Hibe Desteklemesi ile Aldığımız Çayır Biçme Makinesi Supertar HKY 978

Ynt: Hibe Desteklemesi ile Aldığımız Çayır Biçme Makinesi Supertar HKY 978

Bu makina biraz eski teknoloji değil mi ? Bizde var eski bi tane.. Garaja bile koymadım attım dışarda çürüyecek. Deseydiniz verirdim kullanırdınız.
Her ikiside hayırlı olsun.

Dqn link=topic=44991.msg581909#msg581909 date=1334687161' Alıntı:
Bu makina biraz eski teknoloji değil mi ? Bizde var eski bi tane.. Garaja bile koymadım attım dışarda çürüyecek. Deseydiniz verirdim kullanırdınız.
1 metre boylu bilmem kaç senedir ekilmeyen tarlanın otunu temizlemek için gittiğimde tanbur 1 metre bile gidemiyordu bununla tüm tarlayı temizledim sorunsuz çok kullanışlı bence

supertar çayır biçme makinası şuan avrupada çok revaçta bir makinadır. eskilerinden çok farklı hem çift çalışma sistemi hemde çalışma kapasitesi çok farklı bunu en iyi kullanan bilir ben bu makinadan hem satıyorum hemde kendim kullanıyorum çok memnunum eski sistemide vardı bende bu çok farklı

ByFreST0N link=topic=44991.msg581912#msg581912 date=1334687349' Alıntı:
1 metre boylu bilmem kaç senedir ekilmeyen tarlanın otunu temizlemek için gittiğimde tanbur 1 metre bile gidemiyordu bununla tüm tarlayı temizledim sorunsuz çok kullanışlı bence
Aynen kullanışlıdır, güçlüdür ama birde otu toplaması var.

Bu makinada domuz burunlarındaki farklılık ve baskılarda ki değişiklikle ot toplama sorunu ortadan kaldırılmış videoyu izlerseniz daha iyi anlaşılıyor iyiye iyi kötüye kötü demek lazım hakkını vermek lazım

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=44991.msg581979#msg581979 date=1334694734' Alıntı:
bende almayı düşünüyorum superior la aynı bir makina herhalde aynı firma üretiyor
evet bende onu diyecektim süperiorun çakması gibi baksanıza amblem bile benzer :) ama süperiorun kalitesini yakalamışsa iyidir

za
ahmetornek link=topic=44991.msg581982#msg581982 date=1334694838' Alıntı:
evet bende onu diyecektim süperiorun çakması gibi baksanıza amblem bile benzer :) ama süperiorun kalitesini yakalamışsa iyidir
nnedersem bunu izmirde bir firma yani aynı zamanda superior ' u üreten firma yapıyor ve parçaları birebir aynı

doganbey1 link=topic=44991.msg428459#msg428459 date=1311629007' Alıntı:
vay vay vay ağayada bu yakışır :D

Eyvallah bilederim. :D

Dqn link=topic=44991.msg581909#msg581909 date=1334687161' Alıntı:

Sağ olasın Muhammet, bizde de var eski bi tane, AKTIV marka. En az 30 yıl kullandık onu, hala da tıkır tıkır çalışıyor ama biraz bakım ister hale gelince değiştirmek istedik ve bunu aldık. Teknolojisi eski değil, hala kullanılan bir makine, tamburlu makinelerden daha rahat ve güvenli olduğu için tekrar mastarlı aldık. Geçen sezon kullandık ve gerçekten oldukça kaliteli ve kullanışlı bir makine.
Seninkini de çürütme baban kabul ederse eskiciye ver, ne ederse harçlık yaparsın.

koparanlı 80.4 servet link=topic=44991.msg581969#msg581969 date=1334693427' Alıntı:
Hayırlı olsun.Kepçenin fiyatını sorabilirmiyim sakıncası yoksa :S

Teşekkür ederim. Kepçe 1500 liraya geldi.

Yorum yapan diğer herkese çok teşekkür ederim.

Makinenin normal satış fiyatı 6.800 liraydı biz aldığımızda, şu anda da aynıdır herhalde.

:S ıuy*u-* arkadaşlar ben de çok kararsız kaldım acaba nasıl bi biçmsı alsam diye türkayın tamburlusunu satıyormuş tarım krediler uygunsa bakıcam bi de bu maknayla tamburlu arasında gerek fiyat gerek kullanım açısından çok fark varmı acaba..? :S

kesanlı22 link=topic=44991.msg586700#msg586700 date=1335681413' Alıntı:
:S ıuy*u-* arkadaşlar ben de çok kararsız kaldım acaba nasıl bi biçmsı alsam diye türkayın tamburlusunu satıyormuş tarım krediler uygunsa bakıcam bi de bu maknayla tamburlu arasında gerek fiyat gerek kullanım açısından çok fark varmı acaba..? :S
bu makinayla tamburlu arasında dünya kadar fark var tabi
1- tamburlu darbeyle biçer bu makina makaslama kesme sistemiyle biçim yapıyor
2- tamburluyla örneğin 3 kez biçiyorsan bununla kesin 4 kez biçersin
3- bitki uçlarında yakma yapmıyor
4- tamburlu gibi taş toprak karıştırmaz

bu makinayı almayı düşünürsen direk distribitöründen sana alabilirim ben Erzurum bayisiyim Supertar çayırbiçme makinasının merkezi esenyurt istanbulda düşünürsen bana burdan mesaj at yada mail adresim bicersan@gmail.com ben seni direk orayla irtibata geçiririm peşin parayla uygun alırız