JOHN DEERE Mİ FENDT Mİ?????

Ynt: JOHN DEERE Mİ FENDT Mİ?????

arkadaşlar kimse kusura bakmasın .biraz keskin bir yorum olacak ama fendt ve diğerleri diye boşuna demiyorlar .bence hiç bir marka fendle kayaslanamaz .herşey bir yana ..varıo olayı bitiriyor ..bu sanzumanın üstüne yok .türkiyede belki alım gücünün zayıflığından dolayı satış potansiyeli az ..ama gerçekten evladiyelik bir makına

vale link=topic=44861.msg667812#msg667812 date=1355865073' Alıntı:
arkadaşlar kimse kusura bakmasın .biraz keskin bir yorum olacak ama fendt ve diğerleri diye boşuna demiyorlar .bence hiç bir marka fendle kayaslanamaz .herşey bir yana ..varıo olayı bitiriyor ..bu sanzumanın üstüne yok .türkiyede belki alım gücünün zayıflığından dolayı satış potansiyeli az ..ama gerçekten evladiyelik bir makına
alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s Yoruma sonuna kadar katılıyorum Torunluk desek daha doğru sanki :D alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s

valla ben 5e 5003 serisini 8 yıldır kullanıyorum 7000 saat anahtar vurmadım tekirdagda aksa gaz jenerator un sahibinin çiftliğinde 30000 saatte 5403 var gözlerimle gördüm yakıtı az çekiş 10 numara segmentine göre çok saglam kullanmayan bilemez çok vuruyorlar ama kullananların çoğu memnun ben dağil olmak üzere en ağır işlerde 7000 saat çalıştırdım 5403 ü ve yoredeki ilk 5403 ü ben aldım.Tabi kullanmayan bilemez.bizim bu yordede jd 5e olsun 403 olsun çok tuttu simdi 5065e 4wd kullanıcısıyım ve çok memnunum gerçekten saglam makine saygılar...

bana göre fendt daha ağır basıyor,fakat jd ninde fendt ten asağı kalır yanı olduğunu pek sanmıyorum,jd sağlamlığı kalitesiyle artık türk çiftçisinin elinde yari ayrı br konuma geldi,fakat fendt ne kadar da sağlam olsa olsa öncelikle fiyatlarından dolayı türk pazarında rahbet görmüyor,genelde ciftliklerde görebildiğim bi traktör,bunun yanında yedek parcası bulunur fakar bu cok tuzlu olucaktır bu yüzden ciftcimiz tarıafından pek rahbet görmüyor kanısındayım

bende jd kullanıcısıyım ama jd kendı arasında sınıflandırma yapıyor bırkere mesela e serısı m veya r serısı 5000 ıle 6000 serısı gıbı r ve 6000 serısı cok guzel fendte yetısmesı mumkun degıl ama buyuk serılerde yetısmeye yakın gıder ama parasıda asagı kalmaz sen e serısıyle fendt fıyatını karsılastırırsan basdan kaybeder bence fenot

manas link=topic=44861.msg668291#msg668291 date=1355919336' Alıntı:
bende jd kullanıcısıyım ama jd kendı arasında sınıflandırma yapıyor bırkere mesela e serısı m veya r serısı 5000 ıle 6000 serısı gıbı r ve 6000 serısı cok guzel fendte yetısmesı mumkun degıl ama buyuk serılerde yetısmeye yakın gıder ama parasıda asagı kalmaz sen e serısıyle fendt fıyatını karsılastırırsan basdan kaybeder bence fenot
bence 7r fendtten ustun çok donanımlı ozellikleri var çift turbo commandwiew 2 kabin ve daha birçok ozellik.zaten ustun olmassa 7280r YILIN TRAKTORU SEÇİLMEZDİ

Ya Allah aşkına benmi bu işi bilmiyorum sizmi sadece olaya Türkiye çapında bakıyorsunuz fanatik diyen arkadaşlar facade jd yi beğenen tam 1,5 milyon kişi var. fendt nin kaç 80 bin.honda nın toyatanın bile okadar beğeneni yok gerisini siz hesap edin dünyada ne kadar jd hayranı olduğunu. Peki jd günde argeye ne harcıyor 2 milyon dolar senede 1 milyar dolar peki fendt birakin argeyi bir senede bu kadar kazanabiliyormu onuda araştırın.Bu makina Alman malı almanyada jd birinci İngilterede jd birinci sırada.Almanlar mı bu işi bilmiyor yada bizimkilermi anlamadım lütfen arkadaşlar bana laf söylücek adam önce araştırsın.

arkadaşlar kusura bakmayında jd firması türkiye için konuşuyorum başka ulkeleri bilmem heleki avrupada bana yapılanları başka biryapsalar kullanıcıları tarafından boykot edilirler adamlar 6 binliralık bir firmanın hatasını müşterisine itelemek için istanbullda bir hukuk firmasına tam benim bildiğim 50 bin üzerinde para verdiler ama ALLAH tanki adalet haklınının yanındadıda kazandık 2 kere yargıtaya götürdüler ikisindede yargıtay lehimize sonuç verdi anlatacağım jd dünyada birinci olsada en çok tarım makinsini satsada müşteri memniyeti sıfır türkiyeyi adamlar bölgelere bölmüşler servis olarak istanbul merkezi arıyorsun adamlar bölgenize şu isimli adam bakıyor kardeşim o adam cebini açsa sizinle ne isim var gibi razelet ben kendim olarak taraktörlerini ne kadar kötülesemde kararamsada boş neden derseniz ben bir tc vatandaşım onlar için 3. sınıf ülkelerden biriz gerisini anlayın artık satana kadar

condere link=topic=44861.msg668420#msg668420 date=1355934250' Alıntı:
Ya Allah aşkına benmi bu işi bilmiyorum sizmi sadece olaya Türkiye çapında bakıyorsunuz fanatik diyen arkadaşlar facade jd yi beğenen tam 1,5 milyon kişi var. fendt nin kaç 80 bin.honda nın toyatanın bile okadar beğeneni yok gerisini siz hesap edin dünyada ne kadar jd hayranı olduğunu. Peki jd günde argeye ne harcıyor 2 milyon dolar senede 1 milyar dolar peki fendt birakin argeyi bir senede bu kadar kazanabiliyormu onuda araştırın.Bu makina Alman malı almanyada jd birinci İngilterede jd birinci sırada.Almanlar mı bu işi bilmiyor yada bizimkilermi anlamadım lütfen arkadaşlar bana laf söylücek adam önce araştırsın.
Bu yoruma gülerim la :D adama bak facadaki begeniden bahsediyor :D
sanırım yaş -18 :) la bizim ülkede ferraride war ama merso alıyoruz niya acaba ;) sizin yüzünüzden jdden soğudum arkadaş ya :D

Fuarlara gittiğinizde çeşitli marka traktör reyonlarında yönetici konumundaki kişilere dünyadaki bir numaralı traktör hangisidir diye bir sorun bak, hepsi de FENDT diyor...Hal böyle iken bunun tartışmasının uzaması trakkulübe yakışmıyor gibi. noo-*-s

koyu bi massey kullanıcıssı ve hastası olarak yapmayın arkadaşlar kıyasladıgınız motor a bi bakın hayret ya FENT nerde JD nerde bırakın kıyaslamayı fent in şanzımanının yanına yaklaşamaz ki siz aynı kefeye koyuyorsunuz FENT dedin mi akan sular durur

jhondere dendiği zaman hep şu eski modellerini aklınıza geliyor sanırım.

image ru

upload photos
upload foto

bakın arkadaşlar bunlarda jhondere.bazı yorumlarda sanki jhondere el arabası yapan bir firma gibi düşünülmüşte.fendt teknoloji olarak üstün olabilir ama bu kesinlikle fendtin her kılasmanda iyi olduğunu göstermez.sonuçta biri de jhondere.çoğu kişi kullanmadan yorum yazmış aynı benim gibi ama en azından bir zahmet biraz araştırında öyle yorum yazın.isme bakarak jant boyasına bakarak yorum yazmayın.en azından ben araştırıyorum ve yineliyorum fendt gerçekten çok teknolojik bir traktör tamam ama fendt 10 numara ise jondere de 9 numara.saygılar.

768 link=topic=44861.msg668746#msg668746 date=1355954473' Alıntı:
Fuarlara gittiğinizde çeşitli marka traktör reyonlarında yönetici konumundaki kişilere dünyadaki bir numaralı traktör hangisidir diye bir sorun bak, hepsi de FENDT diyor...Hal böyle iken bunun tartışmasının uzaması trakkulübe yakışmıyor gibi. noo-*-s
çok haklısın kardeş bu yıl konya fuara gittik fuarda en kral motor bence fent di 824 vario vardi digerleri yanıda hangi marka olursa sönüktü bence kalite var fiyatta o yüzde kullanıcı sı azdır bence fent o kadar param olsa hiç tereddütsüz case yerine fent te binerim

jd degısık kesımlere uretım yapıyor e d m r serılerı gıbı ama dıkkat edın 6000 serısı alman aradakı faarkı bılenınız varmı bılmem ysnysns koysanız jd nın atıyorum m serısı veya d kyanına alman serısı gozle gorursunuz ama fendt oyle degıl tek kalem mal buda kalıte demek