İşler bitti geriye fotograflar kaldı

IMG_6029.JPG
IMG_6028.JPG
IMG_6014.JPG
IMG_5982.JPG
IMG_5975.JPG
IMG_5947.JPG
IMG_5948.JPG
IMG_5944.JPG

Resimler ve ekler

• 1e9a9b5c-a4b7-4a1f-9b97-26f447c57a1b.jpg
    1e9a9b5c-a4b7-4a1f-9b97-26f447c57a1b.jpg
    727.5 KB · Görüntüleme: 248
  • IMG_5998.JPG
    IMG_5998.JPG
    808.8 KB · Görüntüleme: 250
Maşallah ethem bey araç parkı geniş.6115 mc sizinse hakkında yorumlarınıxı duymak isterim , özellikle adblue yakıt tüketimi kullsnıcıya getirdiği ek külfet nedir.bu tip bir traktör almak istiyorum , boş bir zamanda yaxarsanız memnun olurum.

• Beğen
Tepkiler: Ethem ertürk
Maşallah ethem bey araç parkı geniş.6115 mc sizinse hakkında yorumlarınıxı duymak isterim , özellikle adblue yakıt tüketimi kullsnıcıya getirdiği ek külfet nedir.bu tip bir traktör almak istiyorum , boş bir zamanda yaxarsanız memnun olurum.

Ben mc yi agir islerde kullanmiyorum genelde ama 115 hp sinifinda bintraktor olarak kiyaslarsak kaliteli ve kullanisli bir traktor adblue 3 depoda bir dolduruluyor 20 litre kadar

• Beğen
Tepkiler: wallace22

Maşallah bereketli olsun
Ayçiçeği ekilecek yerleri pulluk ile surebildinizmi yoksa başka ekipman ilemi hazırlıyorsunuz bu yıl

Bu sene ben tum anizlara akrep bagimsiz goble cektim yerlerincok guzel hazirladi hic sap artigi birakmadi snra patlatma yaptik cogu yere bu yuzden bu sene 50 dekar bi yer pulluk cektim kalan yerlere hic pulluk atmadan direk kirlangic cizel cektik

Ethem maaşallah bu sene filoyu bayağı yeniledin. Tebrik ve takdir ediyorum. Keşke tüm çiftçilerimiz senin standartlarına bir nebze yaklaşabilse. Ancak ülkenin tarım gidişatı buna asla ve asla izin vermeyecek gibi görünüyor.

Guzel dusuncelerin icin oncelikle tesekkur ederm aslinda demire surekli para verme meraklisindeglm ancak ekipmanlarimiz cok cabuk eskiyor uc senede bir potinger pulluk degistirmek zorundaym bu yuzden brz fazla yenilendik insallah Allah herkese yardimci olur ve tarimda hakettigimiz degere ulasiriz

Kolay gelsin bereketli olsun maşallah bunlar traktör ve sizinki çiftçilik ise bizlerin yaptığı yanında hiçbirşey kalır: ) Allah daha çok versin arazi geniş olunca traktör ihtiyacı da artıyor ve her traktöre şoför var mı yoksa kendi aileniz mi yapıyorsunuz

• Beğen
Kubotalar muhteşem öncelikle ama sormadan geçemicem size göre 9540 nasıldı niye satmıştınız herkes kubota az yakıyor diyo ama biz aldık 9540 hi lo modelini 2019 yakıt biraz fazla saate 9 litre 10 litre arası yakıyor siz de yakıttan şikayetçimisiniz

• Beğen
Kolay gelsin bereketli olsun maşallah bunlar traktör ve sizinki çiftçilik ise bizlerin yaptığı yanında hiçbirşey kalır: ) Allah daha çok versin arazi geniş olunca traktör ihtiyacı da artıyor ve her traktöre şoför var mı yoksa kendi aileniz mi yapıyorsunuz

Aslinda traktor olarak daha fazla bunlar sadece bizimkilerden ornek bizde kisi basina 3 traktor dusunuyor maalesef babam ben ve bir adamimiz var o da sadece belli zmnlarda gelebiliyor

Kubotalar muhteşem öncelikle ama sormadan geçemicem size göre 9540 nasıldı niye satmıştınız herkes kubota az yakıyor diyo ama biz aldık 9540 hi lo modelini 2019 yakıt biraz fazla saate 9 litre 10 litre arası yakıyor siz de yakıttan şikayetçimisiniz

Ben kubotadan az yakan bir traktore daha sahip olamadim siz ne is yaptırıyorsunuz bilmiyorum ama gercekten kuru tarimda kokluyor desek yeri

• Beğen
Tepkiler: abici