İSRAİL'İ 9 DAKİKADA BİTİRİRİZ..

Ynt: İSRAİL'İ 9 DAKİKADA BİTİRİRİZ..

Hebun021 link=topic=52046.msg531370#msg531370 date=1328715058' Alıntı:
Gecmise mazi derler artik savaslar kilicla yapilmiyor silah cikti bilekte kirildi yigitlikte bozuldu lakin irani kucumsememek gerekir tek basina herseyine yeten bi ulke ve acik konusmak gerekirse olaki iranla israil arasinda bi savas ciksa 9 dkda olmasada 90 dkda israili yok eder iran yanliz bunda turkiyeyede buyuk bi sorumluluk dusuyor eyer turkiye amerikayla irak savasinda yaptigi gibi yahudilere yardim ederse yani turkiyedeki amerikan uslerini israilin kulanmasina izin verirse iranin israille o zaman basa cikamaz ve iste o zaman yahudiler meydanlari bos bulup fink atarlar kimsede sesini cikaramaz.
olagan bir saldirida zaten olacak olanda odur. sonra türk milleti bizi dindar bir hükümet yönetiyor diye sevinir. ama usakligini yaptigi adb ve israil yani basimizda müslümanlari katleder...

İranı kesinlikle küçümsememek lazım diplomasi bakımından 1 numaralı ülke, çok akıllılar.Ayrıca sınırları uzun süre değişmeyen tek ülke.Bir kere arkasında çin, rusya, japonya gibi ülkelerde war.Abd ninde tarih boyunca en çok korktuğu ülke de Rusyadır .İran sağlam devlet

vay be iran a bak. 9 dakika süre vermiş. amerika nın gelmesine gerek yok. amerika hürmüz boğazında iran la komşu. cezairi kuru sıkı sıkmış. inşallah savaş olmaz. bu savaştan biz çok
zarar görürüz. bir tarafta dünyanın süper gücü. diğer tarafta rusyadan aldığı teknoloji ile
bir şeyler yapmaya çalışan iran.

şarklılı18 link=topic=52046.msg532276#msg532276 date=1328789217' Alıntı:
çağrı arkadaşımız konu siyasete kaçıyo diye silmiş ömer ..
omerfarukkoc link=topic=52046.msg532241#msg532241 date=1328784891' Alıntı:
benim yorum gitmişş kız-*sw :S
evt ben sildim,yalnız yanlış anlaşılma olmasın silmemle yorum içindeki görüşlerin bir alakası yoktur,sadece kurallar çerçevesinde.Baştan beri böyle bir kural edindik,onun için fikirler önemli değil genele bakıyoruz.

şarklılı18 link=topic=52046.msg532276#msg532276 date=1328789217' Alıntı:
çağrı arkadaşımız konu siyasete kaçıyo diye silmiş ömer ..
Çağrı link=topic=52046.msg532303#msg532303 date=1328792892' Alıntı:
evt ben sildim,yalnız yanlış anlaşılma olmasın silmemle yorum içindeki görüşlerin bir alakası yoktur,sadece kurallar çerçevesinde.Baştan beri böyle bir kural edindik,onun için fikirler önemli değil genele bakıyoruz.
benim yorumumda siyasete kaçan bi cümle yoktu ki...