Japonya'dan Gelen Kubota ve Marubeni Yetkililerinin Ziyareti ;)

Ynt: Japonya'dan Gelen Kubota ve Marubeni Yetkililerinin Ziyareti ;)

hacimmet link=topic=73033.msg851941#msg851941 date=1393178677' Alıntı:
:) Adamlar mallarını takip ediyorlar.
Biz memnunuz abi sezon ortasında bi telefon ile her türlü işimizi yaptılar Birde böyle ziyarete geldiler şikayetlerimizi isteklerimizi önerilerimizi tek tek not aldılar. Şu an için servis ve bayiden yana sıkıntımız yok ;)

durukan link=topic=73033.msg852008#msg852008 date=1393182864' Alıntı:
bize de uğramadılar bana göre hikayeden masallar.

Sattıkları her traktörü tek tek gezmeleri pek mümkün değil bu hangi firma olursa olsun. Traktörünüzle ilgili bir sorun varsa arayın firmayı gerekli yetkililerin gelmesini isteyin mecbur gelmek zorundalar.

sebazios link=topic=73033.msg852015#msg852015 date=1393184111' Alıntı:
Yakalamışken Bayburt ' ta, servisle bir sürü sıkıntısı yaşayan 9540 ' tan da bahsetseydiniz.

Haberim olsaydı bahsederdim. Benim bildiğim sitede M7040 kullanıcısı var onun sıkıntıları olmuş ama onuda aralarında çözmüşler herhalde.

çözemediler arkadaş traktörün arızasını bulamadılar bende traktörü almak istemedim 300 saatte 2 takım balata değiştirdim.sorunu bana attılar kullanıcı hatası diyip faturayı bana kestiler.bende zoraki bir şekilde 8540 almak zorunda bırakıldım.traktörü alsam hata büyükse elimde patlıyacaktı.geri alın paramı verin dedim 15 gün oyaladılar sonra traktörü almadılar 8540 almak zorunda kaldım.lanet olsun ilk kubotayı eve getirdiğim güne böyle olacağını bilseydim kesinlikle almazdım.

barış6767 link=topic=73033.msg852196#msg852196 date=1393194419' Alıntı:
çözemediler arkadaş traktörün arızasını bulamadılar bende traktörü almak istemedim 300 saatte 2 takım balata değiştirdim.sorunu bana attılar kullanıcı hatası diyip faturayı bana kestiler.bende zoraki bir şekilde 8540 almak zorunda bırakıldım.traktörü alsam hata büyükse elimde patlıyacaktı.geri alın paramı verin dedim 15 gün oyaladılar sonra traktörü almadılar 8540 almak zorunda kaldım.lanet olsun ilk kubotayı eve getirdiğim güne böyle olacağını bilseydim kesinlikle almazdım.

Japonya degil taa jupiter ' den gelsinler faydası yok. Amaçları daha cok traktor satmak icin ucuz yoldan ar-ge ve nabız yoklaması. Başka bisey degil. site icinden biri dahi yukardaki mesajı yazıyorsa olay bitmiştir. Gerisi Teferruat.

9540 ' in sorunu da en son cozulememisti. Hatırladığım kadarıyla Erzurum servisi Bayburt ' a gelmek istemiyordu. Umut abi sorunu daha iyi bilir. İlk o dile getirmişti.