jd ve enter cekismesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: jd ve enter cekismesi

karizmatikciftci link=topic=36679.msg317084#msg317084 date=1292885824' Alıntı:
senin 2010 model 82 80 ni arkasına baglar surukler tarlayada girince sana bir kanat fark atat hadi bunun aksini idda et
Enter okdardaa Aşiri yakmazda emsallerine göre biraz Fazla.. Kullananlar bilir zaten, Bak 82 80 kulllanıcı nasıldaa biliyorr:D

1006 link=topic=36679.msg319731#msg319731 date=1293902417' Alıntı:
he valla..bak bunu daha önce paylaşmıştım
http://www.myvideo.de/watch/5918558/Super_650_vs_MF_6455
böyle şeyler olamazmı yani..:D illa çiftçeker,büyük,yeni olanmı çekecek..demi halil..
abi schulter (alman harikası) diyecek bi söz bulamıyorum karsısındaki mf de 120 hp civarı olsa gerek helal olsn :)

senin yalanın batsın yaw sen nerde john deere nerde adam sallar destekli sallar yaw enter güçlü tmam ama john deerenin yanında duramaz hiç bişey çekiştirmeyle belli olmaz traktör çekiştirmek saçma sapan bişey bikere sunu kafaya sokun agır olan makina her zaman hafif makinayı çeker bu traktörlerdede kamyon vs lerde aynı bilmeyenler sadece fanatiklik yapıyorlar işte eylenin hele birde o john deereyle enteri koy çifte hem yakıt farkını hemde entere bindirdigi tur farkını görün yaw yapmayın alah askına su j deerele kendinizi kıyaslamayı brakın john deere fendt class deutz same lamborghini kubota bir yana diger markalar otarafa anlamıyorum siz neyin davasını yapıyorsunuz varsa yüregi tutan gitsin j deerele çiftte veya yolda kapıssın ama birbirinin emsali olsun adamıdA BOŞ KONUŞUP SİNİR ETMEYİN SUSTUK BİŞEY DEMEDİK AMA DOGRU KONUSUN LÜTFEN AMACIM KAVGA DEGİL DOGRULARI SÖYLÜYORUM LÜTFEN KİMSEDE KAVGA HAVASI YARATMASIN HİÇ HOŞ DEGİL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...