John Deere Hidrolik Kaldırma Kapasitesi Neden Az

Hidrolik zayıf değil 5503 3 silindir 2 metre demir teker takıyorum vites az denebilir.mazot pompaları bozulmayan traktör yoktur
20190613_153311.jpg

John Deere'yi Çok Seviyorum Fakat Hidrolik Kaldırma Kapasitesi Neden Rakiplerine Göre Çok Geride ve Neden Az Başka Kötü Bir Yanı Var Mı Genel Olarak John Deere'nin Özellikle 5E 3 Silindir Serisinde 1800 Kg Kaldırma Kapasitesi Çok Az Birde Yakıt Pompaları Arizalaniyormus Nedeni Nedir

Evet kapasite biraz az ama hidroliğin kaldırdığı yükten fazlasını takmak istersen bu defa ön kaldırır. Gücüne göre takacağın ekipmanların hemen hepsini rahat kaldırırsın sorun olmaz zaten traktör genel itibariyle rakiplerinden daha hafif bir traktör. Pompa arızasını kolay yapan bir traktör değil yanlış duymuşsun ama kullandığın yakıt eğer kalitesizse arıza ihtimali elbette var. Bana göre en kötü tarafı düşük devirlerde bayılması ve kendini taparlayamaması. Torku çok düşük. Yüksek devirlerde gayet iyi performansı. tarla işlerinde ve yük çekerken 1600 devir altında kullanırsan kanser olursun.

• Beğen
Tepkiler: SelektörcüFurki