John Deere 5725 Tarla Sürümü

• Beğen
Tepkiler: tmmydclx59
Maaşallah bereketli olsun.. traktörü yorumlar mısınız memnun musunuz? 5625 düşünüyorum silaj biçmek için fakat bi yandan da çekiniyorum

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

5625 serisini sakın almayın. Onlarda kronik bir levye arızası var. Zorlandığı an power riverser boşa giriyor ve devaminda 5-6 bin liraları bulan arızalara kadar yol açıyor.
5085m ondan daha iyi olur.

• Beğen
5625 serisini sakın almayın. Onlarda kronik bir levye arızası var. Zorlandığı an power riverser boşa giriyor ve devaminda 5-6 bin liraları bulan arızalara kadar yol açıyor.
5085m ondan daha iyi olur.
Fiyat yönünden 5085 uymaz bana. Ben 2010 shuttle olanlardan düşünüyodum. Levye dediğiniz o mu? Yeniilerin power reverser ile aynı değilmi?

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

• Beğen
Aynı sorun 5725 lerdede var mı
Size denkgelen motor mu öyle sorunluydu yoksa 5625 lerin hepsi aynımıdır zorlayınca bozuluyormu

5725 te hiç duymadım 5625 te ara sıra oluyor. Büyük ihtimalle kullanıcılar şanzıman yağını bozuyorlar,makinede levye konusunda hassas olunca arıza veriyor. Belkide bana rast gelen iki traktörde de sorun vardı. Bilemiyorum.

• Beğen

İyide 5625 ile 5725 in hiçbirfarkı yokki bi 10 bg fazlalığı var motorlar dahi aynı bu arızaları duyman piyasada 5625 5725 den daha çok ondan olabilir