Jx110 un ilk ekipmanı geldi.

Türkaysan 35li italyan ayak yaylı merdaneli aysanlarımız geldi. Ilk izlenim olarak sağlam ve oturaklı görünüyor. Kullanan arkadaşların tavsiyesi üzerine tercih ettik. Maliyeti tam 10bin tl.
Tek sıkıntılı olan yeri açılıp kapanırken motorun yağ basıncı fazla geliyor bu yüzden sert kapanıp açılıyor. Bunuda basınç ayarlayıcı ek parçalar ile çözmeyi düşünüyorum.
Kullanımla alakalı tavsiye ve önerilerinize her zaman açığım arkadaşlar.
Iyi seyirler.

20180302_134134.jpg20180302_134140.jpg20180302_134148.jpg20180302_134200.jpg20180302_134210.jpg20180302_134215.jpg20180302_134241.jpg

https://youtu.be/VDhXcbqjjFA

Hayirli olsun bu ayaklar cok kirildigi icin biz tercih etmedik minitillere bakmis miydiniz?
Saolun. Bende mini tiller var 27li ama ayaklar geriye doğru açıldı ve traktörü biraz zorlamaya başladı. Takasa vermedik yine kullanacağız.
Hayırlı ugurlu olsun, gayet güzel görünüyor, iyi günlerde gule gule kullanin.

Iş genişliği ne kadar?
Saolun.
35li 3.5m is genişliği var.

Hayırlısı olsun bizde 40lı mert tarımın aysanından var İtalyan tip yaklaşık 2 buçuk yıl oldu alalı ozamanlar 7 bine almıştık fiyatlar baya pahalılanmış normal tip Aysan ayağına göre italyan tip daha az ot topluyor açılırken bizimkide sert açılıyor açıldıktan sonra çivi takma yerleri varsa takmanızı öneririm

• Beğen
Tepkiler: aytackum
Hayirli olsun bu ayaklar cok kirildigi icin biz tercih etmedik minitillere bakmis miydiniz?

2 buçuk yıldır italyan tip ayaklı Aysan kullanıyorum yaklaşık 4000 dönüm yer işlemiştir ama 1 tane bile ayak kırılmadı normal Aysan ayağı kırılıyor ama italyan ayak bana göre çok başarılı sizin orda fazla tutulmuyor galiba bizim bu tarafta yaygın olarak kullanılıyor

• Beğen

Bu arada case 110 için ilk ekipman demişsin, planda başka ekipmanlar da var mı?
10lu 3 sıra çizel gelmesini bekliyoruz. Türkaysan 3lü patlatma düşünüyorum temmuz ayında. Arkadaşımda vardı patlatma anız yerde denedim takviye 2 nin 2 si ile 60cmde klima açık iyi gidiyordu. Bu sene bu kadar yeter. Sonraki sezonda [MENTION=21067]sebazios[/MENTION] yılmaz abiden mibzerleri yenilemeyi düşünüyorum. Daha bir suru planlar var ;)

10lu 3 sıra çizel gelmesini bekliyoruz. Türkaysan 3lü patlatma düşünüyorum temmuz ayında. Arkadaşımda vardı patlatma anız yerde denedim takviye 2 nin 2 si ile 60cmde klima açık iyi gidiyordu. Bu sene bu kadar yeter. Sonraki sezonda [MENTION=21067]sebazios[/MENTION] yılmaz abiden mibzerleri yenilemeyi düşünüyorum. Daha bir suru planlar var ;)

Maşallah, ne güzel,yeni ekipmanlar yeni heyecanlar. Allah gönlünüze göre versin.

• Beğen