İpard destekleri hakkında

Merhaba arkadaşlar ipard 6. Çağrıya başvurduk tıbbı aromatik bitki alanında ve hibeli ekipman almak istiyorum.Ama hala sonuçlar açıklanmadı soruyorum net bilgi veren yok acaba haberi olan varmı tkdk ile destek alan varmı daha önce onlarda süreç nasıl işlemişti

• Beğen
Tepkiler: ismailozmen74
Merhaba, Tokat bölgesi için dosyalar Ankara’da incelemede. Bizim danışman, ekipman tiplerine marka modeli girdiği için red edilmiş. İtiraz dilekçesi isteniyor. Küçük bir hata onca emek ve zamanı zayi ettti. Bize her zamanki gibi züğürt tesellisi “hayırlısı” demek düştü.

Ben beklemiyorum artık. Böyle bir saçmalık yok. Neymiş; ekipman tiplerinde marka modele işaret ediyormuş. Böylesi antin kuntin işleri oldum olası sevemedim zaten. Geçen yıl pulluk, rotovatör gaspardo marka alacaktım bu şekilde al yerli olsun deyip vazgeçirdiler. Sonuç:Cort. Artık İtalyan Gaspardo’da hayal oldu, fiyatları uçtu.

Ben beklemiyorum artık. Böyle bir saçmalık yok. Neymiş; ekipman tiplerinde marka modele işaret ediyormuş. Böylesi antin kuntin işleri oldum olası sevemedim zaten. Geçen yıl pulluk, rotovatör gaspardo marka alacaktım bu şekilde al yerli olsun deyip vazgeçirdiler. Sonuç:Cort. Artık İtalyan Gaspardo’da hayal oldu, fiyatları uçtu.
Sizin nasıl bir şey oldu anlamadım ben kendimde olanı anlatayım bizim danışman kültivator bilgileri olan yere mibzer bilgileri yazmış ikisini karışrıtmış bize tebligat geldi işte doayanızda böyle bir yanlışlık var 10 gün içinde düzeltin diye düzelttik sonra uygundur diye ankaraya yolladılar

dan
danışmanınız kimdi acaba tokatta

Sizin nasıl bir şey oldu anlamadım ben kendimde olanı anlatayım bizim danışman kültivator bilgileri olan yere mibzer bilgileri yazmış ikisini karışrıtmış bize tebligat geldi işte doayanızda böyle bir yanlışlık var 10 gün içinde düzeltin diye düzelttik sonra uygundur diye ankaraya yolladılar

ff17b9b1-a8ac-4ffe-9b0f-e25d51488958.jpg

Bana remork lazımdı pancar çekmek için pancara yetişir dediler yetişmedi sonra mibzer yetişir yeni makineyle ekersin dediler yetişmedi gübre atmaya yeni makine yetişir dediler yetişmedi şimdi zehir atmaya yeni makine yetişir diyolar oda olmucak buyuk ihtimal bugday hasat zamanına yetişse bari remork