Kombine..:D Tapan+Merdane

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Kombine..:D Tapan+Merdane

tarımda örnek alınacak insanların başında geliyosun velasılı kelam abi..... eldeki kısıtlı imkanlarla en iyisini yapmaya çalışmıssın Allah yar ve yardımcın olsun........

sana modern bir alet al diye öneride bulunacaktım ki kubotanın daha çekmeye pulluğunun olmadığını farkettim ve seni daha rahat anladım ve takdir ettim abi....

insertend link=topic=26904.msg510581#msg510581 date=1326440672' Alıntı:
güzel iş çıkarmışsın Nail abi. bu devirde elindekini en iyi şekilde kullanmak lazım
motorcu link=topic=26904.msg510613#msg510613 date=1326446881' Alıntı:
Güzel paylaşım.Gayet iyi olmuş Nail abi.Görünüm önemli değil işini iyi yapması önemli.
mustafagursacli link=topic=26904.msg510618#msg510618 date=1326447159' Alıntı:
tarımda örnek alınacak insanların başında geliyosun velasılı kelam abi..... eldeki kısıtlı imkanlarla en iyisini yapmaya çalışmıssın Allah yar ve yardımcın olsun........

sana modern bir alet al diye öneride bulunacaktım ki kubotanın daha çekmeye pulluğunun olmadığını farkettim ve seni daha rahat anladım ve takdir ettim abi....
Sağolun teşekkürler yorumlar için. İmkanlar ölçüsünde bişeyler yapmaya çalışıyoruz.:) Merdaneyi çok büyük hevesle almıştık, ilk kullandığımda hayal kırıklığı oldu resmen, tarlanın her tarafı traktör izi olmuştu, bende bunu denedim.:) Herkes traktör çekmez, tohumları açarsın falan dedi.:( aslında alaka bile kuramadım bu söylediklerinle. Denedim, biçerci çok memnun kaldı, bende tanburlu çayır biçme ile biçerken çok rahat ettim. Tek kötü tarafı sadece kuru toprakta kullanılması.

güzel çalışma olmuş abi. biz pamuk yerlerini hazırladıktan sonra 3metre taban+silindir çekerdik çok güzel görünürdü güneşte baktığında tarlalar deniz gibi parlardı. babamın bir sözü wardı pamuk yerinn sert olmasıyla aklıma gelmedi....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...