JOHN DEERE STANDI BURSA TARIM FUARI 2013....!!!!

Ynt: JOHN DEERE STANDI BURSA TARIM FUARI 2013....!!!!

eyup reis33 link=topic=68634.msg782487#msg782487 date=1381072818' Alıntı:
Osman abi 5050 e ye peki gelme ihtimali varmımıymış kabin.klima olsa çok sevinirim.yahu.keşke gelse ama simdilik dediklerine göre gelebilir değilmi abi
şimdilik orjinal kabin en küçük 5055 liklerde var denildi eyübüm.ama benim şahsi fikrim kesinlikle bu sene olmasada seneye 5050 lerede orjinal kabin gelir.

baba540 link=topic=68634.msg782489#msg782489 date=1381073095' Alıntı:
jhonderenin e serilerinin sağlam+sade+konforlu+güçlü olduğu bir gerçek ama eskikleri olduğuda doğru.fiyat olarakta gerçekten olması gereken seviyede.tüm samimiyetimle belirtmek isterim ki hala anlamadığım birşeyse şu.8 vites newhollandın vitesi yeterli görülürken ,9 vites jhonderenin vitesi yetersiz görülüyor.ha ben yaptığım işler icabı ile hiç bir şikayetim yok.çift işim vb işlerim yok.sadece traktörümü yolda ve bahçe ilaçlamada kullandığım için sorun yok.ama trakkulüpte zaman zaman jhonderenin vitesi yeterli deyil dendiğini görüyorum.tabi o yorumların çoğunuda kullanıcıları deyil kullanmayan kişiler yapıyor.tabi bu yorumum yukardaki yorum için deyil.rakiplerinden çok müşteri geldiği kesinlikle bir gerçek.bizim burda genelde eski turuncu fiatları satıp jhondere 50 lik alıyoruz.sonumuz hayır olsun bakalım...

Bence 9 vites yetersiz değil, 480 kullanıyorum 6 vites bile yeterli, 80-90 hp makina alsak doğru bulurum bu fikri ama 50 hp makinalar sonucta. Fakat benim istediğim, 50 Hp lik makinalarda orjinal kabin,klima yolcu koltuğu gibi konfora önem veren değişikliklerin yapılması gerek, ben şuan ki traktörümle yerimi çok rahat işliyorum bana konfor lazım, kolaylık lazım, traktörün motoruna ve sağlamlığına diyecek yok zaten Alman teknolojisi,

Türkiye ' deki markaların bence en büyük eksikliği buna yerli firmalarımız da dahil 50-65 hp aralığına önem vermiyorlar, verseler bile muhakkak bi eksiklik oluyor. John deere burada öne çıkıyor, diğer markaların yapmadığı küçük segment traktörlerini özene bezene yapıp satıyor kullanıcı da memnun kalıyor hali ile.

Selçuğun dediği gibi Küçük Makinalara Orjinal Kabin Yok... Ama Bunada Çok Şükür 65 Hp Ve Diğerlerininde Orjinal Kabini Yoktu Ve artık Konulmuş Gördüğüm Ve Duyduğum Kadarıyla... Bugün Araba Pazarına Giderken Duranlar John Deere Bayisine Uğradık Kendisiyle Az Sohbet Ettik Eğer İsterseniz sizin 60 lığın Üstüne 20 Vererek 70 lik Orjinal Kabin Verelim Dedi... ;D *098*-

ranger link=topic=68634.msg782443#msg782443 date=1381058595' Alıntı:
Güzel paylaşım john deere satış müdürü mc ve rc serilerini tanıtımını bursa fuarında yapıyoruz demişti. r ve m serisinden ne farkı?
M serisi motoru ve kaborta yı değiştirdi şanzıman aynı,R serisi MR premium öellikli serisi oldu motor,kaborta,ölçüler,kaldırma kapasitesini,değiştirdi,şanzıman aynı.

bilal tıraşçı link=topic=68634.msg782504#msg782504 date=1381075660' Alıntı:
Selçuğun dediği gibi Küçük Makinalara Orjinal Kabin Yok... Ama Bunada Çok Şükür 65 Hp Ve Diğerlerininde Orjinal Kabini Yoktu Ve artık Konulmuş Gördüğüm Ve Duyduğum Kadarıyla... Bugün Araba Pazarına Giderken Duranlar John Deere Bayisine Uğradık Kendisiyle Az Sohbet Ettik Eğer İsterseniz sizin 60 lığın Üstüne 20 Vererek 70 lik Orjinal Kabin Verelim Dedi... ;D *098*-

Bence değerlendirmek lazım da benim fiatın üstüne 40 isterler olmaz ;D

küçük serilerde birazz daha yenilik şart mesela dügme kollara yardımcı piston 4 cıkış tamper valfi gibi jd nin en büyük eksigi bu çifciyi dinlemiyor şanzıman gelince 3 vites bazen iyi bazen kötü yinede 4 vites olsa mesela sürat biraaz daha olsa iyi olur bayiler bu konuda zayıf

zeko3737 link=topic=68634.msg785260#msg785260 date=1381685046' Alıntı:
küçük serilerde birazz daha yenilik şart mesela dügme kollara yardımcı piston 4 cıkış tamper valfi gibi jd nin en büyük eksigi bu çifciyi dinlemiyor şanzıman gelince 3 vites bazen iyi bazen kötü yinede 4 vites olsa mesela sürat biraaz daha olsa iyi olur bayiler bu konuda zayıf

http://www.deere.com/tr_TR/media/player/player.html?src=/r2/tr/5e_long_2013_tr_jd_online_720p.mp4&autostart=true

vidyoda hızın 38 km ye çıktığı ,vitesin de 12 ileri 12 geri olarak opsiyonel olarak sunulacağı söylenir.vidyodaki e serisi Türkiye ye gelirse çok iyi olur.alan komşusunada aldırır.

güzel paylaşım.. 6090 mc nin fiyatının 60000euro olacağını hiç zannetmiyorum traktör yeni geldiği için şişme fiyatlar normaldir new holland t5070 ede 73000 euro demişlerdi ilk geldiği zaman ama şimdi 120-130 bn tlye alınabiliyor o yüzden onlara inanmayın derim en fazla 6110 rc modelinin fiyatı 60000 olabilir