YENI

valtraa93 link=topic=59131.msg638504#msg638504 date=1350051842' Alıntı:
garantisi varmı ve satış noktanız neresi almayi düşünuyorumda
garantisi 2 yil satis noktalarimiz bayiler ,tarim kerdiler ve pankobirlikler ) servisi kendimiz yapiyoruz.

Ynt: HATUNSARAYLI TARIM ALETLERİ-ŞANZIMANLI TİP BALTA AYAKLI YENİ EKİM MİBZERİ...

hatunsarayli link=topic=59131.msg639169#msg639169 date=1350290978' Alıntı:
garantisi 2 yil satis noktalarimiz bayiler ,tarim kerdiler ve pankobirlikler ) servisi kendimiz yapiyoruz.

M 2000 - 24 ve MİYA 3000 – 25

bu iki ürünü birbirinden ayıran özellik ne acaba bu mibzerlerle ilgili hiç bir bilgim yok yeni araştırıyorumda yardımcı olursanız sevinirim

Ynt: HATUNSARAYLI TARIM ALETLERİ-ŞANZIMANLI TİP BALTA AYAKLI YENİ EKİM MİBZERİ...

takmaklı
bende geçen yıl çift pervaneli çift pistonlu saçma makinası aldım. pervanelerin ayarları hatalıydı matkapla ayarlayana kadar bayaca bir uğraştık.

bendekide hatalıydı ölçe ölçe zor ayarladım sonunda ayar tuttu bidaha ayarlara hiç ellemedim.göz kararı ayar yapmışlar fabrikada.geçen sene piston patladı zorla değiştittirdim.ben markayı övmedim zaten malzeme etli .işin aslı arkadasındaki çeki demirine birtek bunlar garanti verdi.diğer markalar dolu römork takarsan yamulur kırılır diye garanti yok dedi. buna 6 tonluk arabayı takıp götürüyom. uzaktaki tarlaya çift motor gitmemek için bunu aldım.1800 tl idi ozaman.