işte mf ve benim küçük fabrika

Ynt: işte mf ve benim küçük fabrika

ağır abi link=topic=3627.msg36923#msg36923 date=1211305037' Alıntı:
265 ön agırlıklarını kullanmayız bir ıkıncısı çamurluk farları elma kıraz arası surdgumuzden dolayı kırılıyor üç koltuk sıfır 160 ytl bayıldım uzerıne kılıf gecırttım daha yuzu bıle eskımedı ön lastıklerın yenısı hazır eskısının patlamasını beklıyorum buda son olsun anlaşılmayan bır durum yoktur sanırım
var . hani benim kirazlar....

ağır abi link=topic=3627.msg36992#msg36992 date=1211311872' Alıntı:
istedıgın kıraz olsun ama daha ermedı kırazlar burada adresını öm yaz olgunlasınca hemn eve teslım
döllemede yardımcı olsun diye aralara ekilen sarı kirazda çok tatlı oluyor kardeşim....

ben yazıyım aga benim adrese yolla ankara polatlı şehitlik mahallesi yollarsan sewinirim walla senin fabrikada baya bi ekipman warmış aga helal + rep

MERHABALAR HASAN KARDEŞ,
GERÇEKTEN GÜZEL BİR SİSTEM... ÜSTTEN DÖK, KENDİLİĞİNDEN RÖMORKA GİTSİN EZME..

SİZE BİRKAÇ SORU SORMAK İSTİYORUM.
TAHIL KIRMASI SİZCE DAHA UYGUNDUR SİNDİRİM İÇİN YOKSA TAHIL EZMESİ Mİ ?

İKİNCİ SORUM İSE, BU HELEZONLAR NE KADAR? FİYATI YANİ ?

safanuroglu link=topic=3627.msg251315#msg251315 date=1265925148' Alıntı:
MERHABALAR HASAN KARDEŞ,
GERÇEKTEN GÜZEL BİR SİSTEM... ÜSTTEN DÖK, KENDİLİĞİNDEN RÖMORKA GİTSİN EZME..

SİZE BİRKAÇ SORU SORMAK İSTİYORUM.
TAHIL KIRMASI SİZCE DAHA UYGUNDUR SİNDİRİM İÇİN YOKSA TAHIL EZMESİ Mİ ?

İKİNCİ SORUM İSE, BU HELEZONLAR NE KADAR? FİYATI YANİ ?

yorum için tşk ederim safa kardeşim ben ezme derım gecen gun yıne bu konu gündeme gectı kırmamı ezmemı kırma hayvanın dıskısından cıkabılıyor ama ezmede bu sorun ortadan kalkıyor degırmenın topları arpanın canını çıkarıyor :D kırmanın tozu hayvanın işkembesine yapışıyor denildi o konuda ben yedırmedım hıc bılmıyorum

BEN DE EZME DİYE DÜŞÜNMÜŞTÜM. SON ZAMANLARDA DEDİĞİNİZ GİBİ BİR İKİ YERDE TARTIŞMASI GEÇTİ DİYE HATIRLIYORUM.

HELEZONLARIN FİYATLARI İLE İLGİLİ BİLGİ VERMEMİŞİN ABİ :)

Anlasildigi kadar ile ezme yem kullaniyorsunuz biz kirma yem kullaniyoruz, ezme yem in daha iyi oldugunu soyleyenler var ancak denmedigimiz icin bir tecrubemiz yok, ornegin hayvan diskisindan cikma gibi bir durum oluyormu
biz kirm akullaniyoruz cok ince kirdirince diskidan cikmiyor kalin olursa diskidan cikiyor ancak ince olmasi da pek tavsiye edilmiyor hazim sorunu yaptigi soyleniyor sizin tecrubeleriniz bu konuda onemli, eger ezme kirmaya gore daha iyi ise diskidan cikma vs. gibi problem olmuyorsa ezme makinasi almka istiyoruz.

kolay gelsin.