Hidrolik orta kol

İki traktorumuzdede var , yıllar önce almıştık , tarlanın durumuna göre arkadaki aletin ayarları bazen değiştirmek gerekiyor , ayrıca arkanızda ki aletleri yol pozisyonu , iş pozisyonu duruma kolayca grtirebiliyorsun , ilk aldığımız zamanlar lükstu fakat artık zaruri oldu , aletler büyüdü ve ağırlaştı , klasik ortakollara zarar veriyor , bunlar nispeten daha dayanıklı

Arkadaşlar donmaksan 68 cm aldim,eve geldim aklıma geldi;başlık ları ve rekorları montaj yaparken teflon bant kullanacakmiyiz?...
Güle güle kullan ben bugün denedim güzel iş çıkarıyo pulluk toprak içindeken uzattım kısaltım havada da denedim sorun yok.benimki hazırdı teflon sarmışlar sende sarsan iyi olur fiyatı ne
20191111_114503.jpg

Yav adam adanada, üretim sanırım konya. Eee sen türkiyenin bir ucundasın. Olsun o kadar fark. Kaç tane el değişiyor arada. Azcık ta yerli esnafı düşün.
Ben sütü niye marketten almıyom senden alıyom. Çünkü sana para vermiyom hahahaha
Bak sen uyanığa sana bundan sonra süt 4tl herkese 3tl [emoji1] bi arkadaş yukarda yazmış hayraboluda üretiliyo diye bilmem doğrumu merkez konya ama