jd ve diğerleri

: : jd ve diğerleri

salih link=topic=261.msg2432#msg2432 date=1198706361' Alıntı:
KARDEESS HAYIRLI OLSUN JOHN DEREEN KACLIK ALDIN 240 YERINE TD65S COK GUZEL OLMUS BEN SU ANA KADAR GORDUGUM TT65 T75S TN75D BU TRAKTORLER SEGMENTINDE RAKIPSIZ YAKITTADA CEKISTEDE HELE HELE TT VE BENIM TN75 ILE HER TURLU IDDADA VE REKABETEDE VARIM YANII MF BU 3 SILINDIR SEGMENTIDE BOCALADI BAYAA AMA IYIDE TRAKTOR SATTI YANLIS ANLAMAYIN BENIM AMACIM MFYI KOTULEMEK DIIL YALNIZCA GORDUGUMU SOLUOM VE UYARIOM AYRIVCA SAME ARGONLARDA BYA IYI TRAKTOR AMA ONLAR PEK TUTULMADI BIZ MOTORU ALMADAN ONCE POLATLIDA YARALI DIE BI KOYE GITTIK TAM 8 TANE TN VARDI SOLE TARLADA BI GORDUKK SONRA ALDIK ARKADASLAR TRAKTOR ALMADAN ONCE IYI BI ARASTIRMA YAPMAK GEREKIO BU ISLER ACELEYE GELMIO BU ARDA SATILIK BASAK VAR 4*4 ISTEYEN VARSA
salih yaralı köyünün arazisi nasıl sulumu yoksa kıraçmı bizim arkadaş war yaralılı gitti valtra yeni tip a75 aldı

: jd ve diğerleri

poyrazlı daha yenı yaralının muhtarı ıle telefonda gorustum yaralıdan sakarya gecıo ama koylullerın tarlalarının cogu kıracc yanı sulu tarım yapmıolar ayrıca o koyde valtra ıkı tane 8 tanede tn75 var polatlıya34 km uzaklıkta ne bu sımdı benı sen testmı edıon yoksa olesınemı sordun bunları arkadaslar ayrıca valtrayı bızımkılerde sormuss valtra a75 ıle tn754ın fıyatı aynımıs ama vatranın taksıtlerı faızlı daha pahalıya gelomus bayı bı odeme planı cıkarmıs bızımkıler anlayamamıss ama yaarda var bu 75 lık yenı valtralarda adamın bıtanesınde a95 ve a75 var 95 canavar gıbıde 75 yenı oldugundanmıdır ne pullukla gıderken gıderken bırden kesılıo bayılıo bı seler oluo sapıtııo ben valtranın bayıldıgını hıc bılmezdım onuda gormuss oldum

: : jd ve diğerleri

salih link=topic=261.msg2485#msg2485 date=1198757804' Alıntı:
poyrazlı daha yenı yaralının muhtarı ıle telefonda gorustum yaralıdan sakarya gecıo ama koylullerın tarlalarının cogu kıracc yanı sulu tarım yapmıolar ayrıca o koyde valtra ıkı tane 8 tanede tn75 var polatlıya34 km uzaklıkta ne bu sımdı benı sen testmı edıon yoksa olesınemı sordun bunları arkadaslar ayrıca valtrayı bızımkılerde sormuss valtra a75 ıle tn754ın fıyatı aynımıs ama vatranın taksıtlerı faızlı daha pahalıya gelomus bayı bı odeme planı cıkarmıs bızımkıler anlayamamıss ama yaarda var bu 75 lık yenı valtralarda adamın bıtanesınde a95 ve a75 var 95 canavar gıbıde 75 yenı oldugundanmıdır ne pullukla gıderken gıderken bırden kesılıo bayılıo bı seler oluo sapıtııo ben valtranın bayıldıgını hıc bılmezdım onuda gormuss oldum
yok ben senin neyini test etcem a.q sana bişi sorduk ben o köye hiç gitmedim oncan soruyorum

240 ın yerine bu geldi fazla iş görmedi daha 80 saatte baharı bekliyor gerçek ten güzel traktör memnunum nh den ama genede favorim jd yeni alacağım jdye karar vermedim salih ya 5625, yada 5720 bakalım bendede var başak 2073 çivtlikte ara işlerine koşturuyor

mustafa abı oncelıkle motorların hayırlı olsunn ben yazın polatlı fuarında bu 5720 yı gordum o motor ara ısıne gıtmez ama duz ısre kulanırsın sole bı baktısan hı lo var elektro hıdrolik o motor bence senın albılecegın en ıyı motor olacaktır ısallah 5720 alırsınn hemde hos bı tıpı var gostergeler ve kabın konforu 6020 serısıyden aynı adam dıodu zatı bunlar 91 hp mıs ayrıca 5715 lerde gercekte 89 hp mıs vergı yuzunden boyle ufak gosterılıomus 5025 serısının vıteslerı ve kabını pek ıc acıcı dııl 5720 oa her halukarda fark atarr ok*0*-