JX70 4WD KAB.KLİ. 16.9R30 (J70205) T3 mı? erkunt 70 mi?

Ynt: JX70 4WD KAB.KLİ. 16.9R30 (J70205) T3 mı? erkunt 70 mi?

nesi yabancımış yıllardır mf fenın arkasını kım urettı case mi bılıp bılmeden konuşma erkun turk malıdır artık bunu anlayın ve gun gelecek erkunt 1 numara olacak gerçı öylede

bildin herşey yanlış gardaş gefransıyel zaten erkuntun kendi üretim bak görürsun erkun varsa incele şanzıman zf araştır bak bakalım hangi parcasını erkunt veriyor hele direksiyon mili bu gerçekten çok güldüm bak ;D kardeşim bıraz araştır öyle konuş ayrıca bu traktor bır türk traktörü kendi lisansıyle yurdısında bızı temsil ediyo biraz elinizi vijdanınıza koyun ve bu saçmalıklara son verin erkunttun üstünlünü bir türk olarak kabul edın ha başka marka seve bilirsin o ayrı herkesin tercihine herkes saygı duymalı

HASANLARLI link=topic=41983.msg418500#msg418500 date=1308418476' Alıntı:
motor şanzuman difransiyel akslar direksiyon miline kadar bütün aksam yurtdışı. yanlışım varsa düzeltin.
usta dokum tasarım motorundan silindir kapagı falan çogu şeyini erkunt kendi dokumu nu katıyo sadece motor patenti yabancının şanzuman yabancının ki türkün olsa hepsi türklerin bu kadar ilerlemiş teknolojisi olmadıgı için malesef erkunt kendini bu kadar gosteremezdi ama çogu şeyi erkunta ait oldugu için türk malıdır erkunt dokum sanayi alman deutz a dokum verme anlaşması yaptı deutzların dokumleri türk erkunt olunca deutz türk malı mı olacak yoksa toplama mal mı olacak? tabikide has alman malı die geçecek çogu marka da hep boyledir karışıktır bu işler noo*-*-

Perkinse motora kötü diyenler olmuş.
Massey Ferguson
Landini
Mccormick firmalarıda kullanıyor.
Birde yazın üzüm çekerken ödünç aldığımız 240S nin arka dinglide ERKUNT yazıyordu.Erkuntun dökümü kaliteli kimse laf söylemesin.
Erkunt Zf şanzuman kullanıyor yurtdışından, uyduruk dandik birşey kullansa daha mı iyi?

Yiğidi öldür hakkını yeme demişler yemeyin Erkuntun hakkını. uyy-*s

Şimdi burda Türk malı mı yabancı mı diye ayrım mı yapıyoruz? Case mi Erkunt mu diye sormuş.Bizlerde özellik ve kalite bakımından karşılaştırıp ona göre cevap verelim. ok-*-s

Ben birşey demiyorum ikiside güzel traktörler hangisini alırsanız memnun kalırsınız bana göre.

boşvern neyin tartışmasını yapıyonuz lu aytug hıyarı geldi siteyi karıştırdı şimdi banlı gariba 2 aydır sitede yok yorum yazmayada gerek yok..
zaten konunun gidişi iyi gibi gözkmyo kilit vurlsa daha iyi olur..

nh_fıat link=topic=41983.msg418611#msg418611 date=1308441652' Alıntı:
boşvern neyin tartışmasını yapıyonuz lu aytug hıyarı geldi siteyi karıştırdı şimdi banlı gariba 2 aydır sitede yok yorum yazmayada gerek yok..
zaten konunun gidişi iyi gibi gözkmyo kilit vurlsa daha iyi olur..

Bencede bir kilit lazım. Caseye binen case Erkunta binen erkunt :)

massey ferguson landini mccormick hepsinin tüm senelik satışını toplasan yüzde kaç eder ? bir şey olunca hemen atlıyosunuz erkunt türk malı ee hattat ne malı ? başkent ne malı? tümosan ne malı ?önce 3 piston iyi diyenler bu gün servet 80.4 ' ü öve öve bitiremiyor. buçuklu vites iyi diğerlerine kötü diyenler e serisine kötü diyemiyor acayip bir fanatiklik var fanatiği olunan motora bakıyorum söylenen sözlere bakıyorum.....zurnacı vay çaldığım havalar vay demiş onun gibi bir durum.

Erkunt. Un dökümü erkunt bölümünde açıklanmıştı. Hem case ' nin bazı özelliklerini yazmisin erkunt ' un hangi modeli e ' mi standart mi, hem erkunt 70hp de iki farklı model sunuyo case ' de bu yok sanırım

Perkinse motora kötü diyenler olmuş.
Massey Ferguson
Landini
Mccormick firmalarıda kullanıyor.
Birde yazın üzüm çekerken ödünç aldığımız 240S nin arka dinglide ERKUNT yazıyordu.Erkuntun dökümü kaliteli kimse laf söylemesin.
Erkunt Zf şanzuman kullanıyor yurtdışından, uyduruk dandik birşey kullansa daha mı iyi?

Yiğidi öldür hakkını yeme demişler yemeyin Erkuntun hakkını. uyy-*s

Şimdi burda Türk malı mı yabancı mı diye ayrım mı yapıyoruz? Case mi Erkunt mu diye sormuş.Bizlerde özellik ve kalite bakımından karşılaştırıp ona göre cevap verelim. ok-*-s
a
Ben birşey demiyorum ikiside güzel traktörler hangisini alırsanız memnun kalırsınız bana göre.
öncelikle arkadaşa katılıyorum bizdede 266 gold var üstünde perkins motor var 2002 model çok az yakıyor bizdede 70 lik case var ondanda memnunuz ama goldun 2 katını 3 katını yakıyor ben üstte onun için motor konusunu açtım bide erkunt güzel bi marka geçen gün çok eski bi fordun gövdesinin erkunt oldugunuda gördüm.

kederci link=topic=41983.msg418498#msg418498 date=1308418325' Alıntı:
nesi yabancımış yıllardır mf fenın arkasını kım urettı case mi bılıp bılmeden konuşma erkun turk malıdır artık bunu anlayın ve gun gelecek erkunt 1 numara olacak gerçı öylede
bir numara derken burda biraz palavra attın araştır bakalım türkiyenin en çok satan traktör markası kimmiş eğer erkuntsa lafım yok başka bir markaysa bilip bilmeden konuşmayalım noo*-*- noo*-*-